1xbet

SD Maid Pro V5.3.11 APK + MOD (Pro Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– SD Maid Pro

1xbet

SD Maid Pro v5.3.11 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022

Telefonunuzun genellikle aşırı yüklendiğinden ve diğer dosyaları kaydedemediğinden mi endişeleniyorsunuz? Günümüzde pek çok telefonun kendi kendine işlemcisi ve dosya yöneticisi yok, bu da telefonlarının birçok gereksiz dosya haline gelmesine neden o

1xbet

Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı – ek anahtar gerekmez;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Devre dışı bırakılmış yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edin;
Analitik / Crashlytics devre dışı bırakıldı;
Diller: Tam Çoklu Diller;
CPU’lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
Ekran DPI’ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
Orijinal paket imzası değişti;
Balatan tarafından yayınlandı.

Telefonunuzun genellikle aşırı yüklendiğinden ve diğer dosyaları kaydedemediğinden mi endişeleniyorsunuz? Günümüzde pek çok telefonun kendi kendine işlemcisi ve dosya yöneticisi yok, bu da telefonlarının birçok gereksiz dosya haline gelmesine neden oluyor. Şu anda, telefonunuzu daha temiz hale getirmek için birçok akıllı temizleme uygulaması sizin yerinizi alacak. Pro işlevselliği, SD Maid Pro’yu şimdiye kadarki en yenilikçi ve önde gelen dosya işleme uygulaması haline getirdi. Telefonunuz uzun süredir temizlenmemişse, hemen sahip olun.

GÜÇLÜ DOSYA YÖNETİMİ VE TEMİZLEME UYGULAMASI

Çok beğenilen bir dosya yöneticisi ve temizleyicisi olan SD Maid Pro, telefonlarını temizlemek için kullanan herkes için birçok modern işlevle piyasaya sürüldü. Uygulamayla ilgili övgüye değer olan şey, günümüzde birçok Android cihazla güçlü bir şekilde uyumlu olmasıdır. Birçok kişi bu aracı telefonlarında alanı azaltmak ve tüm gereksiz dosyaları silmek için kullanır. Uygulamayı kullanmak, kullanıcının telefonunu daha verimli hale getirecek ve cihaza zarar veren bazı virüsleri azaltacaktır.

1xbet

TEMİZLEME CİHAZI HAFIZASI

Pro işlevi ile her kullanıcının kendi cihazında sahip olması gereken harika bir uygulama getirdi. Bazı daha güçlü performans özelliklerini etkinleştirdi ve ekledi. Birçok özellikle entegre olan SD Maid Pro, kullanıcıların gereksiz önbelleği temizlemesine, diğer uygulama deneyimlerini hızlandırmasına ve belleği optimum kapasiteyle yönetmesine olanak tanır. Ayrıca uygulama, akıllı telefon temizleme aracı görevi görür. Görüldüğü gibi telefon düzenli olarak temizlenirse işlemlerde gezinme ya da telefonu kullanma özelliği daha akıcı hale geliyor. Ayrıca uygulamada hareket hızı da daha hızlıdır. Belge dosyalarınız kopyalandı, telefon hafıza kartında yer açmak için dosyaları kaldırmanız için öneriler gösterecektir. Ek olarak, belleği temizlemek telefonunuzun CPU’nun aşırı ısınmasını ve ani sıcaklık artışını önlemesine de yardımcı olur ve telefonunuzun ömrünü uzatır.

CİHAZLARDA ARKA PLAN UYGULAMALARININ ÖZELLİKLERİ

Telefonunuzdaki uygulamalar SD’de çok yer kapladığında, hafıza deneyimini temizlemeye ve hızlandırmaya ve gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmaya devam etmelisiniz. Telefonun gücünü boşaltmak, SD Maid Pro’nun kullanıcının telefonu temizlemesini sağlayan ek bir işlevidir. Telefonunuz hafızanızın %80’inden fazlasını kullandığında ve çöp miktarı çok fazla olduğunda sizi bilgilendirecektir. Telefonu temizlemenin zamanı geldi.

İÇERİĞE GÖRE DESTEK ARAMA DOSYALARI

Yukarıda bahsedilen işlevlerin yanı sıra, SD Maid Pro, kullanıcıların içeriğe göre dosya aramasını da destekler. Kullanıcı sadece dosyanın anahtar kelimelerini girer, aramak istediğiniz şeye göre bir dizi karşılık gelen sonuç görünecektir. Bu özellik diğer akıllı uygulamalarda bulunabilir. Ayrıca, kullanıcılar en yakın sonuçları hızlı bir şekilde almak için dosyaları ada göre arayabilirler. Ayrıca uygulama, kullanıcıların büyük dosyaları görüntülemesini ve hangi nesnelerin telefonda çok fazla yer kapladığını bulmasını da destekler. Düzenlenen dosyaları da arayabilirsiniz. Ancak, bu işlevin uygulamanın algılaması biraz zaman alacaktır. Ayrıca, ayarlarda bazı dikkat çekici özellikler ayarlayarak arama sürecini de hızlandırabilirsiniz.

UYGULAMAYI YÜKLEDİKTEN SONRA TÜM PARÇA DİRENCİLERİNİ KALDIRIN

Ayrıca, kullanıcıların tüm dosyaları ve uygulamaları verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanıyan bir araç olarak daha önce kaldırmış olduğunuz uygulamaları da temizler. Uygulama ile ilgili tüm bilgiler iz bırakmadan tamamen temizlenecektir. Telefonunuzun artık kötü amaçlı dosyaları çalıştırmasını önlemeye yardımcı olan bu faktördür. Artık kullanılmayan klasörler varsa, enerjiyi boşaltmak ve bilgisayarınızı hızlandırmak için hepsini silin.

MÜKEMMEL ARAYÜZ

Birçok benzer dosya temizleme ve yönetim uygulaması gibi, bu da Android cihazlar için mükemmel bir araçtır. Kullanıcı ona sahip olduğunda, telefondaki her şey akıllıca optimize edilir. Herhangi bir uygulama veya belge dosyası, artık kullanmazsanız, cihazın performansını hızlandırmak için otomatik olarak devre dışı bırakılır. Ancak, oyuncular arayüzü oldukça minimalist bulabilir, ancak içinde kalite var. İşlemin kullanımı basittir ve çıkarılması ve hızlandırılması gereken şeylere hafifçe dokunmanız gerekir. Uygulama otomatik olarak hemen yapacaktır.

Kısaca, bu uygulama, benzer temizleme uygulamalarından daha fazla kullanım önceliği hak ediyor. Kullanıcılar bu uygulamayı kullandığında, tüm işlemler herhangi bir engel olmadan basitçe gerçekleştirilir. Umarım, bu uygulama herkese özgürce gezinmeniz için pürüzsüz bir alan verecektir.

SD Maid Pro İndir

Artık indirmeye hazırsınız SD Maid Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Turbo VPN Lite

Yandex.Weather

Death Dungeon

LabBuster

Gaia GPS

Hot Wheels Infinite Loop

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın