1xbet

Stealth Master V1.11.5 APK + MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Stealth Master

1xbet

Stealth Master v1.11.5 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Stealth Master, en güçlü ninjalar arasındaki sonsuz maceralar, karşılaşmalar ve dövüşlerle, becerileri öğrenmek için seviye sistemini aşmanın yanı sıra daha olağanüstü bir göreve hazır olmak için geliştirilmiş aktiviteleri yenilemekle daha eğlenceli

1xbet

sınırsız para

Tanrı modu

Stealth Master, en güçlü ninjalar arasındaki sonsuz maceralar, karşılaşmalar ve dövüşlerle, becerileri öğrenmek için seviye sistemini aşmanın yanı sıra daha olağanüstü bir göreve hazır olmak için geliştirilmiş aktiviteleri yenilemekle daha eğlenceli ve heyecan verici. İki yeni karakterin gelişi bu macerayı daha heyecanlı hale getiriyor, katılın ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinin! Lüks hazinelerin kilidini açmak için ödülleri ve değerli ekipmanları toplayın.

1xbet

AÇILIŞ BÜYÜK MİSYON SİSTEMİ

Stealth Master’ın belirleyici özelliği, kesintisiz görev zinciridir. Her seviye yeni bir zorluk ve sayısız kötü adamdan geçmek zorunda. Baş döndürücü artış sizi daha uzun sürecek! Haksız buluşmalar yaratırken, birbirleriyle karşılaştıklarında ve ardından kanlı bir durum yaratırken heyecan vericidirler ve beklenmedik sürprizler getirirler.

Günlük yoklama, yeni görevlerden geçmenize izin verecek, bu sistem sürekli yenileniyor ve bunu hak edenler için ödüller olacak. Bir sonraki yumurtlama size yeni bir konum ve işlev verecek, ancak karakter seçimleriyle eğleneceksiniz. Her zaman hareketsiz duran devasa sandıklar bir gün evrensel anahtarla açılacak; bu ülkeyi keşfederken onları topla!

HER TURDA DENEYİMİ ZOR

Stealth Master her zaman zorluklar yaratacaktır. Kaçınılmaz olarak saldırıya uğrayacaksınız ve tam da bu bozulmayı önlediğiniz için oyunu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız; daha iyi donanıma sahip olmak en uygun seçimdir. Oyuncular, yolculuk için yeni ekipman satın almak, canlılığı artırmak için sihirli iksirler satın almak ve daha iyi zırh seçmek için jeton kullanabilirler. Bu, çantayı en inanılmaz koleksiyonla doldurmakla sınırlı kalmayacak!

Kendinizi patlayıcı bir patron oyununa hazırlayın! Stealth Master’daki diğer oyuncularla mücadele etmek için kendi dövüş stilinizi yaratın. Silahların iyiliği, onları doğru kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır; onları onarmak ve yenilemek için bir yol bulun. Seviye atlamak ve beklenmedik ödüller almak, ulaşmanız gereken hedeftir.

SANAL UZAYDA AKTİF AKTİVİTELER

Stealth Master, oyuncu aktivitelerini sınırlamaz, bu yüzden en sevdiğiniz ninja karakterine dönüşün ve ödüller, skor tabloları ve benzersiz beceriler için uzun savaşlarda hızla eğlenin. Hiçbir yerde daha heyecan verici bir savaş bulamazsınız, deneyin ve yorumunuzu aşağıya bırakın!

Stealth Master İndir

Artık indirmeye hazırsınız Stealth Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSayGames Ltd

My Little Universe

Rage Road

Dreamdale

Merge Animals 3D

Clean Road

Battle Disc

HellCopter

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Alpha Cleaner

Real Wrestling Game 3D

Adorable Home

Lily’s Garden

Crazy Hospital

Pure Icon Pack

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın