1xbet

Smart AudioBook Player V9.5.0 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– Smart AudioBook Player

1xbet

Smart AudioBook Player v9.5.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Smart AudioBook Player, hayatta olağanüstü benzersiz ve anlamlı içeriğe sahip romanların keyfini çıkarmanızı sağlayan bir sesli kitap uygulamasıdır. Ayrıca, birçok heyecan verici kitap aracılığıyla kendinize rahat bir eğlence alanı aramak ve getirmek

1xbet

Smart AudioBook Player, hayatta olağanüstü benzersiz ve anlamlı içeriğe sahip romanların keyfini çıkarmanızı sağlayan bir sesli kitap uygulamasıdır. Ayrıca, birçok heyecan verici kitap aracılığıyla kendinize rahat bir eğlence alanı aramak ve getirmek için uygulamadaki en son özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Bu uygulamanın tam sürümünün keyfini çıkarmanız gerekiyorsa, neden acele edip hemen katılmıyorsunuz!

HIZLI OYNATMA FONKSİYONU VAR

Bu uygulama, tüm içeriği her zamankinden daha kolay oynatmak için önemli bir rol oynamaktadır. Belirli bir hikayeyi tekrar tekrar izlemek veya dinlemek istiyorsanız, Akıllı Sesli Kitap Oynatıcı benzersiz ve ilgi çekici içeriği deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Üstelik her türlü kitabı yeni kitaplar, kullanılmış kitaplar veya romantizm, romantizm veya aksiyon gibi farklı içeriklere sahip kitaplar, hatta birçok korku hikayesi hakkında ek içeriklere sahip olanlar olarak kategorize etme hakkınız da var.

1xbet

UYDUĞUNUZ DURUMLARDA OTOMATİK DURAKLATMA

Akıllı Sesli Kitap Oynatıcı, uykuya dalmanız veya kapatmayı unutmanız durumunda izlediğiniz hikayeleri otomatik olarak duraklatacaktır. Ayrıca, oynamaya devam etmek veya oynamaya devam etmek istiyorsanız, telefonunuzu sallamak gibi basit bir hareket yapın. Ayrıca oynadığınız geçmişleri de inceleyebilirsiniz. Örneğin bugün belirli bir hikayeyi görüyorsunuz, yarın tekrar izlemek istiyorsunuz, hesaba erişebilir, adını bulabilir ve kolayca keyfini çıkar’a tıklayabilirsiniz.

BAŞKA BİR KİTABI KOLAYCA DEĞİŞTİREBİLİR

Hikayelerin keyfini çıkarma sürecinde, başka bir hesaba geçmeniz gerekiyorsa, fare düğmesine hafifçe basın. Bir kitabı bitirmek zorunda değilsiniz ve isterseniz yeni bir kitaba başlayabilirsiniz. Bununla da kalmayıp, telefonun internete bağlanamadığı durumlarda daha kolay dinlemek ve eğlenmek için bu kitapları cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

HER HIZI KENDİ KONTROLÜ

Akıllı Sesli Kitap Oynatıcı, hikayenin hızını istediğiniz gibi ayarlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanır. Her kişinin kendine özgü bir seçimi olacaktır, bu nedenle kendiniz için kulaklığa uygun bir oran seçin ve tüm ses seviyesini en rahat şekilde ayarlayın. Uygulamanın sağladığı modern özelliklerin yanı sıra, kullanışlı ve en kaliteli modu deneyimlemek, kullanımınıza büyük ölçüde bağlıdır. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanma konusunda biraz daha deneyim kazanmanız ve geliştirmeniz, akıllı bir kullanıcı olduğunuzu herkese kanıtlamanız gerekiyor.

YENİ BİR BİLGİ DÜNYASINI KEŞFETMENİZE YARDIMCI OLUN

Smart AudioBook Player’ın getirdiği hikayeler veya önemli anlamlara sahip paha biçilmez kitaplar sayesinde, çok fazla bilgi edinecek ve dış dünyaya ilişkin vizyonunuzu genişleteceksiniz. Bazı kitaplar hayat hakkında konuşur ve bir karakterin veya özel bir olayın karakterini veya tarihsel durumunu daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, okuyucular uzun zamandır paha biçilmez bir insan dostu olarak kabul edildi, bu nedenle bilgiyi fethetme sürecinde daha iyi hizmet etmek için düzenli olarak kitap okumanız veya başka bir deyişle bu uygulamayı düzenli olarak kullanmanız gerekir.

Smart AudioBook Player İndir

Artık indirmeye hazırsınız Smart AudioBook Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Fire Strike

The Guardian

Idle Hiking Manager

Edjing Mix

Beat Blade

English Tenses

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın