1xbet

Talisman V32.13 APK + MOD (tüm Genişletmeler ve Karakterlerin Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
KlasikOyun
– Talisman

1xbet

Talisman v32.13 APK + MOD (Tüm Genişletmeler ve Karakterlerin Kilidi Açık) indir 2022

Talisman, uğursuz hayvanlarla savaşan ve Hag’ın ölümcül lanetinden kaçan tehlikeli bir fantezi macerasına atılan heyecan verici bir dövüş oyunudur.

1xbet

Tılsım, hayatı korumak ve krallığını yeniden kazanmak için dramatik bir savaş yolculuğuna katılan, yılanlar ve ejderhalarla savaşan büyük bir haritaya sahip gizemli bir sihirli arama oyunudur. Bu oyunu kazanmak için tehlikeli ve gizemli bir krallık aracılığıyla rakiplerinizi yok etmenize yardımcı olur.

Games Workshop’un büyülü macera oyunu Talisman, yaklaşık 30 yıldır hayranların favorisi olan klasik bir tahta oyunudur. Zarlara ve kartlara dayalı ustaca karar verme oyunudur. Savaşçı, Suikastçı, Hırsız veya Büyücü olsun, hepsi güçlü, zayıf ve özel güçleri benzersiz olan 14 karakter mevcuttur. Oyunu kazanmak için, tehlikeli bir krallıkta rakiplerinizle yarışın, Komutanların Tacı’nı bulmak için toprağın kalbine yolculuk edin.

1xbet

SİHİRLİ ARAŞTIRMA OYUNU

Yoğun ve sürekli savaşlar, oyun deneyiminizi daha çekici ve heyecanlı hale getirecek; seviyelerin zorluğu giderek artar, becerilerinizi geliştirmenize ve özgürce kendinize meydan okumanıza izin verir. Fiziksel efektlerle birlikte benzersiz ve ilgi çekici beceri efektleri, göz alıcı ve etkileyici bir dövüş deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Sadece doğramak ve kesmek yerine, becerileriniz ve farklı dövüş yöntemleriniz de var.

Senin görevin tehlikeli hayvanları yok etmek, Hag’in ölümcül lanetinden kaçmak ve oyunu çeşitlendirmek için ekipman veya karakterlerle takas etmek için değerli ödüller veya en iyi eşyaları toplamak.

VAHŞİ DÜŞMANLAR

Zalim canavarlar yok etmek üzere, sizi lanetliyor. Oyunun kolaydan karmaşığa birçok seviyesi var ve düşmanlarınız daha zorlu. Kazanabilmek için doğru taktiklere sahip olmanız ve her karakterin becerilerini geliştirmeniz gerekir; her karakterin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır, bu yüzden güçlü yönlerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı bilmeniz gerekir. Düşmanlarınızı yok edin ve krallığınızı şimdi geri alın. Ardından sezgilerinizi ve refleks becerilerinizi geliştirin çünkü tehlike pusuya yatacak ve sizi şaşırtacak. Unutma düşman sana teslim olmaz!!!

MACERA BEKLİYOR

Commander’s Crown’a ulaşmak için verilen zorlu savaş hiç bu kadar kolay olmamıştı. Önünüzdeki uzun ve hain bir yolda düşmanlarla savaşan garip toprakları geçmelisiniz. Acımasız savaşların olduğu bir macera olarak, kartlara ve zarlara dayalı dikkatli kararlar vermelisiniz. Sihirbaz, suikastçı, savaşçı veya daha fazlası olabilen birçok karakter mevcuttur. Her karakterin benzersiz becerileri vardır. Kazanmak için tüm gücünüze odaklanmalı, bu tehlikeli topraklarda rakiplerinizi yok etmek için maksimum gücünüzü kullanmalısınız.

ANA ÖZELLİKLER

2 – 6 oyuncuya kadar, dünyadaki herhangi biriyle gerçek zamanlı çevrimiçi oyun arkadaşlarınızla oynayın.
AI hızı, kesinti konusunda endişelenmeden kendi hızınızda daha hızlı ve daha yumuşak oynayacak şekilde ayarlanabilir.
Hafif kapasite ve sığ bellek kullanımı ve sadece küçük bir miktar alan özgürce savaşmanız için yeterlidir.
Verilerinizi yedekleyin, uygulama günlüğünün kaydedilmesini sağlayarak tüm oyun içi eylemleri ayrıntılı olarak inceleyin.
Oyun, durakta tamamen satın aldığınızda mevcut birçok kartı ve karakteri genişletir, birçok yeni karakteri günceller ve değiştirir.

Talisman İndir

Artık indirmeye hazırsınız Talisman ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanNomad Games

Talisman

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

They Are Coming

Kiwi VPN

Grand Theft Auto III

WhatsApp Takip

Pocket

Goddess: Primal Chaos

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın