1xbet

Vector Full V1.4.0 MOD APK (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Vector Full

1xbet

Vector Full v1.4.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Efsanevi spor Parkour – Vector Full’den ilham alan atari tarzı bir oyun. Sadece sizin için yeni bir bakış açısı açılıyor. Bu diktatör bir dünya ve sen kötü bir güç tarafından hapsedilmişsin. Ancak özgürlük arzusu, bu prangalardan kurtulmanız için iti

1xbet

Efsanevi spor Parkour – Vector Full’den ilham alan atari tarzı bir oyun. Sadece sizin için yeni bir bakış açısı açılıyor. Bu diktatör bir dünya ve sen kötü bir güç tarafından hapsedilmişsin. Ancak özgürlük arzusu, bu prangalardan kurtulmanız için itici güçtür. Oyundaki hikaye, gerçek yaşam idealinizi bulmanın en gerçekçi ve dramatik sürecini simüle ediyor.

PARKOUR’DA İLGİNÇ NEDİR?

Parkur, bilmeyenler için belirli bir çevreden kaçmak için tırmanma ve tırmanma hareketleriyle yapılan bir spor olarak anlaşılır. Oyuncuların her harekette esnek ve her harekette kararlı olmasını gerektirir. Engellere giden yolda, oyuncular engellerden yoldaki insanlara kadar sayısız zorlukla karşılaşırlar. Bu sayede, durumlara uyum sağlama ve üstesinden gelme yeteneğiniz daha profesyonel hale gelir. Bu sağlıklı sporda istisnai bir nokta da her şeyin güzel olması gerektiğidir.

1xbet

VEKTÖR NEDEN BU KADAR ÇEKİCİ?

Burası parkur meraklıları için ideal bir ortam. Çünkü oyunun çalışma mekanizması tamamen ondan esinlenmiştir. Bu nedenle, akrobasi gibi bazı harika becerileri denemek ve göstermek istiyorsanız, bu sizin ilk tercihiniz. Oynama tarzındaki tuhaf benzersizlik, birçok oyuncuyu, özellikle de gençleri, katılmaya ve aktif olarak çalışmaya hızla çekti.

YÜZYILIN SAVAŞINA HAZIR

Etrafımızda olup bitenlerle kendinizi geride bırakmayın! Şimdi savaşa katılmak için çelikten bir zihin ve sağlam bir vücut hazırlayın! Toplam 3 farklı savaş modu sağlıyoruz. 40’tan fazla artan seviye ile neler olup bittiğini keşfedebilirsiniz. Adım adım, adım adım, kolaydan zora, sizin için cehennem gibi olan, sadece ışığı görebileceğiniz, hayallerinizin ulaşamadığı bir yerden çıkacaksınız.

PROFESYONELLERİ KEŞFETMEK İÇİN NELER SAĞLAR?

En talepkar oyuncular, dışarıda sert sporu simüle etmek için tasarlanmış, içeride ise son derece esnek olan sezgisel kontrol sistemine aşık olmalıdır. Her hareketin çok gerçekçi olduğuna tanık olurken nefesiniz kesilecek. Böyle bir gelişmişlik düzeyine ulaşmak için Vector Full, ünlü Cascadeur animasyon araç setini kullanır.

MÜKEMMEL TERRAYUMLAR KEŞFETMENİZ İÇİN SİZLERİ BEKLİYOR

Sadece benzersiz oyun stiliyle değil, aynı zamanda karmaşık arazisiyle de ünlüdür. Her şey, zindanlarla, hatta son derece gizemli kare kutularda var olan yükselen tepelerle ilk andan itibaren oyuncuları cezbediyor gibi görünüyor. Özgürlüğün gücü, kötü saldırgan Big Brother’dan kaçmak için tünelleri ve geçişleri çalıştırmanız için itici güçtür.

HAYALİNİZ İÇİN ÇALIŞMAKTAN ASLA DURMAYIN

Arazinin engebeli olması nedeniyle kısa mesafelerde birçok yol ve lokasyondan geçmeniz kaçınılmazdır. Böyle durumlar olduğunda çok şaşırmayın! Ancak, herkes bunu yapma becerisiyle doğmaz. Sürekli olarak pratik yapmak ve dünyanın her yerinden çevrimiçi arkadaşlardan öğrenmek zorunda kalacaksınız. Onlar hem müttefikiniz hem de rakibiniz.

GÜÇLÜ EKİP LİDERİ

Vector Full’da tek başınıza savaşamazsınız. Birikmiş deneyime zaten güveniyorsanız, artık 3 kişilik bir orduya katılabilirsiniz. Göreviniz, nihai hedefe birlikte ulaşmak için onları kontrol etmek ve yönlendirmek. Ancak lider olmak sandığınız kadar kolay değil. Kendi doğal becerilerinizin yanı sıra, ekip koordinasyonu daha önemlidir. Bu sayede grubunuz sorunsuz çalışacaktır. Oradan, zorlu arazinin üstesinden gelmek için birlikte çalışacaklar, sonraki seviyeler için birçok ipucu ve ganimet getirecekler.

DÖNDÜRME SORULARI

Bu garip dünyaya gelirken sadece bedenen değil, zihin olarak da eğitilirsiniz. Doruk noktasında engellerinizin etrafında dönmek size birkaç zorlu bulmaca sunacaktır. Zor çünkü bilgilerin çoğu oldukça makro ve pratik değil. Sadece bu da değil, zaman sınırı son derece yetersiz. Dürüst olmak gerekirse, bu dahiler için bir oyun. Dünyanın en iyi dahisi olmak ister misin, bu zorluğu bizimle birlikte aşalım!

Beyninizi temizlemeye ihtiyacınız varsa veya boş zamanlarınız için oldukça garip bir oyun arıyorsanız, Vector Full ile kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Çeşitli tasarımlara sahip tuhaf, güzel vektörler, sizi yarattıkları yön ve büyüklük dünyasına çekecek. Çalışma biçimleri de son derece etkileyici ve gizemli. Görüntü son derece karmaşık ve canlıdır ve engeli aşarken kalbinizin çarpmasına neden olan seslerle serpiştirilmiştir.

Vector Full İndir

Artık indirmeye hazırsınız Vector Full ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNekki – Action and Fighting Games

Shadow Fight 2

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

KMPlayer Plus

Classical Music Radio

Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari

PugWars

TurboTel Pro

Bus Simulator 17

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın