1xbet

Six Pack In 30 Days – Abs Workout V1.1.1 APK + MOD (Pro Kilitsiz) Indir

Anasayfa
FitnessSağlık ve FitnessUygulama
– Six Pack

1xbet

Six Pack in 30 Days – Abs Workout v1.1.1 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir

30 Günde Altı Paket – Abs Workout, tüm kullanıcıların, özellikle erkeklerin, sadece 30 günlük kalıcı egzersizde çekici ve mükemmel abse sahip olmasına yardımcı olacaktır. Derinlemesine ve çok yönlü egzersizler sağlamak için fitness uzmanlarıyla işbir

1xbet

30 Günde Altı Paket – Abs Workout, tüm kullanıcıların, özellikle erkeklerin, sadece 30 günlük kalıcı egzersizde çekici ve mükemmel abse sahip olmasına yardımcı olacaktır. Derinlemesine ve çok yönlü egzersizler sağlamak için fitness uzmanlarıyla işbirliği yaparak kullanıcılara en az 1 ay içinde elde edebilecekleri en iyi sonuçları vaat ediyor. Ayrıca, kullanıcıların eğitim performanslarını iyileştirmeleri için daha şaşırtıcı içeriğe sahiptir.

MUHTEŞEM BİR ABS ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Kullanıcı egzersizlere başlamadan önce, Karın Egzersizi’nin görünümleriyle ilgili ağırlık, boy ve diğerleri gibi temel parametrelere sahip olması gerekir. Bu, sistemin kullanıcının yeteneklerine uygun temel önerileri filtrelemesine yardımcı olur, ancak mümkün olan en iyi performans için daha yüksek bir seviyeye ulaşmaya çalışabilirler. Dersler, en faydalı sonucu elde etmek için çeşitli prosedürleri, eylemleri ve minimum gerekli tekrarları içerecektir.

1xbet

YENİLİKÇİ VE ARAÇSIZ DERSLER

Tüm egzersizlerin avantajı, evde yapılabilmesi ve ekipman gerektirmemesidir, bu nedenle kullanıcıların bir lastik altlığa ihtiyacı vardır ve uygulamaya başlarlar. Antrenman sırasında, her derste daha fazla tekrar veya daha fazla yoğunluk ile uygulama performansını iyileştirebilirler. Ek olarak, karın kaslarının çekirdek kaslarını oluşturmaya başlamak için günde yalnızca bir egzersiz yapmaları gerekir, ancak yorulana kadar günde bir kez birden fazla egzersizi deneyebilirler.

İYİ BİLGİLENDİRİLMİŞ DERSLER VE KADEMELER

Abs Workout’taki tüm egzersizler veya öğreticiler, kullanıcıların doğru hareketleri kavramasına yardımcı olmak için kullanıcı dostu görüntüler ve ayrıntılı talimatlar ile birlikte gelir. Talimatlar ve görseller sağlamak, kasları etkili bir şekilde korumaya yardımcı olacak ve antrenman sırasında her bir kasın etkinliğini artıracaktır. Elbette, kullanıcılar belirli prosedürlerle pratik yapmaya başlamak için sesli asistanı kullanabilir.

ÇEŞİTLİ KASLAR ÜZERİNE BİRÇOK DERS

Abs Workout esas olarak karın kaslarına odaklansa da, kullanıcıların seçebileceği veya başlatabileceği birçok farklı egzersize sahiptir. Önerilen egzersizlere ek olarak, ek kitaplık diğer karın kaslarını içerir ve egzersizler, etkiledikleri kas konumlarını gösterir. Bu nedenle kullanıcılar 1 ay içerisinde hayal ettikleri karın kaslarını oluşturmak için her zaman birçok farklı seçeneğe sahip olacaklardır.

DERSLERİNİZİ GELİŞTİRİN

Kullanıcılar vücut geliştirme ve karın kasları hakkında gerekli bilgiye sahiplerse egzersiz listelerini oluşturabilirler. İsteğe bağlı bir sürecin tasarımını tamamladıktan sonra sistem, uygulamanın ortalama standardına kıyasla ne kadar etkili veya dezavantajlı olduğunu değerlendirir. Yine de, kullanıcıların her gün veya saat için rahatça özel bir egzersiz listesi oluşturmasını sağlayan etkili bir özelliktir.

KAYDINIZI VE DURUMUNUZU KONTROL EDİN

Kullanıcılar bazen başarılarını kontrol etmek isteyeceklerdir, bu nedenle uygulama, verileri ve geçmişte yaktıkları kalori sayısını izleme işlevini tanıtacaktır. Doğrudan takip etmez, bunun yerine her kişinin vücut indeksine dayanır, ardından nispeten doğru bir sonuç vermek için her egzersizin performansıyla hesaplar. Kullanıcıların kendilerinde önemli bir değişimi gerçekleştirmeleri için pratik ve değerli bir mekanizmadır.

Karın Egzersizi, mükemmel karın kasları isteyen ancak spor salonuna gitmek istemeyen veya zamanı olmayanlar için evde harika bir seçenektir. Hepsinden iyisi, tüm egzersizler ücretsizdir ve ağır gereksinimleri yoktur, kullanıcıların bunları her zaman, her yerde iyi sonuçlarla yapmaları için uygundur.

Six Pack İndir

Artık indirmeye hazırsınız Six Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanLeap Fitness Group

Lose Belly Fat

Arm Workout

Dumbbell Workout At Home

Home Workout

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

RISK: Global Domination

AVG AntiVirus

Auto Brawl Chess

Pocket Stables

Signal Strength

Idle Stonks Tycoon

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın