1xbet

POCO Launcher 2.0 V2.7.4.33 APK + MOD (Yamalı/Optimize Edilmiş) Indir 2023

Anasayfa
AraçlarUygulama
– POCO Launcher 2.0

1xbet

POCO Launcher 2.0 v2.7.4.33 APK + MOD (Yamalı/Optimize Edilmiş) indir 2022

POCO Launcher 2.0, cihaza kullanıcıların kendi kendilerine özelleştirebilecekleri tamamen yeni ve güzel bir arayüz sağlayan bir başlatıcıdır. Kullanıcılar uygulamadaki bazı özellikleri hızla öğrenip ayarlayabildiklerinde kullanım basittir. Ayrıca, ye

1xbet

Uygulama klonlandı
Gizli uygulama araması
Optimize edilmiş grafikler
Bir klasörde dört simge
Enkaz kaldırıldı

POCO Launcher 2.0, cihaza kullanıcıların kendi kendilerine özelleştirebilecekleri tamamen yeni ve güzel bir arayüz sağlayan bir başlatıcıdır. Kullanıcılar uygulamadaki bazı özellikleri hızla öğrenip ayarlayabildiklerinde kullanım basittir. Ayrıca, yeni simge paketleri bulduğunuzda, bunları cihazınıza uygulamak için kesinlikle bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Böylece benzersiz bir deneyim ve işlevsellik keşfetmenizi bekliyor.

1xbet

HEYECAN VERİCİ YENİ ÖZELLİKLER DENEYİMİ

POCO Launcher 2.0’ın yeni sürümünü deneyimlediğinizde, faydalı özellikler bulacaksınız ve birçok kişinin ihtiyaçlarına uygun ve uygulamanın artan kararlılığı. Bahsetmemiz gereken ilk özellik, uygulamanın Android Q desteğine sahip olmasıdır. Böylece yavaş yavaş, bu işletim sistemini çalıştıran cihazlar, arayüzü özelleştirmek için bu uygulamayı kullanmakta artık zorluk çekmiyor. Ayrıca, Android 8.0 veya üzeri bir cihaz kullanıyorsanız bildirim çubuğunun görünümünü de ayarlayabilirsiniz.

Uygulama, daha fazla nesil işletim sistemini ve farklı akıllı telefon türlerini desteklemenin yanı sıra, göz ardı edemeyeceğiniz başka heyecan verici özelliklere de sahiptir. Ekranı kapatmak için çift dokunma özelliğini deneyimleyebilirsiniz. Bu özellik baştan varsayılan değildir ve ayrıca bulunan diğer bileşenlerle birlikte ayarlamak için uygulamanın ayarlarına gitmeniz gerekir. Ayrıca kilit ekranı özelliği için artık kullanmanız için simgeler var.

UYGULAMA CİHAZINIZIN GÖRÜNÜMÜNÜ DEĞİŞTİRMENİZE YARDIMCI OLUR

POCO Launcher 2.0’ı deneyimlediğinizde, getirdiği şeylerden tamamen etkileneceksiniz. Başlatıcıların sahip olabileceği en yaygın özellik, kullandığınız cihazın arayüzünü değiştirirken size yeni bir deneyim yaşatmasıdır. Yani uygulamayı açtığınızda size cihazın kullanımına uygun bir duvar kağıdı önerilecek. Ayrıca, uygulamaları kullanmaya başladığınızda, organizasyonlarının nasıl değiştiğine şaşıracaksınız.

Göz ardı edemeyeceğiniz ikinci dikkat çekici özellik, sahip olduğunuz uygulamaların yeniden sıralanmasıdır. Konumları değişmeden kalır, ancak arayüz, uygulamaları düzenlemek ve aramak için ek öğelerle birlikte ortaya çıktı. Artık yüklediğiniz birçok uygulama arasından kullanmak istediğiniz uygulamaları kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, amaca bağlı olarak, uygulamalar tanımlarına göre ve sadece bir kaydırma ile bulabileceğiniz farklı kategorilere göre sıralanacaktır.

Yukarıdaki heyecan verici özelliğin yanı sıra, istediğinizi ayarlamak her zaman her kullanıcının seveceği bir özelliktir. Cihazın arayüzünde görünenleri optimize etmek ve bazı yeni özellikleri etkinleştirmek için bazı ayarlar yapacaklar. Yani ayarları açtığınızda arka plan, simge paketi türü, düzen, uygulamayı gizle vb. özellikleri bulabilirsiniz. Ayrıca gizleme-uygulama özelliği de göz ardı edemeyeceğiniz kadar heyecan verici.

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS İKON PAKETLERİNİ UYGULAYIN

Bir süre kullanımdan sonra, kullanıcılar şüphesiz diğer uygulamaların birçok simge paketini bulacaklar ve elbette POCO Launcher 2.0’ı kaldırmak için acele etmeyecekler. Yeni simge paketleri yüklemek için cihazınızda bir başlatıcı olmalıdır. Bu nedenle, diğer simge paketi uygulamalarını indirmeniz ve bunları istediğiniz gibi uygulamanız gerekir. Elbette, çoğu durumda bu uygulama indirdiğiniz simge paketleriyle uyumlu olacaktır.

POCO Launcher 2.0 İndir

Artık indirmeye hazırsınız POCO Launcher 2.0 ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Screen Mirroring & Sharing

Edge Gestures

DEAD TARGET

Weather & Radar USA

Motorsport Manager Mobile

Highway Drifter

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın