1xbet

PeP Visa Kart’ınızla Fuudy’den Vereceğiniz Siparişlerde Size özel %15 Indirim Ayrıcalığı!

PeP Visa Kart’ınızla Fuudy’den vereceğiniz siparişlerde size özel %15 indirim ayrıcalığı!

1xbet

Fuudy uygulamasından vereceğiniz siparişlerde, Visa Tek Tıkla Öde’ye kayıtlı PeP Visa Kartlara özel %15 indirim kazanın.

– PeP Visa kartlara özel %15 indirim kampanyası 31.10.2022 tarihine kadar geçerlidir.
– Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin PeP Visa Kart ile yapılması ve kartın “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kayıtlı olması gerekmektedir.
– PeP Visa Kartın “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kayıtlı olmaması durumunda ödeme yapılan kart Visa kart olsa dahi kullanıcı kampanyadan faydalanamaz.
– Kullanıcının PeP Visa kart bilgilerini ilk defa alışveriş esnasında “Visa Tek Tıkla Öde” fonksiyonuna kaydetmesi durumunda %15 indirim bir sonraki alışverişte geçerli olacaktır.
– Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan Gel-Al dahil tüm siparişlerde geçerli olup, ödemesi restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır.
– Kampanya tüm Fuudy üyesi restoranlarda geçerli olup herhangi bir harcama limiti bulunmamaktadır.
– Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir.
– Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir.
– PeP ve Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir.
– Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’dir.
– Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

1xbet

Yorum yapın