1xbet

Ragdoll Fall: Break The Bones! v0.1.487 APK indir (Sınırsız Para) 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Ragdoll Fall

1xbet

Ragdoll Fall: Break the Bones! v0.1.487 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Ragdoll Fall: Break the Bones, oyuncunun benzersiz bir kuklayı kontrol etme görevine sahip olduğu ilginç bir süper üründür. Bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur; oyuncular kontrol yeteneklerini gösterecekler. Daha spesifik olarak, görevinize sadık ka

1xbet

Ragdoll Fall: Break the Bones, oyuncunun benzersiz bir kuklayı kontrol etme görevine sahip olduğu ilginç bir süper üründür. Bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur; oyuncular kontrol yeteneklerini gösterecekler. Daha spesifik olarak, görevinize sadık kalması için kemikleri kırmayı kolaylaştırmak için kuklanızı en hayati pozisyonlara getirmeniz gerekir. Oyun, oyun sürecinizi takip etmek için drama ve eğlence yaratmak için birçok yeni güncelleme alıyor. Önemli zorlukları fethedin ve oyunun sunduğu seviyeleri tamamlayın.

ÖZELLİKLİ DUMMY SEÇİMİ

Bu simülasyon oyunuyla ilgili heyecan verici şey, meydan okumaya katılmak için tatmin edici bir kukla bulmak. Ragdoll Fall: Break the Bones, kuklayı yere düşürmenizi ve kemik yapısını kırmanızı gerektirir. Gereksinimlere bağlı olarak, oyun için kırık bir kol veya kırık bir boyun gerekebilir. Bu büyüleyici oyunda karakterinizi esnek bir şekilde kontrol etmeniz ve gerçek yeteneğinizi göstermeniz gerekiyor.

BELİRLENEN AMACA ULAŞMAK

Depending on the level in Ragdoll Fall: Break the Bones! that players need to show their full potential. The game wants you to masterfully control your dummy to fall into the points that you have predefined. It would help if you had the ingenuity and the perfect combination to be able to show all your abilities. The goal of each level will be different, and you also need to perform all the tasks included in that level, including the overwhelming challenges.

1xbet

TAKE ADVANTAGE OF OPPORTUNITIES

Ragdoll Fall: Break the Bones’daki fırsatlardan da yararlanmak zorunda kalsaydınız, bu size yardımcı olurdu, çünkü bunlar yalnızca başarınıza katkıda bulunabilirler. Ayrıca çok sayıda rakibi yenebilmek ve doğrudan bir sonraki tura geçme hakkını kazanmak için çok sayıda puan toplamanız gerekiyor. Daha spesifik olarak, oyuncuların ayrıca özel destek özellikleri toplaması gerekir ve bunu saklamanız gerekir. Özel destek özelliklerini yakalamanız ve büyük kazanmanız gerekiyor.

ANA ÖZELLİKLER

Herhangi bir kuklayı seçebilecek ve onları oyunun gerektirdiği şekilde kontrol edebileceksiniz.
Her bir hedefe ve göreve bağlı olarak, bu büyük mücadeleyi gerçekleştirmek için stratejiler geliştirebiliriz.
Oyunun gerektirdiği kemiği kırabilmek için kuklanın sabit noktalara düşmesine izin verin.
Her zaman seviyeyi kademeli olarak artırın ve her seviyede kendinize istediğiniz destek özelliklerini getirmeniz gerekir.
Doğru sayıda puanı toplayın ve her mücadelede büyük kazanın.

Ragdoll Fall İndir

Artık indirmeye hazırsınız Ragdoll Fall ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Western Sniper

State.io

Sword Play

Craftheim

Worms Zone.io

HeadHunters Io

Idle City Builder

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

My City : Wildlife Camping

Lose Belly Fat

Add Music To Video

Orzmic

Yaoi Beast Boys

Idle Mafia Boss

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın