1xbet

OWRC: Open World Racing V1.019 APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) Indir

Anasayfa
OyunYarış
– OWRC

1xbet

OWRC: Open World Racing v1.019 APK (Sınırsız Para, Kilitsiz) indir

OWRC: Açık Dünya Yarışı Mod APK – Gerçekçi görseller ve fizik, ayrıca 10 kilometreye 10 kilometrelik açık bir evren.

1xbet

MENÜ MODU
Ücretsiz alışveriş
Özelleştirmelerin Kilidini Açın
Reklamsız

OWRC: Open World Racing Mod APK, ultra gerçekçi bir araba sürme ve drift yapma bilgisi sunan gerçek bir yarış simülatörüdür. Video oyunu, örneğin ormanlık alanlar, dağlar, çöller ve şehir yolları gibi keşfedilecek çeşitli alanların bulunduğu büyük bir açık dünya haritasına sahiptir. OWRC: Open World Racing ayrıca, her biri kendi benzersiz yönetim fakültelerine sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli araçlara sahiptir. İster sıradan bir yarışçı olun ister zorlu bir simülasyon meraklısı olun, OWRC: Open World Racing herkesin erişebileceği bir şey sunar. Bu nedenle, bir düşünün ve sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

1xbet

OWRC: Open World Racing, nihai sokak yarışı oyunudur. En güçlü arabaların yanı sıra birçok deneyimli sürücünün sayısız yarışta yarıştığı Hawaii bölgesinde geçiyor. Otomobilin direksiyonuna geçtiğinizde devasa açık küre canlanıyor. Pratik yarış simülatörü, adrenalin patlaması yaşamanıza, sürüklenen bir aracın sıcak lastiklerinin kokusunu almanıza ve en yüksek devirde çalışan bir motorun tiz sesini duymanıza neden olabilir. Bunlar, OWRC: Open World’ü en iyi yol yarışı çevrimiçi oyunu yapan temel özelliklerden sadece birkaçı. Bu nedenle, zorlu ve ilginç bir çevrimiçi yarış oyunu arıyorsanız, OWRC: Open World Racing’e bir göz atın.

OWRC, keşfedilmeyi bekleyen 100 kilometrekarelik kullanılabilir bir dünya sunan inanılmaz bir PC miktarı yarış oyunudur. Trafik arabalarına sahip, ustalaşması basit ve sürüşü keyifli mekaniklere sahip gerçekçi bir yarış simülatörüdür. Oyun aslında ilginç drift mekaniğine ve bir dizi otomobile sahip. Oyun ayrıca kullanmak isteyenler için gamepad desteğine sahiptir. OWRC, heyecan verici ve zorlu bir spor deneyimi arayanlar için harika bir çevrimiçi oyundur.

OWRC: Open World Racing‘de drift yapmaya nasıl başlayacağınızla ilgili hızlı kılavuz bu kadar. Harika sürüş yeteneklerinizi görebilmemiz için #OWRC etiketini kullandığınızdan emin olun! Ve unutmayın, çevrimiçi oyunda başka şeylerle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, çeşitli diğer kılavuzlarımızı keşfettiğinizden emin olun veya topluluktan daha birçok yönerge için tartışma panolarına bakın. Mutlu yarış!

OWRC İndir

Artık indirmeye hazırsınız OWRC ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Zero City

Instasize

OrderZero

O Launcher (Version 2022)

Photo Retouch

HBO Max

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın