1xbet

Toca Lab: Elements 2.1 APK + MOD (Tam Oyun) Indir 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– Toca Lab Elements

1xbet

Toca Lab: Elements 2.1 APK + MOD (Tam Oyun) indir 2022

Çocukların bilim insanı olma hayallerine kanat açan Toca Boca, birçok ilginç şey vaat eden yeni bir gişe rekorları kıran filmi yayınladı – Toca Lab: Elements. Bir kimya bilimci derken, laboratuvarların varlığından bahsetmeden edemeyiz. Kimyasal eleme

1xbet

Çocukların bilim insanı olma hayallerine kanat açan Toca Boca, birçok ilginç şey vaat eden yeni bir gişe rekorları kıran filmi yayınladı – Toca Lab: Elements. Bir kimya bilimci derken, laboratuvarların varlığından bahsetmeden edemeyiz. Kimyasal elementlerdeki birçok yeteneğin doğduğu yer burasıdır. Pratik monokrom laboratuvarları unutun. Yaratıcılıklarına adanmış peri masalı benzeri bir laboratuvara adım atın.

BEBEĞİN POTANSİYEL YETENEKLERİNİ KEŞFEDİN

Toca Lab, geleceğin yetenekli bilim insanlarının buluşma yeridir. Bu dünyaya girerken, bebeğin deneyler için hayal gücü sınırsızdır. Bildiğiniz gibi Toca Boca, çocuklarda merak uyandıran ve dünyayı keşfeden oyunlarla ünlüdür. Renk deneylerinin herhangi bir genel kuralı olmayacaktır. Bu nedenle, bu uçsuz bucaksız eğlence dünyasında aynı anda hem oynuyorlar hem de öğreniyorlar.

YENİ ELEMENTLER YARATMAK İÇİN MEVCUT ELEMANLARIN KOMBİNASYONU

Burada bir kanun ya da zaman kuralı yoktur ve çocukların elementlerle özgürce oynamasına izin veriyoruz. Yeni bir element oluşturmak için birçok farklı elementi ve katalizörü birleştirebilirler. Hayal güçleri sınırsızdır, bu nedenle kalıplanmış bitmiş ürünler çok çeşitli olacaktır. Bazı sıra dışı tarifler sizi şaşırtacak benzersiz yeni öğeler yaratacak!

1xbet

KİŞİSEL MASA ELEMANLARINI BULMA YOLCULUĞU

Oyun çocuklara periyodik tablodaki 118 elementin tamamını sağlar. Her element kesinlikle birçok farklı özelliğe sahiptir. Ancak bu renkli oyun laboratuvarında, bu farklılıklar çocuğun yaratıcı kullanımıyla keşfedilecektir. Her öğeyi ağırlık, şekil vb. gibi birçok farklı açıdan keşfedecekler. Bu kadar basit şeylerden, etki bebeğin hafızası için son derece etkilidir.

HER ÖĞE BÜYÜK BİR FİLM AKTİFTİR

Her eleman büyüleyici bir görünümle tasarlanmıştır. Her öğe güzel ifadelerle farklı bir renktir. Onların üzerindeki etkilerinizin her biri, mutluluktan, üzüntüden, korkudan vb. farklı duygulara sahiptir. Bir deney şişesinden diğerine her yere seyahat eder, periyodik tablodaki başka bir arkadaşla tanışma ve etkileşim kurma fırsatı bulur. Bu sayede, kişiliğinizi daha iyi anlamalarına yardımcı oluyorsunuz.

EĞLENCE MİNİ PATLAMALAR

Bilim adamları hakkında birkaç film veya kitap gördüyseniz, kesinlikle tüm laboratuvarın görüntüsünün dehanın siyah formunu bırakarak patladığını görmüşsünüzdür. Toca Lab, bu sanal laboratuvarda bu görüntüleri en gerçekçi ve canlı biçimde yeniden üretir. Ancak, bu oyun özellikle küçük çocuklar için olduğundan, olan her şey son derece sevimli ve eğlenceli, gerçekler gibi korkutucu ve akıldan çıkmayacak. Sesler piyano tuşları gibi patlıyor.

PROFESYONEL KORUMA

Yetenekli genç bilim insanının güvenliğini sağlamak için gözler, baş,… Özellikle araştırmacının kutsal simgesi olan vazgeçilmez beyaz önlük gibi en profesyonel koruyucu ekipmanları sağlıyoruz. Her şey düzgünce düzenlenmiş ve düşünceli bir şekilde bebeği bekliyordu. Şu anda dünyanın en iyi bilim insanı olma şansı için laboratuvara girin! Çocukların burada yaşadıkları, parlak bir geleceğe güvenle adım atabilmeleri için bagaj olacak.

SANAL DÜNYADA PERİ HİKAYELERİ

Bilim laboratuvarı olduğu söylense de ancak Toca Lab’a katıldığınızda aslında çocukların hiperaktivitesine ve meraklılığına adanmış bir mini oyun alanı olduğunu biliyor musunuz? Her detay, ürünler yaşına uygun taze ve rengarenk renklerle karşımıza çıkıyor. Zeka ve yaratıcılığı harekete geçirecek olan şey, çocukların sıklıkla hayal ettikleri masallardaki gibi güzelliktir.

EBEVEYNLER İÇİN SAĞLIKLI İPUÇLARI

Özellikle Toca Lab, ebeveynler için kendi arayüzünü tasarladı. Burada babalar ve anneler için nasıl çalıştırılacağına dair ayrıntılı talimatlar ve çocuklarla oynarken uygulanacak birçok iyi ilke yer almaktadır. Böylece, çocuğunuzun kimyasal elementlerden yaratıcı bir şekilde zevk almasını sağlamanın yanı sıra, ilgi çekici oyunlar aracılığıyla onlara doğru bilgileri öğretebilirsiniz. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda çocuklara öğretmek ve ebeveynler için onların psikolojilerini anlamak için daha fazla ipucu tasarladı.

Bu, bilim dünyasını keşfetmek isteyen gençler için gerçekten en makul seçimdir. Gerçekler, her ailenin onlara bu tür makro bilgileri öğretmek için koşullara sahip olmadığını gösterdiğinden, dış unsurlar aslında küçük çocuklar için tehlikelidir. Bu oyun dünyasında, ürettikleri sonuçlar tam olarak oldukları gibidir. Veya bir şeyler ters giderse, hiçbir maliyeti olmayan değerli bir ders haline gelir.

Toca Lab Elements İndir

Artık indirmeye hazırsınız Toca Lab Elements ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanToca Boca

Toca Life City

Toca Life Pets

Toca Mystery House

Toca Life Stable

Toca Builders

Toca Life Office

Toca Kitchen Sushi Restaurant

Toca Pet Doctor

Toca Life After School

Toca Life Vacation

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Elemento : Icon Pack

NGP.emu

7Days!

Busuu

My City Mansion

WarStrike

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın