1xbet

Weather Underground V6.12.0 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Hava DurumuUygulama
– Weather Underground

1xbet

Weather Underground v6.12.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Hava durumuyla ilgili en hızlı ve en doğru bilgileri yakalamak için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Weather Underground sizin için mükemmel bir seçimdir. Bize bağlı 250.000’den fazla hava durumu istasyonuyla, nerede olursanız olun bilgilere erişebi

1xbet

Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Paketlenmiş Facebook reklamları SDK’sı tamamen kaldırıldı;
Yerel comscore tamamen kaldırıldı;
Aktif izleyici veya reklam yok;
Diller: Tam Çoklu Diller

Hava durumuyla ilgili en hızlı ve en doğru bilgileri yakalamak için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Weather Underground sizin için mükemmel bir seçimdir. Bize bağlı 250.000’den fazla hava durumu istasyonuyla, nerede olursanız olun bilgilere erişebilirsiniz. Sadece bu da değil, sevdiklerinizle birlikte bir seyahat planı planlıyorsanız, arka arkaya yedi günden fazla bir süre boyunca size hava durumu bilgilerini getirmeye hazırız.

1xbet

ACİL AFET BİLDİRİMİ OLACAK

Doğa anadan kaynaklanan afetler kimseyi kurtarmaz, bu nedenle bir uygulama sizi yaklaşan afetlerden haberdar edebiliyorsa, bundan daha iyi ne olabilir? Şiddetli yağmur, kasırgalar, tsunamiler ve daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşan şiddetli hava koşulları hakkında meteoroloji istasyonlarından uyarılar almanıza yardımcı olacağız. Bu uygulama sayesinde hazırlıklı kalabilirsiniz. Bulunduğunuz pozisyondan kaçmak veya kaçmak için gerekli donanıma sahip olmak, oyuncuların risklerden maksimum düzeyde kaçınmasına yardımcı olur.

Bununla kalmayıp, Hava durumu verileri ve mikro iklimlendirme ile karşı karşıya olduğunuz durumu bilmenize yardımcı olacak acil bildirimler sağlamanın yanı sıra, sizi bir yabancı olarak değil, size yakın bir kişi olarak önemsiyoruz. Kuraklık veya deprem gibi belirli ayrıntılarla bilgi aldıktan sonra, en güvenli yaşamı sağlamak için şimdi ne yapmanız ve nereye taşınmanız gerektiği konusunda ek tavsiyeler alacaksınız.

DÜNYA ÇAPINDA COĞRAFİ KONUMLAR İLE DOĞRU HAVA TAHMİNİ

Diğer birçok hava tahmini uygulaması gibi, en temel özelliğimiz de günün hava durumu ile ilgili bilgi vermektir. Özellikle, dünyanın her yerinden 250.000’den fazla hava istasyonuna hava durumu verileri ve mikro iklim erişimi, bu nedenle nereye giderseniz gidin, konumunuz sürekli güncellenir. Gelecek tahminleri, on günden fazla bir süreye kadar net bir şekilde sağlanır.

DETAYLI PARAMETRELER, DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE HAZIRLANMANIZA YARDIMCI OLUR

Spesifik olarak, bu bilgiler yerel Doppler radar görüntüleri şeklinde gösterilecektir. En gerçekçi yerleri ve hava durumu bilgilerini hayal edebilmeniz için gözlerinizin önünde minyatür bir harita görüntüsü belirecektir. Bununla birlikte, bilgi edinme sürecinde sizi engellememek için en basit ve en anlaşılır semboller. Rüzgar yönü, rüzgar hızı ve hatta ne kadar yağmur biriktiği gibi parametreler de seçilir.

Bunun yanında özellikle dikkat edeceğiniz başka önemli parametreler de bulunmaktadır. Spesifik olarak, Hava durumu verileri ve mikro iklim, çok tehlikeli olan cilt kanserine neden olabilen güneş yanığını önlemek için güneş kremi veya koruyucu giysilerle kendinizi nasıl koruyacağınızı bilmenize yardımcı olmak için UV indeksi hakkında bilgi sağlar. Sadece bu değil, gün doğumunu veya gün batımını izlemeye ihtiyacınız varsa, hızlı bir şekilde yapabilmeniz için kesin saatler sağlıyoruz.

MÜKEMMEL HAVA ÖN AYAR ÖZELLİĞİ

Hava durumu verileri ve mikro iklim, yükseltilmiş sürümle size en üst düzeyde benzersiz özelliği getirecektir. Bu, Akıllı Tahminlere Erişim özelliğidir; özellikle, kullanıcılar, hava durumuyla ilgili bilgileri, açık hava pikniği veya dağlarda kamp ateşi gibi gelecek planlarınız için en mükemmel olmanız için özgürce ayarlayabilir. Hava istediğiniz şartlara ulaştığında size hemen bir bildirim gönderiyoruz.

– Dünya çapında 250000’den fazla hava istasyonu ile doğru ve hızlı hava tahmini bilgileri alma şansını yakalayın.
– Beklenmeyen doğal afetler nedeniyle tehlikeli acil durum uyarıları alın.
– Rüzgar yönü, yağış, UV indeksi gibi son derece detaylı bilgilerin tümü size sunulmaktadır.
– Kesin saat bildirimleriyle mükemmel gün batımlarını ve gün doğumlarını deneyimleyin.
– Hava durumu bilgilerini isteklerinize göre önceden ayarlayın ve göstergelere ulaşıldığında bilgi alın.

Weather Underground İndir

Artık indirmeye hazırsınız Weather Underground ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Fashion Show

Super P Launcher

MyTuner Radio App

Dragon Paradise City

PUBG Mobile

Swift Black Substratum Theme

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın