1xbet

Slow Motion V2.1.9 APK (Pro Kilidi Açıldı) Indir

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– Slow Motion

1xbet

Slow motion v2.1.9 APK (Pro Kilidi Açıldı) indir

Ağır çekim, her bölümü hızlandırmak veya yavaşlatmak için videoları düzenlemeye yardımcı olan bir uygulamadır.

1xbet

Slow Motion MOD APK hakkında

Slow motion MOD APK, son derece uzman film öğeleri üreten tamamen ücretsiz bir film hızı düzenleme uygulamasıdır. İster hızlı ileri sarın isterseniz filmi küçültün, çok fazla efor gerektirmeyen cerrahi bir işlemle bu uygulama ile çalışırken artık her şey daha kolay hale geliyor.

1xbet

Basit kullanarak

Film hızını değiştirmek istediğiniz herhangi bir filmi seçin, ardından hızlı ileri veya ardından modu azaltın ve düzenleme çubuğunu hızı ayarlamak istediğiniz konuma getirin. Düzenleme kaynaklarının kullanımı da zor değildir ve halihazırda değiştirilmiş olan her tür işlev, tüm insanlar tarafından erişilebilir hale gelir. 5 saniyelik bir video klipten 10 saniyeye kadar veya 1 dakikalık bir videoyu yalnızca 30 saniyeye kadar oluşturmak, film öğesinin oluşturduğu ve değiştirme gereksinimlerinizi karşılayan seçilen moda göre mümkündür.

Her anı yakalayın

Uygulamanın en büyük olayı, filminizin bir vurgu oluşturmasına, film içindeki en büyük dakikayı patlatmasına ve hatta en iyi ağır çekim filmi üretmesine büyük ölçüde yardımcı olmak için filmi küçültmek olacaktır. Video kliplerinizi düzenlerken gerçekten özgürce seçebileceğiniz çeşitli video klip düzenleme modları, örneğin 0.1x, 0.2x, 0.25x, 0.3x, 0.4x, 0.5x, 0.6x, 0.8x, 0.9x, 0.95 x. Uygulama, aynı filmde çok sayıda düzenleme ayarı arasından seçim yapmanızı kısıtlamaz, aynı videoda çeşitli değiştirme hızlarıyla hem yavaş ileri hem de hızlı ileri tamamen düzenleyebilirsiniz.

Yükseltilmiş değiştirme modu

Başvuru formu size hızı değiştirmekle ilgili her şeyi sağlar, ancak arka plan müziği ve video gölgeleme sonuçları gibi uygulamayla ilgili diğer özellikleri kullanmakla sınırlı kalacaksınız… Yukarıdaki gibi çok sayıda özellikten yararlanmak istiyorsanız o zaman gereklidir daha benzersiz ve etkileyici filmler yaratabilmek için profesyonel varyasyona geçin. Uygulamayı yükseltme ücreti çok yüksek değil, ancak pro varyasyona geldiğinizde kullanım gereksinimlerinizi de dikkatlice düşünmelisiniz.

Video resmini yüksek kalitede düzenleyin

Uygulama içinde değiştirdiğiniz filmlerin, düzenlenen ürünü dışa aktarırken ilk filmdekiyle aynı yüksek kaliteye sahip olması garanti edilir. Bununla birlikte, bu uygulamanın bir dezavantajı, kullanıldığında bazen manipüle edildiğinde düzgün olmayabilir, bu nedenle uygulama tasarımcılarının herkes için en iyi revizyonu getirmesi nedeniyle bu sorun yavaş yavaş çözülüyor. uygulama insanlar

Slow Motion İndir

Artık indirmeye hazırsınız Slow motion ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

AirFighters

TheDayBefore

Tezza

Fitify

Motivation

Grand Theft Auto: San Andreas

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın