1xbet

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars V7.6 APK (Menü/Tek Vuruş, Tanrı Modu) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Stickman Ghost 2: Galaxy Wars

1xbet

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars v7.6 APK (Menü/Tek Vuruş, Tanrı Modu) indir

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, oyuncuları sayısız galaksi savaşı ve büyüleyici yüksek tempolu oyun ile içine çekiyor. Ayrıca patlayıcı bir oyun deneyimi için ikonik ama tatmin edici çöp adam grafikleri içerir.

1xbet

MENÜ MOD
Tek vuruşta
Tanrı’yı öldür modu
Reklamlar kaldırıldı

Şu anda bir Galaxy Wars hayranı mısınız yoksa bir Çöp Adam hayranı mısınız? Yoksa sadece olağanüstü aksiyon rol yapma çevrimiçi oyunu mu arıyorsunuz? Stickman Ghost 2: Galaxy Wars MOD APK’yı ihmal etmeyin, bu elde edilebilecek en kullanışlı oyundur. Konforu korumak için yoğun ve ilginç mücadeleye bugün katılın. Bu güncellenmiş varyasyon, çevrimiçi oyunu daha mükemmel hale getirmeye yardımcı olmak için çok sayıda büyük teşvik ekledi ve bazı küçük zararlıları düzeltti.

1xbet

ÇÖP ADAM VE DAHA FAZLA HASAR

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, ilginç bir aksiyon rol yapma çevrimiçi oyunudur. Video oyunu, popüler Çöp Adam süper kahramanı ve robot rakiplerinin yardımıyla odada planlanıyor. Bu temel olarak Stickman Ghost‘ın alan savaşları içeren versiyonudur, bu versiyon, Çöp Adam ve savaş oyunlarının bir kombinasyonu ile daha arzu edilen ve zor bir oynanışa sahiptir.

Stickman Ghost‘un önceki sürümlerinde olduğu gibi, Stickman kahraman savaşçının mevcut varlığı ve buna ek olarak sopa düşmanlarının çarpıcı kesme ekranları sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacak. Varyasyonun içinde, Stickman Ghost geri dönecek ve eskisinden daha güçlü kalacak, galakside son derece çarpıcı savaşlar ve su tabancası atışları yapacaksınız. Daha yoğun ve zorlu savaşlarda mücadele eden Çöp Adam rolünü oynamak için bugün bu yıldız savaşına katılın.

KARAKTERLERİ ÇUBUK, ROBOT VE BOSS’A KARŞI YÜKSELTİN

Tüm galaksi ateşli bir savaşa girer girmez, gezegenler sopa orduları ve hain robotlar tarafından işgal edilmeye başlar başlamaz, Çöp Adam kahramanı uzaylı araçlarının nihai gücünü kullanarak galaksiyi savaştan kurtarma hedefini tamamlamış gibi görünüyor. Çöp Adam rolüyle kesinlikle eğlenecek ve bir ninja, suikastçı, süpermen olurken en cesur ve çok dürüst bir savaşçı olacaksınız. Stickman Ghost 2: Galaxy çatışmalarında yoğun savaş masalının sonunu elinde tutan kahraman olacaksınız.

Savaşçınızı güncelleyerek daha etkili olmasını sağlayın. Bu, savaşçılarınızın odadaki devasa canavarları yenmesini kolaylaştıracaktır. Her dövüş daha da zorlaşacak ve ayrıca kazanma yeteneğine sahip olmak için daha fazla güce ihtiyacınız olacak. Kişiliğin yeteneğinin maksimize edilebilmesi için, her mücadele için birçok etkili araçla donatılmış olmanız gerekir. Ayrıca, sizi koruyacak ve en etkili Çöp Adam kahramanı olmanıza yardımcı olacak evcil hayvanlarınız ve bir uzay geminiz de var.

KOLAY KONTROLLER, ÖNERİLMEYEN DOKTORLAR

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, inanılmaz derecede çekici bir oyun, aksiyon oyunları ve rol yapma oyunlarının pürüzsüz bir karışımını sunuyor. Tek bir kolay prosedürle, kişiliğinizi aşırı derecede çaba harcamadan kontrol edebilirsiniz. Silah ve kılıç arasında seçim yapan bir çevrimiçi dövüş oyunu veya tek eylemli bir atış oyunu arasında seçim yapmak mümkündür. Ek olarak, çeşitli araç cephaneliği, kolayca seçim yapmanızı kolaylaştırır.

Video oyunu görselleri gerçekten çok güzel, ilk ışık karışımı, renk sizi büyüleyici çevrimiçi oyunun içine çekecek üyük bir hedef. İnanılmaz derecede etkili rakipler size tahammül edemez, zorlu ve eğlenceli hileler her zaman gerçekleşir, devasa patronlar, Çöp Adamınızı son derece zorlu savaşlara sokar. Onları yenip galaksiyi savaştan koruyabilir misin?

Daha fazla aramanıza gerek yok, bu daha önce bildiğiniz en kullanışlı aksiyon rol yapma oyunudur. Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, son derece modaya uygun ve çekici bir çevrimiçi aksiyon oyunu getiren kendi özel kombinasyonlarına sahiptir. Bu eğlenceli çevrimiçi oyunla yeteneğinizi gösterin ve başarılı olduğunuzu kanıtlayın.

Android işletim sistemi için Çöp Adam Hayalet 2: Galaxy Savaşları MOD APK’sını indirin

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars İndir

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Ghost 2: Galaxy Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanUnimob

Stickman Ghost 2

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

TRGoals

Fire Strike

Outline Icons

RISK

MX Player Pro

FightNight Battle Royale

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın