1xbet

PicShot Photo Editor V6.6.2.0 APK (Premium Kilitsiz) Indir

Anasayfa
FotoğrafçılıkUygulama
– PicShot Photo Editor

1xbet

PicShot Photo Editor v6.6.2.0 APK (Premium Kilitsiz) indir

en son PicShot resim Düzenleyici MOD APK varyasyonu piyasaya sürülecek. Bu, Android os cep telefonlarına uygun resim değiştirme ihtiyaçlarına hizmet eden bir uygulama olabilir. Resimlerinizin daha önce hiç görmediğiniz şekilde fark edilmesini sağlaya

1xbet

en son PicShot resim Düzenleyici MOD APK varyasyonu piyasaya sürülecek. Bu, Android os cep telefonlarına uygun resim değiştirme ihtiyaçlarına hizmet eden bir uygulama olabilir. Resimlerinizin daha önce hiç görmediğiniz şekilde fark edilmesini sağlayan bir efekt hazinesi. Hiçbir uygulamada hiç şüphesiz gözlemleyemeyeceğiniz yeni neon efektleri. Arkadaşlarınıza anlatmayı düşündüğünüz fotoğrafı almanız sadece birkaç gününüzü alıyor. Makul bir şekilde sınırlı hesaba güncellemek için herhangi bir masraf olmadığından emin olmak için lütfen kişilerin sunduğu MOD sürümünü kullanın.

PicShot Photo Editor MOD APK – Android’deki en harika resim değiştirme uygulaması

PicShot resim Düzenleyici’nin yardımıyla sıradan bir fotoğrafı gerçek bir güzelliğe dönüştürmek hiç de zor değil. Bu uygulama çok sayıda değiştirme kaynağını birleştirir. Ayrıca, yararlanabileceğiniz çok sayıda sonuç, çıkartma, arka plan vb. mevcuttur. En kaliteli görüntüleri koruyun ve sosyal ağ internet sitelerinde paylaşın. Yazar Lyrebird Studio’nun etkin kullanımı, binlerce ve binlerce paket çizdi ve 4.3/5 yıldız derecelendirmesine ulaştı.

Kötü sokak tasarımı

Sanat veya tasarım uzmanı olmanıza gerek yok, PicShot’ın destek araçları sayesinde kendi kendinize muhteşem fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Kırpma, yakınlaştırma, tamamen yakınlaştırma, keskinleştirme, bulanıklaştırma gibi en kolay araçlardan neon çizgi efektleri ekleme, çizim sonuçları çizme gibi daha karmaşık araçlara. Hepsi çok kolay, sadece bir şablon seçmeniz gerekiyor ve birkaç dakika sonra şablon resminizi etkileyecek. Memnun kalmazsanız, darbenin enerjisini ve zayıflığını tutarlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

1xbet

Kullanımı kolay program

PicShot resim yayıncısı, kaynakları farklı ekiplere böler. Bu ekiplerin her birinde, resimdeki her şeyin rafine edilmesini sağlamak için daha küçük ayrıntılar vardı. Tüm önlemleri almak zorunda değilsiniz, sadece arzu ettiğiniz değişkenleri ayarlayın. Her şey, tüketicinin cihazın ne yaptığını tam olarak bilmesini sağlamak için aşağıda hızlı altyazılı bir simge olarak temsil edilir.

Yeni damla filtreleri ve efektleri

Daha önce de belirttiğim gibi, PicShot, çok az resim düzenleme programında bulunan birçok yepyeni işlevi içeriyor. Resmin arka planını değiştirebileceksiniz. Otomatik kırpma aracını bulun ve konturu bir kez daha manuel olarak düzenleyin. Bir arka plan görüntüsü seçmeye devam edin, kullanmayı seçin ve hemen orijinal bir resim görünür. Ayrıca PicShot, resimlerinize biraz hareket katacak bir damlama etkisine de sahiptir.

PicShot Photo Editor İndir

Artık indirmeye hazırsınız PicShot Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanLyrebird Studio

Photo Editor Picsa

Sticker Maker

Instasquare Photo Editor

Mirror Photo Editor

Instasquare Photo Editor

Photo Collage Maker

Art Filter Photo Editor

PicsApp Photo Editor

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Brawlhalla

Nobodies: After Death

Space Agency

Hill Climb Racing 2

Critical Strike

DEAD WARFARE

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın