1xbet

Proton TV V.1.3 (Reklamsız)

Anasayfa
UygulamaVideo Oynatıcılar
– Proton TV

1xbet

Proton TV v.1.3 (Reklamsız)

Proton TV Apk İndir

Bu uygulama sayesinde tv de izleyeceğiniz programları, dizileri, şovları vs uygulama üzerinden rahatça izleyebileceksiniz. Uygulamaya ücretsiz bir şekilde hızlıca kayıt olabilirsiniz. Basit kurulumu ile yayınları hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Uygulamayı rahatça hızlı bir şekilde indirip kesintisiz bir şekilde yayınları izleyebilirsiniz. Uygulama sayesinde yerli yabancı tüm kanalları ücretsiz bir şekilde hızlıca kurulumla keintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 2018 senesinin mart ayında kullanılmaya başlanan proton tv uygulaması ülkemizde ve bütün dünyada binlerce şahıs aracılığıyla indirilmektedir.

1xbet

Proton TV Apk Nedir

Bu uygulama ücretsiz olarak yayın hayatına başlamış bir çevrimiçi televizyon uygulamasıdır. Günümüz dünyasında birden fazla kullanıcı tarafından indirilen bu uygulama, bedava kanalları ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Herkesin bileceği üzere dünya genelinde bütün futbol maçları, sinema kanalları ve diğer belgesel kanalları sadece bir ücret karşılında kullanılmaktadır. Fakat proton tv uygulaması bu duvarı aşarak kullanıcılarına bedava kanalları göstermektedir. Yalnızca iptv altyapısını kullanan bu uygulama ülkemiz ve dünya futbolunu hd bir kalitede yayınlamaktadır. Aynı şekilde film ve başka tüm hatları kullanıcılara servis etmektedir. Ufak boyutlarıyla dikkat çeken uygulamayı sitemizden kolaylıkla indirebilirsiniz.

Proton Iptv Pro2 Nedir?

Proton TV Yeni Sürüm uygulaması, “Proton-iptv” tarafından geliştirilen ve kullanıcıların akıllı cihazlarından dizi, belgesel, film, yetişkin kanalları ve tv kanalları gibi yayınları izlemesine olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.

1xbet

13 yaş ve üzerindeki kullanıcılar için sunulan uygulamayı, sitemizden Proton TV APK İle Yayın İçeriklerini Mobil Cihazından İzle! Download ile Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Proton TV APK Şifresiz olarak sitemizde bulunmaktadır. Uygulamayı cihazınıza indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli yayınları mobil cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Sürekli güncellenen arşivi ile birlikte son çıkan içeriklere kolayca ulaşabilir, akıllı cihazınızı kullanarak oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Televizyon, belgesel, dizi ve film izleme keyfinize dışarıda, istediğiniz herhangi bir yerde devam etmek isterseniz Proton TV APK uygulaması tüm isteklerinizi karşılayacaktır.

Proton Tv Apk Özellikleri

– Basit yüklenim, süratli yüklenme: Uygulamanın ebatı fazla küçüktür. Bu sayede yükleme işlemi yaptığınız cihazlarda fazla yer kaplamaz, süratli tek şekilde yüklenir. Kurulumu da süratli tek şekilde gerçekleşir. Başka yazılımların performansını aksatmaz, geri planda ağırlaşmaya sebep olmaz.
– Güncel çıkan yayınlar sırasında uygulamada: Uygulamada yaygın yazılımları, güncel çıkan sinemalar ve dizileri bulabilirsiniz. Yerli ve yabancı sinema ve sıra arşivlerinin yanı dizi altyazılı ya da turkçe seslendirmeli seçenekli yayınları listeleyebilirsiniz.
– Kullanıcı dostu: Menüler olabildiğince yalın tek şekilde ayarlanmıştır. Izleyeceğiniz hattı bulmanız maksadıyla karmaşık menüler arasında dolaşmanız gerekmez. Hatlar listelenmiş tek şekilde uygulamada sıralanmıştır. Başkaca tarama seçeneği dayanaktan yayın ismini yazarak süratli tek şekilde tarama yapabilirsiniz.
– Bedava, kayıt yaptırmadan yükleme fırsatı: Yazılımı full kapasite ile kullanmak maksadıyla kayıt yaptırmaya ya da fiyat ödemeye gerek yoktur. Çeşit kimi uygulamalarda bütün özellikler etkin değildir ve kimi hatları izleyebilmek maksadıyla kısıtlamalar getirilmiştir. Proton tv yazılımında her hattı kesintisiz olarak ve şahsi bilgilerinizi vermeye gerek duymadan izleyebilirsiniz.
– Ücretsiz, kayıt yaptırmadan indirme fırsatı: Programı tam kapasite ile kullanmak için kayıt yaptırmaya ya da ücret ödemeye gerek yoktur. Benzer bazı uygulamalarda tüm özellikler aktif değildir ve bazı kanalları izleyebilmek için kısıtlamalar getirilmiştir. Proton tv yazılımında her kanalı kesintisiz olarak ve kişisel bilgilerinizi vermeye gerek duymadan izleyebilirsiniz.

Artık indirmeye hazırsınız Proton TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

My Town: Farm Animal

Device Info

NBA 2K20

Video Downloader And Stories

TapScanner

Extreme Car Driving Simulator

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın