1xbet

PeP Visa Kart ile Akaryakıt Alışverişlerinde PeP Güzel Hareket

PeP Visa Kart ile Akaryakıt Alışverişlerinde PeP Güzel Hareket

1xbet

Kampanya Detayları

– 22 Mart – 22 Haziran 2021 tarihleri arasında PeP Visa Kart ile Opet istasyonlarında yapılacak toplamda her 250 TL akaryakıt alışverişine Opet’te akaryakıt alışverişlerinde harcanabilir 10 TL yakıt puan hediye edilecektir. Kampanyadan faydalanmak için kampanya başlangıcını takip eden her 1 aylık dönemde toplamda en az 250 TL akaryakıt alışverişi yapılması gerekmektedir.
– Kampanyadan faydalanabilmek için Opet istasyonlarından PeP Visa kart ile 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapılması gerekmektedir. 75 TL’nin altındaki akaryakıt alımları kampanyaya dahil edilmeyecektir.
– Kampanya süresi boyunca kampanya koşullarını yerine getiren müşterilere kazandıkları yakıt puanlar cep telefonlarına 22 Mart – 22 Nisan dönemi için 29 Nisan 2021 tarihinde; 23 Nisan – 22 Mayıs dönemi için 27 Mayıs 2021 tarihinde; 23 Mayıs – 22 Haziran dönemi için 28 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
– Bir müşteri kampanyadan en fazla toplamda 30 TL kazanabilir.
– Yüklenen yakıt puanlar 31 Temmuz 2021 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında tek seferde 150 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilecektir. Müşterilerin yakıt puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmeleri için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcama şifrelerini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.
– Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.
– Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
– Kampanya sınırlı sayıdadır.
– Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır.
– Opet ve PeP kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi PeP uygulamasından ve www.opet.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Yorum yapın