1xbet

Zombie Hunter D-Day V1.0.903 APK (Tanrı Modu) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Zombie Hunter D-Day

1xbet

Zombie Hunter D-Day v1.0.903 APK (Tanrı Modu) indir

Android ürünleri için şimdi Zombie Hunter D-Day MOD APK’sını (Para/Tanrı Modu) indirin. Ölümsüzleri ortadan kaldırın ve Zombies savaşı alanını kazanın.Zombi Avcısı D-Day MOD APKZombi salgını motifi, etkinlik küresinin içinde sıcaklığa neden olmaya de

1xbet

Android ürünleri için şimdi Zombie Hunter D-Day MOD APK‘sını (Para/Tanrı Modu) indirin. Ölümsüzleri ortadan kaldırın ve Zombies savaşı alanını kazanın.

Zombi Avcısı D-Day MOD APK

Zombi salgını motifi, etkinlik küresinin içinde sıcaklığa neden olmaya devam ediyor. Eğer gerçekten zombilere ateş eden bir çevrimiçi oyun hayranıysanız, genellikle bu oyunu kaçırmayın. Gerçek bir FPS konusunun tarzını sürdüren Zombie Hunter D-Day, insanları olağanüstü sahnelere götürecek. Burada insanlar korkulan zombilerin önüne nasıl geçileceğini, yerleşeceklerini ve o sizi ortadan kaldırmadan önce onları yok etmeyi öğrenecekler. Modder.me boyunca bu oyun hakkında geleneksel gerçekleri bulun!

1xbet

Oynanış

Bu dünyada ne kadar süre kalabilirsiniz? Bu oyuna katılmak isteyip istemediğinizi anlamak istediğimiz endişe bu. Video oyununun başında, top oyuncusu yanıp sönen ışıkların olduğu bir alana alınacak. Pencereden uzakta zombiler belirir ve yavaşça size yaklaşır. Elinizde yalnızca sınırlı mermi menzili olan bir silah tutun. Oyuncunun yapması gereken, sizi ortadan kaldırmak için ortaya çıkmadan önce zombileri öldürmektir. Zombileri olabildiğince hızlı ortadan kaldırmak için nişan almanız gereken nokta kafalarının olduğu gerçeğidir. Kafaya ateş ettiğinizde, normalde onlara ateş etmekten daha fazla puan alırsınız. Çok miktarda gelirlerse Boom’ları bile kullanabilirsiniz. Aşamalar bulacaksınız, devasa zombi patronları ortaya çıkacak. Kalan cephanenin onu yok etmek için yeterli olduğundan emin olun. Zombie Hunter D-Day’in aslında cesaretinizi sınamak için sayısız miktarı var. Etkileşim kurun ve keşfedin!

Silahlar

İnsanları keşfetmeyi dört gözle bekleyen birçok klasik ateşli silah var. Ayrıca farklı hasar seviyelerine sahip D, C, B, the, S, SS rütbelerine göre kategorize edilmiştir. M249, M134, CQ16, SCAR-L gibi atış oyunlarını seven kişiler için bazı tanıdık silahlar… insanlar her araç için en fazla gücü elde etmek için hepsini güncelleyebilir.

Zombie Hunter D-Day MOD APK versiyonu

İlk versiyonda, insanlar zombi ordularını küçük mermilerle bir silahla yok etmek zorunda kalacaklar. Cephaneden uzaktaysanız, her an zombi orduları tarafından yok edileceksiniz. Tam burada, size Zombie Hunter D-Day‘in değiştirilmiş bir biçimini vereceğiz. İnsanlar çok sayıda mermi içeren bir silah alacaklar. Ayrıca top hasarı artırıldı. Sadece tek bir Hit, zombileri ortadan kaldırabilir.

Android işletim sistemi için en yeni Zombie Hunter D-Day MOD APK’sını edinin

Bir zombi nişancısıysanız, bundan sonra bu FPS atış çevrimiçi oyunu tam size göre. PUBG cep telefonundan daha dramatik ve korkutucu çekim gösterilerinde yer alın. Bir web bağlantısı seçin ve Android işletim sistemi cihazları için Zombie Hunter D-Day‘in en yeni sürümünü indirin.

Zombie Hunter D-Day İndir

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Hunter D-Day ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Diary With Lock

Asana Rebel: Get In Shape

My City Animal Shelter

Simply Piano By JoyTunes

Invitation Maker

Filmr

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın