1xbet

Stickman Rope Hero 2 V3.1.7 APK (Sınırsız Para/Puan) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Stickman Rope Hero 2

1xbet

Stickman Rope Hero 2 v3.1.7 APK (Sınırsız Para/Puan) indir

Stickman Rope Hero 2, bir çöp adama dönüştüğünde oyunculara aksiyon türünde yeni bir deneyim sunuyor. Dünyayı keşfedin, istediğiniz her şeyi yapın ve hatta heyecanlı maçlara katılın.

1xbet

MOD Menüsü
Sınırsız para
Sınırsız Elmas
Sınırsız Beceri Puanı
Tam seviyeli bir kilit
Sahne kilidini aç
Sınırsız sayıda sahne
Sınırsız cephane
Shenluo Tianzheng

Stickman Rope Hero 2 Mod APK burada olacak ve orijinal Stickman Rope Hero aracılığıyla geliştirilmiş özelliklere sahip olacak. Sevgili Çöp Adam süper kahramanımız, kasabada kısıtlama olmaksızın sallanma ve bir örümceğe benzer şekilde zıplama gücü nedeniyle geri döndü. Bu aksiyon dolu oyun, daha önce hiç olmadığı kadar yeni resimleri keşfedebileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz, tamamen yeniden tasarlanmış bir 3B kullanılabilir dünyaya sahiptir. Bu eşsiz Stickman deneyimini kaçırmayın – Stickman Rope Hero 2‘yi oynayın ve destansı yolculuğunda Çöp Adam’a katılın!

1xbet

Stickman Rope Hero 2, tamamen yeni bir video oyun deneyimi sunmak için RPG öğelerinin kendine özgü bir karışımına sahip inanılmaz bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Görevlerinizi tamamlarken ve dünyanın dört bir yanına dağılmış gizli Paskalya yumurtalarını bulurken daha etkili olacaksınız. Ek olarak, bu video oyunu çok sayıda ücretsiz kaynak sağlar, bu nedenle yolculuğunuza hemen başlamanızı kesinlikle hiçbir şey engellemez. Daha da iyisi, Stickman Rope Hero 2’de ilerlemekte zorluk çekiyorsanız size avantaj sağlayacak günlük teşvikler bulacaksınız. Son olarak, şehir haritasının her yerine dağılmış kristallerin çoğunu toplamayı başarırsanız bundan sonra, yolculuğunuzdan sonra benzersiz bir son hediye ile telafi edileceksiniz. Böylece süper kahraman pelerinini giyip bir çöp adam kahramanına dönüşmenin zamanı geldi!

Bu kesinlikle aksiyon dolu sınırsız bir yıkım yolculuğu. Patlayıcı bir cephaneliğe sahip rakiplerle karşılaşacak, onları sıcak arabalarla ezecek ve dost canlısı çöp adamlardan görev ve avantajlarla yardım alacaksınız. Kasabayı ele geçiren ürkütücü menzilli kötü kopyalara karşı dirençli savaşları kazanmak için ateşli silahlar toplayın. Becerikli dövüşle, daha iyi faydalar ve daha etkili silahlar için sürekli değişen seviyeler ve geliştirme yoluyla yönteminizi oluşturacaksınız! Bu dünyadan canlı çıkmayı başarırken şehrinizin özgürlüğü için savaşın.

Stickman Rope Hero 2, süper kahraman hedefinizi tercih ettiğiniz şekilde bir sonraki seviyeye taşımanız için size tüm kaynakları sağlar. Alet kutusunun içindeki mükemmel bir çizgiyle, büyük sıçramalar yapma, yapıları hareket ettirme ve iniş yapma kapasitesine ek olarak, kahramanınız her zaman şehrin sokaklarında olup bitenlerin farkında olabilir. Herhangi bir kötü adamı kaçırmadığınızdan emin olmak için geniş bir cephane yelpazesine sahip doğru silahı seçin, iki Çöp Adamın birbirine benzememesini sağlamak için sonsuz çeşitlilikteki setlerden yararlanarak kişiliğinizi özelleştirin – ip kahramanınızı benzersiz yapın! Yetkililerden almak programla ilgiliyse, bundan sonra kesinlikle Stickman Rope Hero 2‘nin tüm cesur araçlarından birini seçmekten çekinmeyin; Rekor sürede herhangi bir yere ulaşabilmeniz için Canavar Kamyonlar, Bisikletler, Helikopterler ve hatta Mech’ler!

Stickman Rope Hero 2 İndir

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Rope Hero 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

King Of Avalon

Camp Defense

PrettyUp

Soccer Manager 2021

My Radio

Viber

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın