1xbet

Pocket V7.64.1.0 APK Indir (Premium Kilitsiz) 2023

Anasayfa
Dergi & GazeteUygulama
– Pocket

1xbet

Pocket v7.64.1.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Pocket, etkileyici bulduğunuz yazıları kolayca erişebileceğiniz ve depolayabileceğiniz birçok farklı gazete kaynağını bir araya getiren bir gazete okuyucu uygulamasıdır. Basit, kullanımı kolay bir arayüz ile geniş bir çeşitliliği kolayca bulabilir ve

1xbet

Pocket, etkileyici bulduğunuz yazıları kolayca erişebileceğiniz ve depolayabileceğiniz birçok farklı gazete kaynağını bir araya getiren bir gazete okuyucu uygulamasıdır. Basit, kullanımı kolay bir arayüz ile geniş bir çeşitliliği kolayca bulabilir ve okuma arzunuzu tatmin edebilirsiniz. Aynı zamanda cihazı sürekli göremiyorsanız da dinleyebilirsiniz ve premium sürüm eksiksiz bir deneyim sunar.

İÇERİK ARASINDA GEÇİŞ YAPARKEN DENEYİMİ DEĞİŞTİRİN

Pocket’ın yeni sürümünde kullanıcılar, okumayı kolaylaştıran ve en iyi deneyimi yaşatan birçok kullanışlı özellik bulacaklar. İlk faktör, sonraki ve önceki butonlara geçiş özelliği olduğunda bu özellik her okumada işe yarar. Herhangi bir makale seçmek için listenizi gözden geçirmeniz gerekmeyecek, ancak aralarında geçiş yapmak için bu düğmeyi kullanabilirsiniz, çünkü küratörlüğünü yaptığınız içerik sizi ilk seferinde tamamen büyüledi.

1xbet

OKUDUĞUNUZ MAKALELERİ KOLAYCA TANIMLAYIN

Cep’in ikinci yararlı özelliği, belirli bir sırayla okuyanlar için yararlıdır. Spesifik olarak, bir kişi okumayı sevdiği bir makaleyi seçecek ve başka bir makaleyi almaya devam edecek, bu yüzden uzun zaman olduğu için bundan sonra hangi makaleleri okuduğunu bilemeyecek. Okundu ve okunmadı tanıma özellikleri değerlidir ve içeriğin okunduğunda tanınması kolaydır, standart bir metin yazı tipinde görüntülenecektir ve bunun tersi, bilebileceğiniz kalın bir yazı tipi olacaktır.

GAZETEYİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ OKUYUN

Cepte, farklı içeriklere sahip çok çeşitli gazeteleri bulabileceğiniz için kullanıcılar kolayca erişilebilen bir gazete okuma deneyimi bulacaklar. Yazının her köşesinde beliren Kaydet butonu karakteri ile kolayca filtreleyip kaydedeceksiniz. Ayrıca, bu yazarı her takip ettiğinizde, makale bir listeye eklenecek ve arama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman tekrar okuyabilirsiniz.

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİRÇOK BAŞLICA GAZETE

Gazeteyi okuduktan sonra, resmi sitelerdeki bilgileri okumak isteyeceksiniz, bu nedenle Pocket size yararlanabileceğiniz çok çeşitli gazete kaynakları sunar. Özellikle The New York Times, The Guardian, Google News gibi ünlü gazeteler ve diğer gazeteler ve sosyal ağ siteleri.

KOLAY BULDUĞUNUZ MAKALELERİ DİNLEYİN

Hareket halindeyseniz ancak yine de yeni bilgiler duymak istiyorsanız, uygulama bir makalenin içeriğini dinleyebileceğiniz özelliği sağladığı için tam olarak uygundur. Bu yüzden kulaklıklarınızı hazırlamanız, kendinize bir sürü farklı şey almanız ve öğrenmeye başlamanız gerekiyor. Uygun bir özellik olarak kabul edilebilir ve mümkünse, kulaklığı kullandığınızda başka bir kişi sizinle bilgileri güncelleyebilir.

BİRÇOK BENZERSİZ ÖZELLİKLE PREMIUM VERSİYON

Uygulamanın premium sürümünde, kullanıcılar birçok heyecan verici ince ayar bulacak ve bu sürüme yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Özellikle, gördüğünüz reklamları kolayca kaldırabilir ve uygulamanın arayüzüne yeni bir bakış atabilirsiniz. Yazı tiplerini, kenar boşluklarını ve diğer birçok faktörü ayarlamak için birçok farklı seçeneğiniz olabilir. Aynı zamanda, artık web’de bulunmasalar bile barındırdığınız makalelerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Sonuç olarak, aşağıdaki gibi özelliklerle benzersiz bir okuma deneyimine sahip olabilirsiniz:

Dünyanın dört bir yanındaki saygın gazetelerden büyük miktarda bilgiye kolayca erişebileceğiniz bir makale koleksiyonu.
İstediğiniz zarfları kolayca bir liste halinde saklayabilir ve istediğiniz zaman kolayca tekrar okuyabilirsiniz.
Yeni sürümde bir gazeteden diğerine geçiş yapılabiliyor ve makaleler okunmuş veya okunmamış olarak sınıflandırılacak.
Okumaya konsantre olamıyorsanız listeye kaydettiğiniz makaleleri tam olarak dinleyebilirsiniz.
Kullanıcılar, premium sürümde reklamlar olmadan eksiksiz bir deneyim yaşayabilir, kolayca özelleştirebilir ve makalelerden en iyi şekilde yararlanabilir.

Pocket İndir

Artık indirmeye hazırsınız Pocket ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Rad Dude

Certificate Maker

Tinder

GETCHA GHOST

Knighthood

Swift Minimal For Samsung

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın