1xbet

Tower Defense Zone V1.4 APK Indir (Menü/Tanrı Modu, Para, Hız) 2023

Anasayfa
OyunStrateji Oyunları
– Tower Defense Zone

1xbet

Tower Defense Zone v1.4 APK indir (Menü/Tanrı Modu, Para, Hız) 2022

Kule Savunma Bölgesi, oyuncuların modern savaş alanlarında mükemmel taktikçiler olmaları için Kule Savunma türünün tüm özünü bir araya getiriyor. Ayrıca bu muhteşem strateji oyununda ayrı kariyerler kurabilir, savaş yeteneklerini geniş bir evrene gen

1xbet

1. Godmode
2. Nakit Ekle
3. Hız Çarpanı (istediğiniz hızı ayarlayın, ardından oyun içinde en üstteki oyun hızı düğmesine tıklayın)

Kule Savunma Bölgesi, herkese gerçek zamanlı Kule Savunma (TD) türüne en zorlu ve canlandırıcı içeriği sunacak. TD türündeki oyunların ortak özelliği, oyuncuların her seviyedeki ana yollar boyunca Towers gibi en güçlü savunmaları inşa etmek zorunda olmalarıdır. Ayrıca, en iyi performans veya hasar çıktısına sahip olmak için her birimin mükemmel taktik düzenlemesini ve güç dengesini gerektirir, böylece her görevi mükemmel bir şekilde tamamlar.

UZAYLILARLA SONSUZ EPİK SAVAŞLAR

Tower Defense Zone, oyuncuların zorlu ancak destansı savaşlar yoluyla kariyerlerini inşa etmeleri ve geliştirmeleri için kapsamlı bir kampanya sunuyor. Seferlerdeki ana düşmanlar, mutasyona uğramış ve ürkütücü yeteneklere sahip karmaşık uzaylılar, ancak özel yapım kuleler, bunları muhteşem ateş gücüyle durdurabilir. Zamanla, kampanya önemli ölçüde genişleyecek ve oyunculara TD konseptleri veya benzerleriyle daha heyecan verici zorluklar sunacak.

1xbet

İLGİLENDİRİCİ VE KARMAŞIK TD OYUN

Görevler, oyuncunun uzaylı saldırılarına karşı savunmak için Kuleler inşa etmesini gerektirse de, her seviyenin farklı arazileri ve yolları vardır. Bu nedenle, oyuncular savunmalarını inşa etmek için birçok seçeneğe sahip olacak ve aynı zamanda her Kule için alanı optimize edecek. Her Kulenin gücü ve yeteneği benzersizdir ve belirli Uzaylılara karşı oldukça etkilidir, bu nedenle birçok konumdaki Kulelerin çeşitliliği olmazsa olmaz bir faktördür.

KULE SİSTEMİNİN EGZOTİK GELİŞİMİ

Kule inşa etme özgürlüğüne ek olarak, Kule Savunma Bölgesi, karmaşık ve derinlemesine bir yükseltme sistemi sunacak. Bu sayede, insanlar savunma performansını artırmak veya yeni uzaylı türleri ile başa çıkmak için yeni özellikler veya efektler araştırmalı ve bunlara öncelik vermelidir. Oyuncu, temel öğeleri topladıkça ve kampanyanın ilerlemesinde büyük bir rol oynadıkça, sistem otomatik olarak gelişecek ve yeni olasılıkların kilidini açacaktır.

ZORLU TASARIMLARLA KARMAŞIK ZORLUKLAR

Oyuncular ana kampanyadaki resmi seviyelerden sıkılırsa, ek içerik veya benzersiz zorluklar yeni bir deneyim olacaktır. Burada oyuncunun ana ilerlemesine ilişkin bir sınır veya referans yoktur, bunun yerine rastgelelik ve önceden düzenlenmiş öğeler vardır. Kule hattındaki rastgeleliğe rağmen, zorluklardan elde edilen ödüller, oyuncunun ana kariyer için mükemmel olan her şeyi genişletmesi veya geliştirmesi için cömert ve cömerttir.

TAM MUHTEŞEM VE MUHTEŞEM GÖREVLER

Kule Savunma Bölgesi, oyunculara günlük görev sistemi aracılığıyla savaşta zengin ve görkemli ödüller kazanma fırsatları sunacak. Gereksinimleri çeşitli ve karmaşıktır, ancak birçok rastgele seviyede veya daha fazlasında sürekli olarak savaşmak için çok fazla potansiyel veya heyecanla birlikte gelir. Bunun da ötesinde, bazı özel görevler, oyunculara savunma ekibi için yeni saldırı biçimlerinin kilidini açmaları için yeni Kule türlerinin çizimlerini de verir.

ETKİLEYİCİ VE MEMNUNİYETİ GRAFİKLER

TD türünün tanıdık içeriğinin yanı sıra oyun, herkesin deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel bir grafik kalitesine sahiptir. Buna, bilimkurgu cephelerinin şiddetli bir savaş alanını yaratmak için görsel efektler ve uğultulu bir atmosfer dahildir. Patronlardan veya özel etkinliklerden güçlü bir tepki geldiğinde, cihazdan gelen bazı titreşim efektleri de her şeyi mükemmel hale getirmek için harika bir ektir.

Tower Defense Zone, oyunculara canlandırıcı ve sarhoş edici bir deneyim sunmak için TD konseptini ve bilim kurgu veya uzaylı savaşlarını kullanır. Ayrıca, oynanışı çeşitlendirmek veya büyük ölçekli savaş kampanyalarının tamamlanması da dahil olmak üzere birçok özel etkinlikte daha fazla etkinlik oluşturmak için zengin içeriğe sahiptir.

– Rastgele faktörlerin dahil olduğu Sarhoş edici Kule Savunma oyunu.
– Kulelerin yeteneklerini kullanmak için çok çeşitli haritalar ve araziler.
– Evrendeki zorlu patronlarla destansı savaşlar.
– Kilidini açmak için güçlü taretlere sahip ilgi çekici yükseltme sistemleri.
– Muhteşem ödüller ve potansiyeller için cömert günlük görevler.

Tower Defense Zone İndir

Artık indirmeye hazırsınız Tower Defense Zone ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanBravestars Games

Tower Defense Zone 2

Shadow Of Death

Kingdom Defense

Shadow Of Death 2

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Guardilla VPN

StoryShots

WWE Undefeated

Dead By Daylight

Swapper

UniMote

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın