1xbet

RainViewer V2.17.2 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Hava DurumuUygulama
– RainViewer

1xbet

RainViewer v2.17.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

RainViewer: Hava Durumu Radarı Haritası, herkes için bir hava durumu bildirim uygulaması. Artık kullanıcıların hava durumunu öğrenmek için TV’deki haberleri takip etmesine gerek yok, ancak bu mükemmel uygulamaya sahip olun; nerede olurlarsa olsunlar

1xbet

RainViewer: Hava Durumu Radarı Haritası, herkes için bir hava durumu bildirim uygulaması. Artık kullanıcıların hava durumunu öğrenmek için TV’deki haberleri takip etmesine gerek yok, ancak bu mükemmel uygulamaya sahip olun; nerede olurlarsa olsunlar doğru hava durumu bilgilerini bileceklerdir. Uygulama, kar fırtınası veya sağanak yağışlardan, kullanıcılara bu haberi bildirecektir. Özellikle önümüzdeki 90 dakika içinde fırtınaların hareketini de tahmin ediyor. Dünya çapında 1000’den fazla radarla hava tahmini her yerde.

YAĞMURUN DOĞRU GÖRÜNTÜLENMESİ

Kullanıcılar bu gelecek tahmini uygulamasına güvenerek kendilerine bir plan hazırlayabilirler. Ayrıca, uygulama aynı zamanda 90’dan fazla ülkede kullanılan bir özellik olan her bölgenin bir saatlik yağış miktarını da gösterir. Aynı zamanda kullanıcılar şirket gibi sıklıkla gittikleri yerleri de ekleyebilirler, böylece evden işe giden yol artık hava şartlarından etkilenmeyecek ve iş seyahatleri hiç olmadığı kadar rahat olacaktır.

1xbet

GÜZEL TASARIMLI GRAFİKLER

RainViewer’daki Grafikler: Hava Durumu Radarı Haritası güzel bir şekilde tasarlanmıştır; simgelere bakarak bugün havanın nasıl olduğunu kolayca tahmin edebilirsiniz. Sembol sadece güneşle birlikte göründüğü için, şüphesiz o zaman güneşli olacaktır. Uygulama, haftanın yedi günü ile birlikte 24 saat hava durumu bilgilerini gösterir. Bunu yaparak, kullanıcılar gerekli bilgileri öğrenecekler ve diğer günlerde kafaları karışmamış olacak.

YAĞMUR BİLDİRİMİ

Nerede olurlarsa olsunlar, kullanıcılar her zaman yağmurlardan haberdar edilir. Veya kullanıcılar favori yerler için ayrı bildirimler ayarlayabilir. Uygulama ayrıca, uygulamaya girmeye gerek kalmadan ana ekranda zaman içindeki hava durumunu görüntüleme özelliğine de sahiptir. Hava durumu bilgileri, sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla hareketli görüntüler paylaşılarak sevdiklerinizle paylaşılabilir. Kullanıcılar farklı tarzlarda 16 hava rengini özelleştirebilir.

RainViewer: Hava Durumu Radarı Haritası, kullanıcılara yaşadıkları ülkeye göre uygun ölçü birimini seçme özelliği sunar. Gece modu, kullanıcıların kullanımına her zaman açıktır. Diğer çok gelişmiş özellikler var, reklam yok; Beğendiğiniz 10 yere kadar kurabilirsiniz. Veya 14 gün ile 48 saatte hava durumu hakkında doğru bilgi verin.

RainViewer İndir

Artık indirmeye hazırsınız RainViewer ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Math Scanner By Photo

Hyper Front

WarStrike

Carrier Landings Pro

Moon Over Water Live Wallpaper

Rush Royale

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın