1xbet

My Mansion – Design Your Home V1.59.2.5080 APK Indir (Sınırsız Para) 2023

Anasayfa
BulmacaOyun
– My Mansion

1xbet

My Mansion – Design Your Home v1.59.2.5080 APK indir (Sınırsız Para) 2022

My Mansion’ın en iyi iç mimarı olduğunuzda ne yapacaksınız? Bu itibarı ve yeteneği elde etmek için oyuncuların ilk adımlardan itibaren denemeleri gerekir. Teyzenizden kalan konağı yenilerken bir iç tasarım altın madalyası kazanın. Sadece bu değil, ta

1xbet

My Mansion’ın en iyi iç mimarı olduğunuzda ne yapacaksınız? Bu itibarı ve yeteneği elde etmek için oyuncuların ilk adımlardan itibaren denemeleri gerekir. Teyzenizden kalan konağı yenilerken bir iç tasarım altın madalyası kazanın. Sadece bu değil, tasarım için benzersiz öğeler elde etmek için bir dizi zorlu 3’lü eşleştirme bulmacasını tamamlamanız gerekiyor. Ve bazen müşterilerinize veya komşularınıza aşık olacaksınız.

TASARIMCI OLMA HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN

Birçok olaydan sonra, oyuncu doğasında olan şeyi aldı – teyzenin malikanesi. My Mansion’da, oyuncu büyük bir malikaneyi devraldı, ancak artık ilk başta o kadar görkemli görünmüyor. Köşkten esinlenerek iç tasarım sektöründe rekabet edecek bir ürün olarak kullandınız. Neyse ki, sürekli çabalarınız sayesinde altın madalya aldınız. Oradan itibarınız artmaya başladı.

1xbet

KÖŞKÜ YENİDEN EN KIYMETLİ ÜRÜNE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

Farklı dekorasyonlara sahip birçok villanın yanı sıra birçok çalışma ortamını inceleme sürecinde, My Mansion’da kalenizi yeniden şekillendirmenin nasıl bir şey olduğu hakkında bir fikriniz oldu. Çok abartılı olmaya gerek yok; sadece doğal zarafetini koruyun ve birkaç ekstra unsur ekleyin. Gerçekten de tasarımınız o dönemin eşsiz ürünlerine dahil edilecektir. Oldukça uzun bir süre sonra antik konak lüks bir kaleye dönüştü.

KOMŞUYLA TATLI AŞK ALIN

Tasarımcı aynı zamanda gerçek hayatta da yetenekli bir sanatçıdır. Ayrıca sevmeye ve sevilmeye ihtiyaçları vardır, bu da hayal güçlerinin gelişmesine ve müşterilere birçok benzersiz tasarım getirmesine yardımcı olur. Siz de nazik insanlara karşı bir sevgi duyacaksınız. Neyse ki onlar sizin komşunuz, birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar ve işlerinde birbirlerine destek oluyorlar.

İLGİNÇ HİKAYELERİYLE BİRÇOK MÜŞTERİ

My Mansion’da en iyi iç mimar olmak senin için kolay değil. Ancak böyle tutkulu bir kişiye birçok müşteri tarafından güvenilmeli ve size tasarımlar gönderilmelidir. Çiftçilerden nazik doktorlara kadar farklı mesleklerde çok sayıda müşteriyle karşılaşıyorsunuz. Hepsi evlerinin sizin tarafınızdan yeniden düzenlenmesini ve tasarlanmasını istiyor. Ayrıca size anlatacak birçok ilginç hayat hikayesi de getiriyorlar.

SORUNLARI ZEKA İLE ÇÖZÜN

Zorluklar veya zorluklar olmadan hayat sıkıcı olurdu, değil mi? Gerçek hayatta sıklıkla olan şeylerle oyunlar yapıyoruz. Tatlı aşk hikayelerinden hayattaki irili ufaklı dertlere, sizin için heyecanı ve eğlenceyi arttırın. Her şeyi çabucak çözebileceğinize inanıyorum.

ZORLU MAÇ-3 YAPMACALARINA KATILIN

Müşteriler için tasarlamanız için tasarım ürünleri veya benzersiz öğeler tesadüfen gelmez ve bireysel öğe için kendiniz için savaşmanız gerekir. My Mansion’da bunu yapabilmek için oyuncuların yüzlerce zorlu 3’lü eşleştirme sorularını tamamlamaları gerekiyor. Asla bitmezler! Onları mükemmel sonuçlarla mükemmelleştirirken, oyuncu tasarım için birçok öğe alacak.

ANA ÖZELLİKLER

İç mimar olma hayalinizi gerçekleştirin; Teyzenizden kalan köşkü yeniden yaptırdıktan sonra bu sektörde altın madalya kazandınız.
Sadece tasarım değil, sevgili komşunuzla hayatın en tatlı aşk hikayesine başlayalım, en sevimli anları yaratalım.
Birçok farklı meslekten, çiftçiden, hevesli doktordan veya esprili avukattan birçok müşteriyle tanışın… Hepsinin sizinle paylaşacak harika hikayeleri var.
Gereksiz birçok sıkıntının üstesinden gelmek, yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olur, ancak bu sıkıntılar önemsizdir, onları hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.
Birçok farklı seviyedeki zorlu 3’lü eşleştirme bulmacalarına katılın; Her seviyeyi kazanmak size birçok benzersiz mobilya ürünü getirecektir.

My Mansion İndir

Artık indirmeye hazırsınız My Mansion ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanDailyFun

My Mansion

Idle Railway Tycoon

Idle Railway Tycoon

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Survival On Raft

The Weather Channel

Pokémon UNITE

Dancing Ballz

Cat Sim Online

Redline Rush

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın