1xbet

Podcast Republic V22.1.7b APK + MOD (Pro Kilidi Açık) Indir 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– Podcast Republic

1xbet

Podcast Republic v22.1.7b APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Podcast Republic, milyonlarca benzersiz podcast’imizle birçok harika sesi deneyimleyin. Bu, podcast’leri deneyimlerken en iyi kullanıcı hizmeti uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Gönderilerimizin her birinde çeşitli konular ele alınmaktadır v

1xbet

Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
Android.manifest’ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
Aktif izleyici veya reklam yok;
AOSP uyumlu mod;
Diller: Tam Çoklu Diller;

Podcast Republic, milyonlarca benzersiz podcast’imizle birçok harika sesi deneyimleyin. Bu, podcast’leri deneyimlerken en iyi kullanıcı hizmeti uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Gönderilerimizin her birinde çeşitli konular ele alınmaktadır ve her podcast’te kullanıcılar yüz milyonlarca benzersiz bölüm deneyimleyecektir. Yüklenen her konu sıkı denetimden geçer, böylece herhangi bir podcast’in kalitesinden emin olabilirsiniz.

1xbet

ÇEVRİMİÇİ & ÇEVRİMDIŞI KULLANIM

Podcast’lerinizi veya sesli kitabınızı yönetmenize yardımcı olabilecek bir uygulama arıyorsanız, Podcast Republic en iyi seçimimizdir. Favori programlarınızın keyfini istediğiniz zaman çıkarın ve nerede olursanız olun, podcast’leri oynatma listenizde yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılar, çevrimiçi kullanım için çalma listeleri oluşturabilir ve cihazları İnternet’e bağlı değilken keyfini çıkarmak için harika podcast’ler indirebilir. Kesintiler konusunda endişelenmeden nerede olursanız olun dinlemek için en sevdiğiniz podcast’lerden herhangi birini indirin.

FARKLI KONULAR

Size ihtiyacınız olan herhangi bir programı verin ve türü ne olursa olsun, sizin için her şeye sahibiz. Dünya haberlerini öğrenmek isteyen biriyseniz, podcast radyo veya RSS haberleri kötü bir seçim değildir. Veya suç psikolojisiyle ilgileniyorsanız ve bu yönü daha derine inmek istiyorsanız, suçla ilgili bir podcast önereceğiz. Günümüzün en popüler konularının çoğu bu uygulamada mevcut, istediğiniz zaman keyfini çıkarmanız için her zaman hazır.

WEB’İNİZE BAĞLANTI

Dinlediğiniz şarkılar hakkında çok fazla bilgi var veya kontrol edemediğiniz bir sürü harika podcast çalma listeniz var. Podcast Republic, abone olduğunuz veya ilgilendiğiniz gönderiler hakkındaki bilgileri yönetmenize yardımcı olacaktır. Bu sayede, androidinizi kontrol etmenize ve senkronize etmenize yardımcı oluyoruz. Bir hesap kullanabilir ve birden fazla cihazda oturum açabilir, telefonunuzda dinleyebilir ve podcast’inize tabletinizde devam edebilirsiniz.

YEREL DOSYALARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Kullanıcılar tek bir uygulama ile Podcast Republic aracılığıyla ne kadar harika olduğunu öğrenebilir ve artıkları dinleyebilir. Uygulamada bulunan podcast’lerin keyfini çıkarmanın yanı sıra, çeşitli ortamlarda sakladığınız dosyaları da oynatabilirsiniz. Sadece bu uygulama ile indirdiğiniz müziklerin, kayıtların veya sesli kitapların keyfini çıkarın.

BENZERSİZ OYNATMA OYUNCU

Bu uygulamayı kullanırken podcast parçalarının hızında herhangi bir ayarlama yapmanıza izin verilir. Sesi veya hızı istediğiniz kadar hızlı veya yavaş ayarlamak, kimsenin yardımı olmadan yapabileceğiniz basit bir şeydir. Boş şeylerle zaman kaybetmemek için dinlediğiniz tüm podcast’lerde sessizliği kesmenize izin verilir. Sesinizi kontrol etmek için sesi bile açabilirsiniz. Ve burada deneyimleyebileceğiniz sayısız diğer yardımcı program.

OTOMATİK ÇALIŞIR

Çoğu modern uygulama artık otomatik olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve Podcast Republic bir istisna değildir. Kullanıcılar otomatik özellikleri yüklediğinde ve bunlara notlar koyduğunda, dikkatinizi çektiğiniz tüm podcast’ler için anında makinenize yüklenecektir. Ya da daha iyisi, uygulama aynı zamanda siz onları yeterince dinledikten sonra farklı podcast’leri anında siler. Bu uygulamayı kullanırken, podcast’leri oynatırken belirli bir süre sonra tekrar oynatma veya kapatma gibi bazı kurallar belirleyebilirsiniz…

Podcast Republic İndir

Artık indirmeye hazırsınız Podcast Republic ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

TPlayer

Music Player MP3

Vidshow

Carista OBD2

Flux White

Little Misfortune

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın