1xbet

Solitaire Farm Village V1.12.28 APK + OBB Indir (Ücretsiz Alışveriş) 2023

Anasayfa
KağıtOyun
– Solitaire Farm Village

1xbet

Solitaire Farm Village v1.12.28 APK + OBB indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022

İlk görüşte sizi kendine çekecek eşsiz bir oyun – Solitaire Farm Village. Bu, oyuncuların zorluklarla kazanmaya ve ödüller toplamaya çalışacağı basit bir kart oyunu değildir. Köyünüzü dekore etmek ve onarmak için ürünler gibi ödülleri kullanabilirsin

1xbet

Gerçek parayla ücretsiz satın alma

İlk görüşte sizi kendine çekecek eşsiz bir oyun – Solitaire Farm Village. Bu, oyuncuların zorluklarla kazanmaya ve ödüller toplamaya çalışacağı basit bir kart oyunu değildir. Köyünüzü dekore etmek ve onarmak için ürünler gibi ödülleri kullanabilirsiniz. Bu oyunda birçok benzersiz oyun modu olacak ve her şeyin sizin için yeni olacağından emin olun. Daha spesifik olarak, her tatilde o tatile karşılık gelen birçok yeni özelliği deneyimleyeceksiniz.

GÜZEL BİR NOEL İÇİN HAZIRLANMAK

Noel, yılın en önemli olaylarından biridir; bu zamanlar civarında, aile üyeleri yeni bir yılı karşılamak için büyük partiler toplayacak ve düzenleyecek. Ve bu oyunda da birlikte Noel’i kutlamak için heyecan verici, zorlu olaylar yaşayacaksınız. Bilhassa bayramda mükafat kat kat artacaktır. Özellikle oyuncular bu tatil sırasında diğer oyuncularla hediye toplayabilir ve alışverişinde bulunabilirler.

1xbet

DÖRT TEMEL OYUN MODU

Solitaire Farm Village’da neler olduğunu hayal bile edemezsiniz. Daha önce hiç yaşamadığınız kesinlikle harika şeyler. Ve bu oyuna geldiğinizde, karmaşık kuralları olan heyecan verici bir kart oyunu yaşayacaksınız. Oyuncular, farklı bir meydan okuma olan bir oyun moduna karşılık gelen dört temel oyun moduna hayran kalacaklar. Toplamda dört oyun var: Klondike, Spider, Pyramid ve son olarak Freecell.

ÇİFTLİĞİNİZİ HER GÜN DÜŞÜNÜN VE YÜKSELTİN

Bu, hem eğlenebileceğiniz hem de hızlı para kazanabileceğiniz, çiftlik kurma ile birleştirilmiş bir kart oyunudur. Bu oyuna gelirken, oyunları kazanmak için birçok iyi strateji hazırlamanız gerekiyor ve gerisi çiftliğinizi geliştirmenin yollarını bulmak. Oyuncuların büyümeleri için, çiftlikteki ürünlerle ilgilenmeli ve onlara özen göstermelidir, örneğin gıda mahsullerinin nasıl yetiştirileceğini veya farklı hayvanlara bakmayı öğrenmek gibi.

PARA KAZANIN VE ZENGİN OLMAYA BAŞLAYIN

Oyuncular oyunları kazandıklarında para kazanabilirler, ancak bu, Solitaire Farm Village’a gelirken elde edilen döviz kazançlarından sadece bir tanesidir. Ayrıca çiftliğinizi nasıl doğru bir şekilde geliştireceğinizi bilerek para kazanabilirsiniz. İşte o zaman, köyünüz için birçok bina inşa edebilmek için eşya toplamak için stratejiler buluyorsunuz. İnşa ettiğiniz her bina için karşılık gelen miktarı alabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

Dört temel oyun modu, 4 kart oyununa karşılık gelir ve birçok farklı kural getirir.
Çiftliğinizi her gün dekore edin ve yükseltin, yenileyin ve daha fazla hayvanı sahiplenin.
Çiftlikte inşaat inşa ederek, karşılık gelen miktarı toplamak için bir bina inşa ederek para kazanmak kolaydır.
Kendinize, kimsenin kopyalayamayacağı benzersiz bir renge sahip bir deste tasarlayın.
Elinizde birçok iyi kombinasyon oluşturduğunuzda bonus miktarı artacaktır.

Solitaire Farm Village İndir

Artık indirmeye hazırsınız Solitaire Farm Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSticky Hands Inc

Solitaire

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

QR Code Reader & Generator

Flora Material Icon Pack

Swift Black Substratum Theme

Dream League Soccer 2021

Voice Changer

GIF Maker

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın