1xbet

My City: Wildlife Camping V2.0.0 APK (Ücretli Tam Oyun) Indir 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– My City : Wildlife Camping

1xbet

My City: Wildlife Camping v2.0.0 APK (Ücretli Tam Oyun) indir 2022

Yemyeşil ormanlarda yaşamı deneyimlemeyi seven ya da kendinizi doğaya bırakmak ve vahşi hayvanları görmek için piknik düzenlemek isteyen biri misiniz? Kolay keşif için My City: Wildlife Camping’de her şey eksiksiz olarak sağlanacaktır. Bu, genç oyunc

1xbet

Yemyeşil ormanlarda yaşamı deneyimlemeyi seven ya da kendinizi doğaya bırakmak ve vahşi hayvanları görmek için piknik düzenlemek isteyen biri misiniz? Kolay keşif için My City: Wildlife Camping’de her şey eksiksiz olarak sağlanacaktır. Bu, genç oyuncular için eğlenceli bir macera oyunudur. Canlı bir sahne ve heyecan verici aktiviteler ile size harika bir deneyim yaşatacağı garanti edilir.

ABD’NİN GELİŞİMİNDE HEYECAN VERİCİ EKLEME

Oyun, ormanın çeşitli vahşi hayvanların görünümüyle dolup taştığı bir zamanda geçmektedir. Bu oyun, yeni bir hayat denemek, şehrin koşuşturmacasından kaçmak ve yemyeşil bir ormanda huzurlu bir yuva bulmak isteyen çocuklar için ideal bir yer olabilir. Oyuncular, bu eşsiz ormanda yeni bir maceraya başlamak, hayal gücünün ötesinde birçok yeni şeyi keşfetmek için oyun içi aileleriyle birlikte olacaklar.

ÇIKMADAN ÖNCE HER ŞEYİN TAM HAZIRLANMASI

Ormanda piknik düzenleyerek, en iyi yolculuğu oluşturmak için oyuncuların bu ormandaki yolculuğa başlamadan önce gerekli tüm ekipmanları hazırlamaları gerekiyor. Uyku tulumlarınızı toplamaya hazır olun ve yorucu bir yolculuktan sonra dinlenmek veya uyumak için sağlam bir çadırı dikkatlice hazırlayın. Diş fırçası, diş macunu, giysiler, beraberindeki ilaçlar ve inanılmaz derecede vazgeçilmez yiyecek ve sudan gerekli temizlik araçlarını unutmayın.

1xbet

BİRÇOK AKTİVİTE İLE YOLCULUĞUNUZA BAŞLAYIN

Oyuncular her şeyi hazırladıktan sonra, sadece Wildlife Camping’de bulunan yeni aktiviteler hakkında vahşi hayvanlarla maceralarına başlayabilirler. Oyuncular, gizemli tapınak kalıntılarını aramak, kutsal alanda ayıları izlemek veya daha fazla yiyecek için balık tutmak gibi heyecan verici etkinliklere katılarak kendi hikayelerini yaratacaklar. Oyun ilerledikçe yavaş yavaş ortaya çıkacak sayısız başka aktivite ve eğlenceli yer var.

KARAKTERLER, HAYVANLAR VE NESNE TÜRLERİ İLE ETKİLEŞİM

Bu oyunun özellikle öne çıkan özelliği, bu maceradaki karakterlerle etkileşime girmesidir. Yine de, oyuncu diğer birçok vahşi hayvanla ve seçtiğiniz herhangi bir nesneyle etkileşime girebilir. Görmek. Bunu yapmak için, oyuncuların sadece ekrandaki simge kısayol düğmeleri aracılığıyla ormanda hareket etmek için karakteri kontrol etmesi gerekir. Yolda görünen beklenmedik öğelerle, o öğeye tıklamanız gerekir ve otomatik olarak açılır.

BAŞKA BİRÇOK İLGİ AKTİVİTE İLE KENDİNİZİ DENEYİN

Yukarıdaki heyecan verici aktivitelere ek olarak, Wildlife Camping, gizli hazineleri arayarak deneyimi artırır. Bu hazineler, oyuncuların anahtarları, yeraltında gömülü mücevherleri ve özellikle daha fazla yeni içeriğin kilidini açmak için birçok gazeteyi bulması için gizemli ipuçları içerir. Ayrıca, mücadeleyi arttırmak için oyun, yolculuk boyunca birçok tehlikeli tuzak vermeyi de ihmal etmiyor, bu yüzden oyuncunun her hareketinde dikkatli olması gerekiyor.

HEYECAN VERİCİ YARIŞA KATILIN

Sadece bu da değil, oyuncular güçlerini keşfetmek ve ormanın derinliklerinde bulunan gizemli tapınağı ilk kimin keşfedeceğini görmek için heyecan verici yarışlara katılırken kendilerini deneyebilirler. Oyuncuların ayrıca kaybolma endişesi duymadan gezinmek ve birçok şeyi özgürce keşfetmek için klasik haritayı okumalarına da izin verilir. Bu, oyuncuların çevikliklerini ve kazanan olmak için çevikliklerini göstermeleri için ideal bir aktivitedir.

GÖREV AYILARI ÖNCESİ UYARI

Hareket etme sürecinde, daha önce bahsedilen tehlikeli tuzaklarla karşılaşmanın yanı sıra, oyuncu yarışırken agresif hayvanlara da dikkat etmelidir. Özellikle, göze çarpan bir görünüme sahip olan ayılar, hiç de arkadaş canlısı değiller. Küçük bir dikkatsizlikle saldırıya uğrayabilir ve her an hayatınızı kaybedebilirsiniz çünkü kalıcı bir güce, esnek ve parlak bir beyne sahipler ve sizi tek bir notayla yenmeye hazırlar. Bu yüzden dikkatli olun ve önlem alın.

DAHA FAZLA İLİŞKİ BAĞLAMAK İÇİN DAHA FAZLA AKTİVİTE DÜZENLEME

Oyuncular, atanan tüm görevleri tamamlamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmanın yanı sıra, sizinle diğer karakterler arasındaki ilişkinin daha iyi olmasına yardımcı olmak için dahili etkinliklere tam olarak katılmayı da unutmazlar. Yaban Hayatı Kampı genellikle çok büyük değildir ve yalnızca üç ana alan vardır: antik tapınaklar, göller ve ormanlar. Bu nedenle, oyuncular bu konumlarda etkinlikler düzenleyebilir ve diğer oyuncuları balık tutma, yemek pişirme veya birlikte hazine avlama gibi onlara katılmaya davet edebilir.

Bu, bugün piyasadaki en güzel orman macera oyunlarından biridir. Wildlife Camping’e gelen oyuncular, stresi azaltmak için birçok heyecan verici aktiviteye özgürce katılabilir ve birçok balıkçıyla etkileşim ve arkadaş edinme fırsatına sahip olabilir.

My City : Wildlife Camping İndir

Artık indirmeye hazırsınız My City : Wildlife Camping ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMy Town Games Ltd

My City Animal Shelter

My City : Babysitter

My City Mansion

My City : College Dorm Friends

My City My Friend’s House

My City Pajama Party

My City: NewYork Trip

My City : Ski Resort

My Town Wedding

My City : High School

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

YouTube RED

MathPapa

Pocket Academy 3

NEO

Quick Cursor

Home Workout

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın