1xbet

PUBG 2.4.0 Config APK (Adam Görme/Silah Tepmesi Kaldırma) Indir 2023

Anasayfa
Hayatta KalmaOyun
– PUBG Mobile

1xbet

PUBG 2.4.0 Config APK (Adam Görme/Silah Tepmesi Kaldırma) indir 2023

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır ?PUBG Mobile hile, Her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlen

1xbet

– Hiç Tepmeden Atış
– Yer Görme

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır ?

PUBG Mobile hile, Her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlenmiş olan silahları bulmak. Savaş sırasında her oyuncu düşmanınız olduğu için sürekli gizlenmek ve çevreyi korumak zorundasınız.

Bununla birlikte, araba ve boş bir binayı ele geçirmek oyunun ilerleyen aşamalarında size avantaj sağlıyor. PUBG Mobile oyun haritasının oldukça geniş bir alanı içermesi, arabayla hem silah aramayı hem de adayı keşfetmenizi kolaylaştırıyor. En nihayetinde adaya bırakılan yüz oyuncu içerisinde hayatta kalmayı başaran tek kişi oyunu kazanmış oluyor.

1xbet

Oyunda son dönemler de PUBG Mobile hilecileri çıktı. Sizi nerede olursanız olun, duvarın taşın arkasından sizi görerek direk indiriyor. Birde öyle bi hızlı loot yapıyorlar ki sormayın. Neyse bu kadar hileli varken neden bende hile olmasın diyenler için aşağıdaki linklerden Pubg Mobile hilesi paylaşıyorum. Daha fazla android uygulama için android uygulama kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın..

Pubg Sıfır Sekme Hilesi Nasıl Uygulanır ?

Değerli ModKiwi.com takipçileri; öncelikle aşağıda bulunan size en uygun gelen linkimizden dosyayı indiriyoruz. Z-archiver dosya yöneticisini açıyoruz. Z-Archiver’in içerisinde indirmiş olduğunuz “Pubg Adam Görme Sıfır Sekme Hilesi indir” adlı Zip’li dosyayı açıyoruz.. Bu işlemle dosyalar zip arşivinden çıkartılacaktır. Sonrasında çıkarttığınız dosyaya tıklayın. Dosyaya girdikten sonra adım adım aşağıdakileri uygulayın :

“Hile Klasörüne Tıklayın” tıklayın,

İçerisinde “active.sav” dosyasını kopyalayın,

Sonrasında sırasıyla

Cihaz hafızası>Android>data

com.tensent.ig>files>UE4Game

ShadowTrackerExtra>Saved/Paks

Daha sonra sağ altta bulunan yeşil renkli tike tıklayın. Bu tike tıkladığınızda kopyaladığınız “Aktive.sav” dosyasını buraya gömecektir. Ve işlem bu kadar.

Nasıl Oynanır ?

Artık Pubg oyununuzu ile normal bir şekilde açıp oynayabilirsiniz. Telefonunuzun işletim sisteminin 64 bit olduğundan emin olunuz. Aşağıda verdiğimiz dosya 64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur. Eğer cihazınız 32 bit işletim sistemi kullanıyorsa bu sayfayı takipte kalın; yakın zamanda 32 bit cihazlar içinde güncellenecektir. Keyifli oyunlar dileriz.

Sürekli güncellenen diğer oyunlarımız ya da uygulamalarımız için de bizi takipte kalın. ModKiwi ‘in siz değerli takipçileri için özenle hazırladığı içerikleri gönül rahatlığı ile en ufak endişeye kapılmadan indirip kullanabilirsiniz. Pubg Sıfır Sekme Hilesi indir ‘de bunlardan biridir. Her hangi bir linkimizden hata alırsanız lütfen bunu iletişim bölümümüzden ya da sayfanın altında bulunan yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Tüm düşünceleriniz, fikirleriniz ve sorularınız dikkat ile incelenerek gerekli cevaplar verilecektir. Lütfen soru sormaktan ya da hataları bildirmekten çekinmeyin.

PUBG Mobile Hile Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Güncel DİRENİŞ PUBG Hile için PUBG Hile indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Mobile İndir

Artık indirmeye hazırsınız PUBG Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdan

PUBG Mobile Hile

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Vertical IconPack

Cricbuzz

Lamar

Death Park 2

Firewall No Root

MONOPOLY Slots

Yorumlar

Yorum yapın