1xbet

Shogun’s Empire: Hex Commander V1.9.3 APK Indir (Sınırsız Para/Pirinç/Kilitsiz) 2023

Anasayfa
OyunStrateji Oyunları
– Shogun’s Empire

1xbet

Shogun’s Empire: Hex Commander v1.9.3 APK indir (Sınırsız Para/Pirinç/Kilitsiz) 2022

Shogun’s Empire: Hex Commander Mod APK, birkaç katmanla oynanış tekniklerine sahip sıra tabanlı tarzda oynanan taktiksel bir oyundur.

1xbet

1. Sınırsız Altın
2. Sınırsız Pirinç
3. Sınırsız Onur
4. Kilitlenmemiş Haritadaki tüm klanlar

Shogun’s Empire, yenilikçi konseptleri veya stilleri benimseyen ve oyuncuları bu heyecan verici türün yeni bir varyasyonunun keyfini çıkarmaya teşvik eden yeni nesil bir strateji oyunudur. Aynı zamanda, bu güzel ülkede savaşın her yerde şiddetlendiği eski Japonya bağlamını da kullanıyor. Bu nedenle, oyunun strateji unsuru, oyuncuların olağanüstü yeteneklere sahip güçlü bir imparatorluktan yararlanma ve inşa etme konusunda sonsuz bir potansiyele sahiptir.

1xbet

MUHTEŞEM VE GENİŞ OYUN

Shogun’s Empire’daki en belirgin özellik, taktik ve cephe hatları geliştirmek için altıgen şekilli haritaları kullanan strateji stilidir. Ayrıca, çizgi ızgara altıgeniyle birlikte inşa edilen duvarlar ve mimari, üstün ama hassas ve etkileşim dolu bir yapıyı temsil ediyor. Üstelik askeri birlikler ve daha fazlası, altıgen kurallarına göre hareket edecek veya hareket edecek, bu da oyunu alışılmış strateji türünden tamamen farklı hale getirecek.

STRATEJİK NOKTALARI FETHET

Oyuncunun bu oyunda bir Shogun olarak kariyeri karmaşık zorluklarla dolu olacak, ancak stratejik olarak önemli yerleri fethetmekle başlayacaklar. Kadim Japonya’dan ailelerin, ulusların ve güçlerin bölgelerine dayanan kapsamlı bir harita, tüm yolları ve ayrıntılı gelişimi ortaya çıkaracaktır. Strateji uygulama tarzına bağlı olarak, oyuncular her bir ayrı konumla başlayabilir, böylece yakın bölgelerdeki düşmanlar üzerinde çok fazla kötü etki yaratabilir.

SÜRÜKLEYİCİ BÜYÜK ÖLÇEKLİ SAVAŞ ALANLARI

Saldırı için haritadan yararlanmanın yanı sıra, Shogun’s Empire her yerde destansı ve heyecan verici savaşlara sahip olacak. Büyük ölçekli bir taktik stili uygular, bu nedenle oyuncunun sıra tabanlı mekanizmadaki her birimin kontrolü, savaşın sonucunu önemli ölçüde etkileyecektir. Önceden, savaşa hazırlanmak veya düşmanla çeşitli başka eylemler gerçekleştirmek için tamamen özelleştirilebilir birimlere sahip ordular düzenleyebilirlerdi.

KULLANILACAK ÇOKLU ORDU VE BİRİMLER

Askeri birimlerin çeşitliliği, oyunculara beceri ve yeteneklerine dayalı olarak birçok yeni dövüş stilini kullanabilecekleri veya oluşturabilecekleri için birçok taktik avantaj sağlayacaktır. Her birim aynı zamanda yardımcıdır ve diğer birimleri tamamen destekleyerek tüm ordunun savaş performansını iyileştirmeye yardımcı olur. Bununla birlikte, her turda, oyuncu en fazla iki eylem gerçekleştirebilir: hareket et ve mümkünse saldır.

ARAZİLERİNİZİ YÖNETİN VE BÜYÜTÜN

Shogun İmparatorluğu’nun yeni bölgelerini fethetme sürecinin ordu yönetiminde birçok sonucu ve olumlu sonuçları olacaktır. Başarıyla işgal ettikleri alanların sayısına bağlı olarak, oyuncunun ordusunu yükseltmesi veya geliştirmesi için periyodik olarak üretilen yiyecek ve kaynaklar önemli ölçüde artacaktır. Ayrıca, imparatorluğu savunmak için kilit konumlara asker konuşlandırarak, temel alanlara yiyecek veya fon yatırımı yapabilirler.

TAM ÇEŞİTLİ GÖREVLER VE SORULAR

Görevler ve görevler ayrıca oyuncu için birincil günlük gelir kaynağı ve kritik birimleri toplama veya yükseltme fırsatı olarak görülüyor. Sistemin içeriği çeşitli ve zengindir, genellikle oyuncuların potansiyel ödüller almak için belirli sayıda düşmanı yok etmesini gerektirir. Günlük ödüllere ek olarak, başarılar da gelişimlerini pasif olarak geliştirmek için önemli kilometre taşlarıdır.

Shogun’s Empire, büyük ölçekli savaş alanlarında her oyuncu için yeni olanaklar sunan sıra tabanlı altıgen strateji stiliyle öne çıkıyor. Bu oyun aynı zamanda oyuncunun ordusunu kapsamlı bir şekilde görmesini ve aynı zamanda en iyi sonuç için savaş birimlerinin her yeteneğinden veya performansından en iyi şekilde yararlanmasını istiyor.

Shogun’s Empire İndir

Artık indirmeye hazırsınız Shogun’s Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanHome Net Games

The Pirate Plague Of The Dead

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Rise Of Empires

Vatsunn

Screen Recorder

Bomber Friends

Fashion Show

Pocket

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın