1xbet

Tacticool Shooter V1.47.0 MOD APK (Sınırsız Para Hileli) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonHayatta KalmaOyun
– Tacticool – 5v5 Shooter

1xbet

Tacticool Shooter v1.47.0 MOD APK (Sınırsız Para Hileli) indir 2022

Tacticool Shooter Hile indir Savaş oyunları uzun zamandır en popüler oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Karmaşık bir taktiği takip etme konusunda endişeye kapılmadan sadece dövüş becerilerinizi göstermek, gövde gösterisi yapmak istiyorsunuz. Bu oyun

1xbet

Tacticool Shooter Hile indir

Savaş oyunları uzun zamandır en popüler oyunlardan biri olmayı başarmıştır. Karmaşık bir taktiği takip etme konusunda endişeye kapılmadan sadece dövüş becerilerinizi göstermek, gövde gösterisi yapmak istiyorsunuz. Bu oyunculara hizmet eden pek çok oyun var ama sonunda bir şeyin önemli olduğunu anlıyorlar. Kazanmak istiyorsanız ön koşul önceden belirlenmiş taktikleri takip etmektir. Tacticool Shooter Apk indir , tümü ile taktiksel bir nişancı oyunudur.

Bu oyuna katılırken oyuncular hala yeteneklerini ifa ediyorlar. Ayrıca Tacticool Shooter takım arkadaşları da eşit derecede yetenekli olacak, bu nedenle insanların birbirleriyle kavga etmemesi için uygun taktiklerin uygulanması zorunludur. Daha fazla tutarlılık elde eden grupların kazanması çok daha kolaydır. Bununla birlikte, taktiklerdeki sürprizler, hız ve eylemlerdeki cesaretin birleşimi, destansı bir savaş yapmanın anahtarıdır.

1xbet

Tacticool Shooter MOD

Bir nişancı olduğu için, Tacticool Shooter Para Hilesi atıcının cephaneliği açıkça son derece zengin; 40’tan fazla farklı silah türü ve çeşitli özel efektler ve efektlerle oyun, oyunculara beş kişilik bir ekibin kullandığı silahlara dayalı varyasyonlar sunacak. Pompalı tüfekler, tabancalar, bıçaklar, el bombaları, RPG’ler ve mayınlar en popüler silahlardır çünkü kontrol etmeleri kolay ve uygun maliyetlidirler.

Ayrıca, hız gereksinimlerini sağlamak için Tacticool Shooter Apk indir, oyunculara saldırı taktiklerini koordine etmeleri için çeşitli araçlar sunar. Bir sürpriz yaratmak, bir kamyon seçmek, düşman üssüne son derece hızlı hareket etmek ve avlarını yenmek ister. Saldırı ve geri çekilme kabiliyetiniz, araca silah takılıysa çok daha güvenli olacaktır. Saldırı kampanyası için yararlı bir açılış aracıdır ve aynı zamanda başarısız olursak ve kaçmak zorunda kalırsak düşmanın kovalamasını engeller. Bir nişancı olmasına rağmen, farklı istatistiklere ve elbette farklı görünümlere sahip çeşitli Kahramanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yakışıklı erkekler veya ateşli kızlar seçebilirsiniz, ancak her birinin kendi becerileri vardır. İlk olarak, kahramanlarla nerede savaşmanız gerektiğini seçmekte özgür olmayacaksınız. Birçok maç kazanmadan önce ve sonra ve kilidini açıp yükseltmek için yeterli para kazanın. indirse.com sitemizi takipte kalın. En yakın zamanda “sınırsız para” modu eklenecektir.

Tacticool Shooter Sürpriz, hız ve eylem

Oyun, oyuncuya, uygulanan gerçek fizik kuralları ile yukarıdan aşağıya üçüncü bir görünüm verir. Tacticool Shooter Apk indir ile arabanın hareket sesini duyacağız, ayağın her adımı ve hatta mermilerin yer değiştirmesi de birçok insanı bilinçlendiren gerçekçi sinyaller yaratıyor. Rakibini öldürdüğünde ise ortalık kan gölüne dönecek.

Tacticool – 5v5 Shooter İndir

Artık indirmeye hazırsınız Tacticool – 5v5 Shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdan

Tacticool 5v5 PvP

Tacticool

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Wheel Of Fortune

Stone Park: Prehistoric Tycoon

Castle Of Illusion

Gun Gang

Stick Nodes Pro

Sygic Truck Navigation

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın