1xbet

Red Ball Super Run V1.4.2 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
AksiyonOyun
– Red Ball Super Run

1xbet

Red Ball Super Run v1.4.2 APK (Sınırsız Para) indir

anıdık ve basit bir oynanışa sahip Red Ball Super Run, ancak heyecan verici özellikleri nedeniyle birçok oyuncu tarafından hala seviliyor. Hem koşarken hem de çeşitli engelleri aşarken çeviklik gösterin.

1xbet

– Sınırsız Para

Şu anda hız ve dramatik aksiyon konusunda tutkulu musunuz? Yani kesinlikle Red Ball Super Run MOD APK en uygun seçenektir. Bu gerçekten uzun süredir 3 veya daha fazla bir aksiyon oyunu. Bu sürüm, Android işletim sistemi hücresel cihazları için çalışır. Top oyuncusu kırmızı bir beysbol oynuyor ama savaşabiliyor. Yanlış duymuyorsunuz, bu tür görünümlere rağmen, dünyayı sert kare canavarların saldırısından kurtarmak için bir kahramansınız. Yüksek hızda sınırsız uzun mesafelerde koşun, engelleri ustaca aşın, rakipleri yenin ve yol boyunca avantajlar toplamayı unutmayın. İnsanların sağladığı MOD işlevi sonsuz Paradır, aldığınız gerçek altın miktarının iki katına çıkması gerekiyor, böylece yepyeni teçhizatın veya yepyeni figürlerin kilidini açabilirsiniz.

1xbet

KIRMIZI BALL SÜPER RUN MOD APK İLE İLGİLİ – ANDROID OS ÜZERİNDEKİ EN İYİ HIZLI EYLEM OYUNU

Temple Run veya Subway gibi oyunların hayranı olmanız gerekiyorsa, Red Ball Super Run oyununu da seveceksiniz. Gerçek fark, karakter yaratımının yepyeni olması ve mücadelenin çok benzersiz olmasıdır. Bu oyun ayrıca çok etkili bir erken dönem geçirdi. Yeni tanıtılan sezon, elinizden gelenin en iyisini yapmanız için daha fazla miktara ve manzaraya sahip olduğunu iddia ediyor. Bu oyunda kazanmak için, oyuncuların koşulların üstesinden gelmek için akıllı ve hızlı hareketlere sahip olmaları gerekir. Sadece birkaç saniye gecikirseniz başarısız olmaya mahkumsunuz. Zor şeyler ne kadar zorsa, fethetme ihtiyacımız da o kadar artar. Yayınlanmasından kısa bir süre sonra, Red Ball Super Run özellikleri kayda değer sayıda insanın ilgisini çekti ve olumlu eleştiriler aldı.

ALIŞIK OYUN

Tanıttığımda, Red Ball Super Run aslında iki popüler oyunla oldukça karşılaştırılabilir bir oynanışa sahip. Ancak, sizi şok edecek birçok ayrım var. Katılırken, oyuncu arazide sürekli koşmak için kişiliğine hakim olmalıdır. Güçlü duvarlar, büyük metal tavernalar gibi engellerle karşılaştığınızda, onlardan kaçmanız gerekir. Dokunursanız tabii ki devam edemezsiniz. Engellere ek olarak, yolda canavarlar olacak, hızlı bir şekilde bir saldırı hareketi oluşturacak ve onu yenecek ve sürekli olarak ilerleyeceksiniz. Yolda, sürekli olarak altın madeni para sıraları görmeyi bekleyebilirsiniz, mümkün olduğunca çok şey toplayın, çünkü bunlar genellikle kazançları artırır.

BİRDEN FAZLA YENİ ZORLUK GÜNCELLENDİ

Engellerden kaçınmak için, kalan ve uygun hareket etmeniz gerekir. Ancak canavarları vurmak için oyuncunun akıllarının üzerinde bir sıçrama yapması gerekir ve sıçrama enerjisinden önce düşeceklerdir. Ancak sorun, miktarınızla birlikte kademeli olarak artacaktır. İkincisi, canavarların giderek daha fazla savunma özelliği var, bu yüzden onu yenmek zor. Manipülasyonunuzu, size karşı mücadeleyi kaybetmeleri için yeterince güçlü olacak şekilde uygulamalısınız. Ayrıca Red Ball Super Run, oyunculara patron savaşları da sağlar. İşveren resmi, genellikle sonunda görünen devasa bir robottur. Onları tatmin etmek için bir üst dereceye de ulaştınız ve çarpışmaktan çekinmeyin!

KARAKTER İLE İLGİLİ GÖRÜNÜMÜ DEĞİŞTİRİN

Red Ball Super Run, insanların kişilik için daha fazla kostüm satın alarak jeton kullanmalarına izin verir. Sadece kırmızı bir küre olmasına rağmen, üstelik son derece ilginç bir cümlesi var. Orada beklemeyin, en sevdiğiniz kıyafeti seçmek için doğrudan mağazaya gidin. Harika pelerinli süper kahraman kostümleri, Noel ve Cadılar Bayramı temalı giysiler veya hava savaşı için sırtınızda bir dizi büyük roket gibi bir dizi mevcut. Küre ile ilişkili rengin değiştirilmesi yapılabilir. En şanslı gölgenizi seçin.

MANGA’YI TAMAMLAMAK BÜYÜK ÖDÜLLER KAZANDIRIR

Aynı türden birçok oyundan farklı. Red Ball Super Run, oyuncuları her zaferden sonra küçük parçalar toplamaya motive eder. Neyi tamamlamak için? İnsanlar her parçayı bir araya getirmek ve toplu olarak tam içeriğe sahip bir hikayeye koymak istiyor. Eşleştirme her başarıyla tamamlandığında, çizgi roman koleksiyonunuzda yalnızca yeni bir öğeye sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda kullanmanız için bazı madeni paralar da sağlayacaksınız.

ÇEKİCİ GRAFİKLER VE SES

Red Ball Super Run çizimleri 3 boyutlu tasarım çizimleridir. Renkler uyumlu bir şekilde koordine olma eğilimindedir, ancak öncelikle parlak renkler video oyununa son derece parlak ve ilginç bir his verir. Ayrıca oyunun sesi hızlı tempolu şarkılardır. Bu, oyuncuları ilerlemeye devam etmeye ve sonuç aralığına ulaşmaya teşvik etmek anlamına gelir. Yolunuza çıkan engellere ve canavarlara bağlı kalmak başarının anahtarıdır. Bu özel eğlenceli çevrimiçi oyunla unutulmaz rahatlama anlarına sahip olacaksınız.

Red Ball Super Run İndir

Artık indirmeye hazırsınız Red Ball Super Run ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Vidshow

WarStrike

BASEBALL 9

2Accounts

Gradient

IPTV Extreme

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın