1xbet

Zombie Catchers V1.30.23 APK + MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Zombie Catchers

1xbet

Zombie Catchers v1.30.23 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Zombie Catchers, AJ ve Bud’ın Dünya’da bir içki dükkanı kurduğu ve yakaladığınız zombilerden malzemeleri bulmalarına yardım ettiğiniz yolculuktur. Çeşitli konumlarda pek çok zombi türüyle karşılaşacaksınız ve o bölgedeki tipik patronla tanışmak kaçır

1xbet

Zombie Catchers, oyuncuların içki dükkanını ele geçireceği ve gerekli malzemeleri oluşturmak için zombileri yakalamak için bir yolculuğa çıkacağı bir oyundur. Her oyunun heyecan verici noktaları vardır ve bunları yeni öğeler satın alarak ve daha fazla para kazanmak için uygun yükseltmeler yaparak geliştirebileceksiniz.

ZOMBİLERİ YAKALAYIN VE BİR İÇKİ MAĞAZASI İNŞA EDİN

Oyuncuların Zombie Catchers’ta yaşadıkları hikaye, uzaydan gelen iki tüccar olan AJ ve Bud olan iki karakter etrafında dönüyor. Dünya’da bir içki dükkânı olsun istiyorlar ama malzemeleri yok. Bu yüzden, yakaladıkları zombileri kullanarak malzeme ve içecek üretmelerini sağlayacak bir plan tasarladılar. Elbette bu ticaretten kar edecekler.

Bu oyunda oyuncuların üstlenecekleri işler iki kategoriye ayrılıyor: AJ tarafından gerçekleştirilen zombileri yakalamak ve içeceklerin üretimini sürdürmek. Dolayısıyla bu iki süreç genellikle birbiriyle ilişkilidir ve bu iki işi yapmak için ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Ek olarak, kazandığınız para miktarı tamamen yukarıdaki amaç için kullanılır ve hayranlık uyandıran etkilere sahip birçok ekipmanın kilidini açacaksınız.

1xbet

EĞLENCEYLE ZOMBİ YAKALAMAYA YOLCULUK

Oraya gideceğiniz ilk yolculuk, Zombie Catchers’daki Swap konumudur ve bir drone, yakalamanız için birçok zombinin nerede olacağını belirlemenize yardımcı olur. Bilgileri aldıktan sonra, AJ ve Bud ile birlikte o konuma gidecek ve AJ’yi kontrol ederek yakalama sürecini başlatacaksınız. Kolayca erişilebilen butonlar ile 2D ortamın içinde hareket edeceksiniz. Aynı zamanda, eylem etkinliğini artıran yeni ekipmanınız varsa, cirit ve atlama düğmeleri gibi bazı düğmeler basılı tutulacaktır.

Yerde bazı zombilerin belirdiğini göreceksiniz ve ekranda silahınızın ulaşabileceği uzunluğu temsil eden bir daire var. Böylece doğru atış yapmak için doğru konumu ve mesafeyi seçeceksiniz. Aynı zamanda, bazı zombiler yerde saklanacak ve bir yemi düşürüp yakındaki bir yere pusu kurduğunuzda onları çıkaran siz olacaksınız. Ek olarak, bazı zombiler, oyuncuyu yakalamayı zorlaştıran bazı ek öğelerle de donatılmıştır.

Birçok faktör zombi avlamanızı zorlaştıracaktır. Özellikle karşılaştığınız bazı hayvanlar sizi bir süreliğine sersemletebilir ve hedefinizin kaybolmasına izin verebilir. Aynı zamanda bazı zombiler, ateş düğmesini basılı tutmak gibi daha güçlü saldırılar yapmanızı gerektiren öğelere sahip olduğunda da zorluk yaşıyorsunuz. Bölümün her iki ucu da zombilerin kaçış yerleridir ve oradan geçtiklerinde artık onları yakalamayacaksınız.

ÇEŞİTLİ ZOMBİ TÜRLERİ FARKLI İÇECEKLER YARATIYOR

Zombie Catchers’ı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, farklı fiyatlarda çeşitli içecekler yaratmanıza yardımcı olan farklı zombi türlerinin çeşitliliğidir. Spesifik olarak, bir konteyner inşa edecek ve aynı türden zombileri, çalışması için o konteynere koyacaksınız. Oradan yukarıya taşınacak bazı ürünler ve onları alacak ve size para verecek olan misafirler göreceksiniz. Zamanla daha fazla para kazanacak ve yeni öğeler satın alacaksınız.

Oyuncuların deneyimlediği yer Bataklık ve diğer birçok yer. Her konumun farklı ve benzersiz özelliklere sahip bir patronu olacak. Böylece, AJ ve Bud ile birlikte uzay gemisine pilotluk yapacak ve nihayetinde ele geçirilene kadar sağlığını tüketmek için saldırılar düzenleyeceksin. Aynı zamanda, patronların etkisi genellikle normal zombilerden daha iyi olacaktır. Bazı makineler yalnızca aynı türden üç zombi olduğunda çalışır, ancak bu yalnızca tek bir patron zombi ile de yapılabilir.

KÂRLARI ARTIRMAK İÇİN EKİPMAN VE ÜRETİM MAKİNELERİNİ YÜKSELTİN

Zamanla Zombie Catchers’da işinizi zorlaştıracak özelliklere sahip birçok zombiyle karşılaşacaksınız, bu yüzden yükseltme gerekli. AJ için güçlü saldırılar yapabilmesi veya daha yükseğe zıplayabilmesi için yeni eşyalar satın alabileceksiniz.

Öğelerin sayısı, satın almayı ve etkinliklerini yükseltmeyi düşünmeniz için tamamen çeşitlidir. Aynı zamanda, kazandığınız para, aynı anda çok para kazanmak için etkileyici performans ve daha fazla miktar elde etmelerini sağlayan üretim makinelerine yatırılır.

Dünya’da zombi yakalamayı deneyimlediğinizde, aşağıdakiler gibi birçok çekici nokta bulursunuz:

Zombilerin yakalanan hedefleriniz olacağı ve bunu yapmak için doğru silahları kullanacağınız eğlenceli bir oyun.
Her zombinin gözlemleyeceğiniz ve kaçmaması için uygun saldırıyı kullanacağınız özellikleri vardır.
Birçok farklı yere gideceksiniz ve o bölgede yakalamanız gereken önemli bir patron olacak.
Her zombi türü belirli bir içecek üretecek ve kalitesi, üretim makinelerinde çalışılabilecek miktarı belirleyecektir.
Zombileri avlamak için öğelerin sayısı çeşitlidir ve parayı yakalama ve ticareti daha gelişmiş hale getirmek için yükseltmeler yapmak için kullanacaksınız.

Zombie Catchers İndir

Artık indirmeye hazırsınız Zombie Catchers ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanDeca Games

Zombie Catchers

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Standoff 2

Ronin The Last Samurai

Goat VPN

KeepClean

Real Bass

Reddit

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın