1xbet

ZEPETO V3.13.5 APK (Son) Indir 2023

Anasayfa
OyunRol Oyunu
– ZEPETO

1xbet

ZEPETO v3.13.5 APK (Son) indir 2022

ZEPETO, oyuncuların etkileşimde bulunmak ve farklı oyunlara katılmak için arkadaşlarına katılabilecekleri sanal bir dünyadır. O dünyaya erişmek ve istediğiniz kadar yere gitmek için kolayca uygun bir avatar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, bu uygula

1xbet

ZEPETO, oyuncuların etkileşimde bulunmak ve farklı oyunlara katılmak için arkadaşlarına katılabilecekleri sanal bir dünyadır. O dünyaya erişmek ve istediğiniz kadar yere gitmek için kolayca uygun bir avatar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, bu uygulamanın size verdiği deneyime tamamen hayran kalacak ve oyunlarını görmezden gelemeyeceksiniz. Yani bu arkadaşlarla oynamak için mükemmel bir dünya.

ARKADAŞLARINIZLA SANAL DÜNYAYA KATILIN

ZEPETO’nun içinde bir dünyaya girebileceksiniz, böylece arkadaşlarınızla kendi yolunuzla deneyimleyebileceksiniz. Görünümünüzü birçok farklı seçenekle özgürce özelleştirebileceğiniz karakterlerle sanal bir dünyaya benzer. Aynı zamanda merakınızı gidermek için birçok yere gidebilir ve sevdiğiniz şeyleri arayabilirsiniz. Gerçekten de bu, herhangi bir oyuncunun keyif alacağı geniş ve çeşitli bir dünya ve ilk işiniz kendiniz için bir avatar yaratmak.

1xbet

PROFİLİNİZİ BASİT BİR ŞEKİLDE AYARLAYIN

ZEPETO’ya erişmeye başladığınızda, kendi dünyanızda hareket edebilmeniz için bir avatar oluşturmak için ilk işe geleceksiniz. Bu karakteri oluşturmak tamamen basit bir şekilde yapılır ve size birçok farklı araç ve aksesuar sağlanacaktır. Aynı zamanda karakter için etkileyici bir görünüm oluşturmak için onları eşleştirmeye çalışacaksınız ve elbette oyundaki uygun temsiliniz olacak ve kişiliğinizi gösterecek.

Avatarınızı oluşturduktan sonra profil bölümünden kendinizle ilgili bilgileri ekleyebilir ve ayarlayabilirsiniz. Ayrıca profil avatarınızı değiştirme seçeneği de bulabilirsiniz ve ilginç bulabileceğiniz heyecan verici bir nokta, karakteriniz için poz çeşitliliğidir. Bu pozlar karakter tarafından yapılacak ve profil resmi oluşturmaya uygundur. Karakterinizin selfie çektiğini hissedeceksiniz.

SANAL DÜNYADA ÇEŞİTLİ AKTİVİTELER YAPIN

ZEPETO’da profilinizi ve avatarınızı düzenlemeyi bitirdikten sonra yapabileceğiniz aktivitelere başlayacaksınız. Özellikle bu platformda oynayan kişilerle arkadaşlık kuracaksınız ve tabii ki bunu deneyimlemek için arkadaşlarınızı davet etmeyi unutmayın. İstediğiniz birini takip edebilir, mesajlaşmak ve sohbet etmek için dünyasına girebilirsiniz. Tabii ki dışarı çıkmanıza gerek kalmayacak ama yine de arkadaşlarınızla buluşacak ve onlarla sonsuz sohbet edeceksiniz.

Bu platformu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, deneyimleyebileceğiniz haritadaki çeşitliliktir. Çiçek açmış kiraz çiçekleri olan bir kafeye gidebilir ya da sonbaharda altın yapraklı bir sokağa güzel bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla yepyeni bir yere seyahat ediyormuş gibi selfie de çekebilirsiniz. Bu deneyim bazen oldukça sıkıcı olabiliyor ve bu uygulamanın sağladığı oyunda arkadaşlarınıza katılabiliyorsunuz.

Çeşitli oyunlara sahip bir dizi farklı başlık bulacaksınız. Bu nedenle, belirli bir oyunu oynamakla ilgileniyorsanız, oynat tuşuna basabilirsiniz ve anında başka bir yere taşınırsınız. Burada birçok oyuncu bulacaksınız ve bu ortamda neler olduğunu keşfedeceksiniz. Joystick ve ilgili aksiyon butonları ile karakteri kontrol edeceksiniz. Aksiyonu ele almanın yanı sıra, karakterin mevcut trend dansları yapmasına da yardımcı olabilirsiniz.

ZEPETO İndir

Artık indirmeye hazırsınız ZEPETO ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNaver Z Corporation

ZEPETO

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Yandex Music

Alfa TV PRO

Solitaire Farm Village

ReVanced

Equalizer & Bass Booster Pro

Star Chef

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın