1xbet

Ninja Turtles Legends V1.22.2 APK (Sınırsız Para) Indir

Anasayfa
OyunRol Tabanlı
– Ninja Turtles Legends

1xbet

Ninja Turtles Legends v1.22.2 APK (Sınırsız Para) indir

Ninja Turtles Legends MOD APK, yakalanan üyeleri başka bir boyuta kurtarmak için yeni bir Ninja Turtles Legends ekibine katılacağınız sıra tabanlı savaşlar sunar. Yeni üyeler toplayacak ve yeni güç kaynaklarının kilidini açmak için potansiyellerinden

1xbet

Android işletim sistemi için en yeni Ninja Turtles Legends MOD APK‘sını alın ve yoğun savaş ağalarına karşı savaşlara katılın. MOD varyasyonunda çok paranız olacak. Karakterlerin kilidini açmak ve bazı kişisel istatistikleri yükseltmek için parayı kullanın.

Ninja Turtles Legends MOD APK

Çevrimiçi oyun Ninja Turtles Legends‘ne katılın, insanlar seri halinde kötü adamla savaşmak için kahramanları işe alma etkisine sahipler. İnsanlar büyük savaşlara katılacak ve başka sebeplerin arkasına gizlenmiş hikayeleri ortaya çıkaracaklar. Oyuncular kesinlikle Ninja Turtles Legends oyunuyla ilginç bir deneyim yaşıyor. Kraang’dan kötü rakiplerle bir dizi destansı savaşa katılın. Ünlü işverenlerle yüzleşmek için 70’in üzerinde seviye ile çevrimiçi oyunla ilgili 7 bölümün tümünü savaşın ve kilidini açın.

1xbet

Oynanış

Ninja Turtles Legends, DNA’larını çıkarmak için Kaplumbağa Ninja gibi mutantları acımasızca kaçıran kötü şöhretli bir grup adı olan benzer rakibi Kraang ile kahramanları işe almakla görevlendirildi. Kendi toplumunuzu kurtarmak için yola çıkmak üzere arkadaşlarına dönmek için Leonardo ile yolculuğunuza başlayacaksınız. Nihai etkili mutant listenizi oluşturmaya başlamak için diğer çeşitli kahramanların ve kötü adamların kaçmasına yardım edin. Hepsini tek rakip olan Kraang’a karşı toplu olarak savaşa sokmak. Video oyunu, sıra tabanlı bir savaş cihazına sahiptir. Bu, hamlelerde eşitlik yaratır, güçlü olan taraf kazanır.

Bir maç, insanların savaşmak için beş karaktere kadar getirmesini sağlar. Oyuncular maça katılmadan önce taktiklerini hesaplamalıdır. Rakibin birincil zarar kaynağına saldırmaya dikkat etmelisiniz, bu en iyi iç kadrodur. Oyun içindeki her karakter yeni bir enerji taşıyacak. Oyuncular, oyun bilgisine katılarak bu güçlerin kilidini açmak ve keşfetmek isterler.

Bu video oyunu, insanlar için birçok zor seviyeye sahiptir. Miktarları basitten zora doğru geçireceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda tehlikeli patronlarla yüzleşmeniz gerekecek. Önemli teşvikler getirerek patronu yok etmek için tüm müttefik takımları oluşturun. Ana ödül, insanların yepyeni karakterlerin kilidini açmasına veya sahip oldukları kahramanların etkinliğini artırmasına yardımcı olan paralardır.

Ninja Turtles Legends MOD APK yükle

1. Ünitenizin seçeneklerini açın, Güvenlik/Gizlilik ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir seçeneğine gidin.
2. Makalenin altındaki Ninja Turtles Legends MOD APK dosyasını indirin.
3. Ürüne kurun. (“Bu kaynağa izin ver” bekleniyorsa)
4. Çevrimiçi oyunu açın ve keyfini çıkarın.

Android için Ninja Turtles Legends MOD APK’sını indirin

Ninja Turtles Legends İndir

Artık indirmeye hazırsınız Ninja Turtles Legends ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Egg Inc

Sniper Zombies

High School Girl Life Sim 3D

Pool Live Pro

Rise Of Empires: Ice And Fire

VPN Master

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın