1xbet

Presets For Lightroom – Koloro V6.1.2 APK Indir (VIP Kilitsiz) 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– Koloro

1xbet

Presets for Lightroom – Koloro v6.1.2 APK indir (VIP Kilitsiz) 2022

Lightroom için Ön Ayarlar – Koloro, mükemmel renk filtreleriyle harika bir fotoğraf düzenleme ve video düzenleme dünyasının kapılarını açar. QR kodunu kullanarak filtreyi tarayabilir ve özel bir varlık olarak kendi cihazınıza kaydedebilir veya tam te

1xbet

Lightroom için Ön Ayarlar – Koloro, mükemmel renk filtreleriyle harika bir fotoğraf düzenleme ve video düzenleme dünyasının kapılarını açar. QR kodunu kullanarak filtreyi tarayabilir ve özel bir varlık olarak kendi cihazınıza kaydedebilir veya tam tersi şekilde, özelleştirilmiş tarifinizi tüm kullanıcıların erişebileceği bir QR kodu olarak hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve alanlarını karşılamak için her stilde 1000’den fazla güzel renk filtresine sahibiz.

NELER SICAK, YENİ FİLTRELER NELER?

Koloro’ya atıfta bulunarak, bir görüntüyü değiştiren, en çirkin şeyleri klas başyapıtlara dönüştüren filtreleri unutamazsınız. Şu anda, en son sürümün tanıtımıyla birlikte, uygulama birçok yeni filtreyi kullanıma sundu. Özellikle en öne çıkanı Diamond paketi; gökyüzünün, bulutların, çiçeklerin ve denizin manzarasına uygun olağanüstü parlak ışıltılı tonlara sahiptir. Melankoli paketi aynı zamanda soğuk ve sıcak renklerin kontrastı ile yoğun duyguların ifade edilmesini sağlar.

1xbet

QR KODUN KOLAYLIĞI

Koloro’nun en modern gelişimi, QR kod tarama biçimi olan özel bir atılım olarak kabul edilir. Artık, son derece hızlı, verimli, zaman kazandıran ve eski formül karmaşık erişim izinlerinden daha yüksek bir başarı oranına sahip olan tek bir işlemle başkalarından kolayca bir fotoğraf düzenleme tarifine sahip olabilirsiniz. Ayrıca harika tarifinizi herhangi bir kullanıcıya bir QR kodu göndererek paylaşabilirsiniz.

FİLTRE HAZİNE MEVCUTTUR

Başkalarının filtrelerine sahip olmanızın yanı sıra Koloro, varışta size büyük bir filtre koleksiyonu sağladı. Özellikle laboratuvarda kapsamlı bir şekilde araştırılmış 1000’den fazla premium filtre ile artık tamamen size ait. Her görüntü için size en uygun filtreyi seçebilirsiniz. Filtre uygulandığında, dışa aktarıp aktarmamaya karar vermeniz için size görüntüyü önizleme olanağı veriyoruz.

Bu mükemmel filtreler, dünya çapındaki en profesyonel film yapımcıları ve fotoğrafçılar tarafından yaratılmıştır; sanatın özü artık sizin elinizde. Örneğin, geçen yüzyılın 80’li ve 90’lı yıllarındaki klasik bir filtre olan LOMO veya şehirlerdeki yiyeceklerle ilgili filmlerde turuncu-sarıya dönen renkli görüntüler inanılmaz derecede göz alıcı ve moda. Mutlu düğünlere uygun sıcak ahşap ton filtreleri bile var.

KOLAY PARAMETRE DEĞİŞİKLİKLERİNİN DÜZENLENMESİ

Beğendiğiniz bir filtreyi seçtikten sonra direkt olarak o görseli dışa aktarabilir ve kullanabilirsiniz ancak her görselin kendi parametreleri olacaktır, bu yüzden kullanıcılar filtreyi uygularken gerçekten memnun kalmazlar. Bu nedenle Koloro, kullanıcıların parlaklığı, parlaklığı, dengeyi ayarlayarak, daha fazla parçacığı üst üste bindirerek başyapıtı özgürce özelleştirmesine olanak tanır, … Kontrast, vurgulama, pozlama parametrelerine ek olarak da önerilir.

MÜKEMMEL YERLEŞİMİ KEŞFEDİN

Fotoğraflarınızı karıştırmak için daha iyi hale getiren bir özellik olan Perfect Overlay. Fotoğrafa romantizm katan rüzgarda uçuşan pencere perdeleri ile modaya uygun gölgeler gibi çeşitli efektler sağlanır. Geceleri parıldayan ışıkların şehrin refahını gösteren etkilerine de özel bir önem veriliyor. Ya da yağmurlu bir gecede havai fişek festivaline katılmak isteseniz bile havai fişek efektimizi kullanabilirsiniz.

Koloro İndir

Artık indirmeye hazırsınız Koloro ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdancerdillac

Hype Text

StoryLab

Hotune Body Editor

Film Maker Pro

StoryLab

Mostory

Mostory

Presets For Lightroom

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Through The Ages

Fuelmeter

Mini Golf King

PGT +

The Amazing Spider-Man

Legend Of Ace

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın