1xbet

Prana Breath V9.5.0_5 APK Indir (Guru Kilidi Açık) 2023

Anasayfa
Sağlık ve FitnessUygulama
– Prana Breath

1xbet

Prana Breath v9.5.0_5 APK indir (Guru Kilidi Açık) 2022

Yaşamdaki sorunlarla ilgili düşünceler nedeniyle sık sık strese giren ve bu sorunların içinden çıkamayan biriyseniz, önemli ölçüde gelişmenize yardımcı olabilecek bir seçenek Prana Nefesi’ne gelmektir. Ruhunuzda birçok iyileştirici duyguyu barındıran

1xbet

Yaşamdaki sorunlarla ilgili düşünceler nedeniyle sık sık strese giren ve bu sorunların içinden çıkamayan biriyseniz, önemli ölçüde gelişmenize yardımcı olabilecek bir seçenek Prana Nefesi’ne gelmektir. Ruhunuzda birçok iyileştirici duyguyu barındıran nazik şarkılara dalacaksınız. Sadece bu kadar da değil, aynı zamanda size uygun geniş bir egzersiz hedefi seçeneği sunan hevesli kılavuzumuzla temelden ileri düzey meditasyon egzersizlerine kadar pratik yapabilirsiniz.

STRES AZALTIN VE HAFIZAYI İYİLEŞTİRİN

Burada en profesyonel nefes alma teknikleri ile tanışmanızı sağlıyoruz. Daha doğrusu eski gelenekten modern bilime kabul görmüşlerdir. Bizimle günde sadece 7 ila 15 dakika ile hayal edebileceğinizden daha fazlasını elde edeceksiniz. Birçoğunuzun zaten bildiği gibi, zihninizdeki gerilimi ortadan kaldırmanıza yardımcı olmasının yanı sıra, hafızayı ve konsantrasyonu önemli ölçüde geliştirme yeteneği de verir.

1xbet

ASTIM VEYA MİGRENLERİ SINIRLAYARAK SAĞLIĞI YENİLEYİN

Bununla da kalmayıp, Prana Breath, kullanıcıların düzenli olarak yaşadığı migren ve hatta astım atakları gibi kronik hastalıkların sıklığını azaltmanıza yardımcı olabilecek birçok harika egzersiz de içerir. Ayrıca meditasyonun bu dünyadaki sihirli etkilerinden biri de geçmişe göre çok daha iyi ve derin uyumanıza yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, sağlığınız da önemli ölçüde iyileşecektir.

NEFES KONTROLLÜ İŞTEMİ GİDERME YÖNTEMİ

“Anti-İştah”, yalnızca Prana Breath’a geldiğinizde şu anda mevcut olan tek eğitim programı olarak bilinir. Nefes almayı ve düşünmeyi geliştirerek her akşam istekle savaşmanıza yardımcı olacak bir yöntem olarak kabul edilir. Daha iyi bir yaşama sahip olmanıza yardımcı olur ve onların zararlarıyla ilgili olarak farkına varılması gereken büyüleyici dersler vardır. İsteklerinizi içeriden alın ve onları etkili bir şekilde kontrol etmeye başlayın. Oradan, uzun zamandır istediğin vücuda sahip olacaksın,

SİGARA İÇMEYİ ETKİN BİR ŞEKİLDE BIRAKMANIZA YARDIMCI OLAN ÖZELLİK

Özellikle bu büyüleyici meditasyon imparatorluğunda, tanışıp tamamen özel “Sigara değiştirme” özelliğine geldiğinizde hayatınızda bir kez karşılaşabileceğiniz bir fırsata sahip olacaksınız. Simone Righini bu özelliğin babasıdır. İş gelişmenize yardımcı olmaya geldiğinde, sigarayı bırakma meditasyonunuz zihninizi ve duygularınızı sakinleştirmenizi sağlar. Size sigarayı bırakma ve sigara kokusu için can atma yeteneği verir, böylece yavaş yavaş o zehirli şeyden vazgeçeceksiniz.

KOLAY MEDİTASYON KONTROLÜ

Bu faydalı nefes alma ve düşünce kontrol aktivitelerine yeni başlıyorsanız endişelenmeyin, Prana Breath’ın kullanımı kolaydır. Kullanıcının işi, kendinize meydan okumak ve istediğiniz efektleri öğrenmeye kendinizi kaptırmak istediğiniz derslerde oynat düğmesine basmaktır. Geri kalanı, yapmanız gereken her bir sonraki eylemi yönlendiren ses olduğunda, uygulamadan coşkulu bir rehberliğe sahiptir.

Ek olarak, Prana Breath, pil gücünden tasarruf edebilmeniz için tamamen açılıp kapatılabilen ekranı kontrol etmenize yardımcı olabilir veya bazen sadece güneş ışığının ve tabi ki sadece doğa manzarasının tadını çıkarmak istersiniz. Bununla da kalmayıp, kendi oluşturduğunuz eğitim programına kişiselleştirilmiş duyurular yerleştirmenize de yardımcı olabiliriz.

– Kullanılabilirlik optimize edildi, egzersizi seçtikten sonra gerisi sesin rehberliğinde.
– “Anti-İştah” özelliğini kullanarak her gece kendinizi iştah kontrol egzersizlerine bırakın.
– “Sigara yerine koyma”, tütünün aroması ve tadı için özleminizi bastırmanıza yardımcı olan özel ve benzersiz bir özellik olarak bilinir.
– Kullanıcı tanımlı eğitim programlarına dayalı anlık bildirimler aracılığıyla günlük haftalık hatırlatıcılar.
– Sessiz doğada meditasyon sırasında mobil cihazınızdan parlak ekranı açıp kapatmayı seçin.

Prana Breath İndir

Artık indirmeye hazırsınız Prana Breath ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Bus Simulator PRO

Monster Battle

Tinder

Space Marshals 2

The Sims FreePlay

World EverMerge Clicker

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın