1xbet

TheoTown V1.10.13a APK MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– TheoTown

1xbet

TheoTown v1.10.13a APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022

TheoTown APK oyuncuların insanların gölgesi olmayan diyarı tam gelişmiş bir şehre çevireceği bir simülasyon oyunudur. Eksiksiz kaynak ve ortam yelpazesiyle oyuncular, insanlara rahat bir yaşam sunmak için birçok yeni unsur ekleyecek. Aynı zamanda, ar

1xbet

TheoTown APK oyuncuların insanların gölgesi olmayan diyarı tam gelişmiş bir şehre çevireceği bir simülasyon oyunudur. Eksiksiz kaynak ve ortam yelpazesiyle oyuncular, insanlara rahat bir yaşam sunmak için birçok yeni unsur ekleyecek. Aynı zamanda, arazinizin gelişmişlik seviyesini yansıtan gelen insan sayısı daha fazla olacaktır. Gerçekten de isteklerinize göre bir şehir yaratmanın bir yolunu bulacaksınız.

ŞEHİR KURMA EĞLENCESİNİ YAŞAYIN

Strateji ve inşaat oyunlarını seviyorsanız, arzu edilen bir şehir inşa etmek için yaratıcılığınızı ve fikirlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz TheoTown’ı kaçırmamalısınız. Aldığınız topraklarda istediğinizi yapabileceksiniz ve yerine getirmeniz gereken ikamet talepleri olacaktır. Böylece zamanla yeni unsurlar edinecek ve şehrinizin boyutunu ve büyümesini artıracaksınız.

1xbet

Oyunun başında, oyuncular seçtikleri arazi hakkında bazı bilgiler alacaklardır. Bu bilgilerin bir kısmı genellikle seçebileceğiniz boyutla ilgilidir. Spesifik olarak, Küçük, Orta ve diğerleri gibi farklı boyutlar olacaktır. Seçimi tamamladıktan sonra, çevre unsurlarıyla dolu boş bir arazi parçasına götürüleceksiniz. İstediğiniz şehri öğrenme ve inşa etme sürecine başlayacaksınız.

ÇOK FARKLI YÖNLERDE ŞEHİR YAPILANDIRMASI

TheoTown’a başlarken, arazinizde insanların kullanabileceği herhangi bir bina yok, sadece ağaçlar var. Böylece gerekli olduğunu düşündüğünüz unsurları eklemeye başlayacak ve bunları kesin ve düzenli bir şekilde düzenleyeceksiniz. Arazinizi iki ana modda görebileceksiniz: genellikle gözlem yaptığınızda ve rastgele bir öğe oluşturduğunuzda. İnşaatı yaparken araziniz küçük hücrelere bölünerek daha kolay yapabilirsiniz.

İlgilenmeniz gereken ilk iki unsur, herhangi bir ikamet eden kişinin ihtiyaç duyacağı iki temel şey olan elektrik ve sudur. Spesifik olarak, güç iletmek için güneş pilleri, hatlar inşa etmeniz gerekecek. Ayrıca, insanların orada yaşaması için hazırladığınız alanlara yönlendirmek için bazı su depoları ve yeraltı boruları da ekleyebilirsiniz. Yeterli kaynaklara sahip olduktan sonra şehrinize ilk sakinlerin geldiğini göreceksiniz.

PARA KAZAN VE ŞEHRİ GELİŞTİRMEYE DEVAM ET

TheoTown APK ‘da ekranın sağ tarafında bulunan miktarı herkes fark edecek. Elinizde tuttuğunuz bir miktar olacak ve yanında belirli bir süre içinde azalan veya artan para miktarı olacak. Başka bir deyişle, insanların hayatlarını garanti altına almak için yeterince eleman inşa ederseniz, bazı bakım masrafları düşüldükten sonra elde edeceğiniz miktar hayranlık uyandırıcı olacaktır. Ayrıca, şehrin çeşitli yönleriyle, sakinlerin neye ihtiyacı olduğunu öğrenmek için zaman ayıracaksınız.

Ekranın üst kısmındaki menü çubuğunda, seçebileceğiniz ve kilidi açılmış öğeler oluşturabileceğiniz binaları bulacaksınız. Tamamen çeşitli olacaklar ve tamamen gelişmiş bir şehre ulaşmanıza yardımcı olacaklar. Elbette bazen şehrinizi tasarlamak ya da daha sonra ne inşa edeceğinizi bilememek zaman alacaktır. Bu nedenle, bazı durumlarda, insanlardan ek talepler alacaksınız ve bunu bir endüstri parkı, polis karakolu, itfaiye istasyonu ve diğer birçok önemli şey gibi hemen sonra yapabilirsiniz.

TheoTown İndir

Artık indirmeye hazırsınız TheoTown ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

The Tower

Presets For Lightroom

Wordscapes

Idle Streamer – Tuber Game

Demolition Derby 3

Dfolio

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın