1xbet

PixelLab V1.9.9 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– PixelLab

1xbet

PixelLab v1.9.9 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

PixelLab, metninizi özelleştirmenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Çok sayıda hazır ayar seçeneğiyle metin eklemek, şekilleri düzenlemek ve fotoğrafların üzerine çizim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her şey, çalışırken dikkatinizin

1xbet

Ücretli özellikler Kilidi Açıldı
Reklamlar Kaldırıldı
Analizler/İzleyiciler Kaldırıldı
Google Öğeleri Kaldırıldı
AOSP Uyumlu
Çevrimdışı Çalışır

PixelLab, metninizi özelleştirmenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Çok sayıda hazır ayar seçeneğiyle metin eklemek, şekilleri düzenlemek ve fotoğrafların üzerine çizim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her şey, çalışırken dikkatinizin dağılmamasına yardımcı olan basit, görülmesi kolay bir düzende düzenlenmiştir ve arama ve seçim yapmak da daha kolaydır. Ayrıca kendi yaratıcılığınızla da güzel ürünler yaratabilir ve insanların onlara hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

1xbet

METİNİ ÖZELLEŞTİR

PixelLab’a gelince, metni istediğinize göre düzenleyebileceksiniz. Metni daha net, mantıklı ve tutarlı hale getirmek için metne nesneler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca, uygulama aynı zamanda onları daha güzel hale getiren 3D metinleri deneyimlemenize yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda son derece yüksek estetiği de beraberinde getiriyor. Benzersiz, yeni ve güzel bir metin oluşturmak için yansımaları, kabartmaları, gölgeleri… metin renkleriyle birleştirin. Kendi yazı tiplerinizi oluşturabilir veya elle seçilmiş 100’den fazla farklı yazı tipi arasından seçim yapmakta özgürsünüz.

GÖRÜNTÜLERİ, DUYGULARI SEÇMEK İÇİN ÜCRETSİZ

Uygulama, kullanıcılara birçok ilginç şey sunar. Metni yalnızca beğeninize göre değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda özel boyutlarda sevimli çıkartmalar, emojiler de ekleyebilirsiniz. Bu, metni daha güzel ve ilginç hale getirir. Ayrıca kendi resimlerinizi ekleyebilir veya kendi çıkartmalarınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda doğrudan metin üzerine istediğinizi çizebilmeniz için ek bir özellik de sunuyor. Çizdiğiniz resim kullanılabilir bir çıkartma görevi görür ve onu yeniden boyutlandırma ve yönlendirme hakkınız vardır.

ARKA PLANI DEĞİŞTİRMEYE VE İHTİYAÇ OLDUĞU GİBİ ARKA PLANI KALDIRMAYA İZİN VERİLMİŞTİR

PixelLab – Resimlerdeki metin, arka planı istediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanır. Arka plan resmi tek renk, birden fazla renk veya sevdiğiniz ve gönderinize uygun bulduğunuz bir resim olabilir. Uygun olmayan duvar kağıtlarını silip daha uygun bir duvar kağıdı ile değiştirebilirsiniz ve PixelLab daha net hale getirmenize yardımcı olur. Makul bir arka plan resmi kullandığınızda bilgileriniz daha belirgin ve dikkat çekici olacaktır.

KÜÇÜK RESİM EFEKTİ KULLANIN

Uygulama, kullanıcılara son derece uygun görüntü düzenleme efektleri sağlar. Fotoğrafın perspektifi de metne en uygun olacak şekilde sizin tarafınızdan özelleştirilir. Metin içeriğini değiştirebilir veya kutulara logo ekleyebilirsiniz. Mevcut efektler sayesinde resimleriniz daha güzel olacak. Görüntü kalitesini iyileştirmek için bu görüntülerin dokularını, renklerini, sıcaklığını, parlaklığını ve doygunluğunu değiştirme hakkınız vardır.

GÖRÜNTÜLERİNİZ PROJE OLARAK AKTARILACAK VE KAYDEDİLECEKTİR

Oluşturduğunuz güzel metin ve resimler proje olarak kaydedilecektir. Bu özelliğin dikkat çekici yanı, uygulama kapalı olmasına rağmen her zaman kullanımımıza açık olmasıdır. Görüntüler, yüksek görüntü kalitesiyle istediğiniz formatta kaydedilir. Hızlı paylaş düğmesini kullandığınızda, resimleriniz tek dokunuşla sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılacaktır.

PixelLab – Resimlerin üzerindeki metinler size harika deneyimler sunar. Temelde, yanlışlıkla sil düğmesine bastığınızda endişelenmenize gerek yok çünkü bu uygulama geri dönme ve bilgi saklama işlevi görüyor. Ve bu uygulama aynı zamanda bazı müşterilerin isteğini karşılamak için karanlık bir moda sahiptir.

PixelLab İndir

Artık indirmeye hazırsınız PixelLab ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Tjk Mobil

Bleach

Wings Of Steel

Flyers Maker

Ampere

MagPic

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın