1xbet

My City: Ski Resort V4.0.0 APK Indir (Tam Oyun) 2023

Anasayfa
Macera OyunlarıOyun
– My City : Ski Resort

1xbet

My City: Ski Resort v4.0.0 APK indir (Tam Oyun) 2022

Bu oyun size heyecan verici ve yeni deneyimler getirecek. Arkadaşlarınızı bu oyunu birlikte oynamaya ve keşfetmeye davet edebilirsiniz. My City: Ski Resort size kocaman bir eğlence alanı açıyor. Size zorlayıcı eğlence anları yaşatır ve küçükler için

1xbet

Bu oyun size heyecan verici ve yeni deneyimler getirecek. Arkadaşlarınızı bu oyunu birlikte oynamaya ve keşfetmeye davet edebilirsiniz. My City: Ski Resort size kocaman bir eğlence alanı açıyor. Size zorlayıcı eğlence anları yaşatır ve küçükler için çok uygundur. Oyuncular kayak merkezine katılabilecek ve burada yeni şeylerin tadını çıkarabilecekler.

BİRÇOK İLGİNÇ VE BENZERSİZ KIŞ LOKASYONUNU KEŞFEDİN

Bir maceracıysanız ve yeni topraklar keşfediyorsanız, My City: Ski Resort’u kesinlikle seveceksiniz. Bu tesis, birçok güzel kış turizm merkezini ziyaret edecek. Oyuncular, kayak yapmaya çok uygun, uzun süren yamaçların yanı sıra kar mağaralarını keşfedebilecekler. Ayrıca gizemli labirentleri de ziyaret edebilir, merakınızı ve heyecanınızı üzerinize çekebilirsiniz.

HER ŞEYİ FAVORİ KARAKTERLERİNİZ OLARAK DENEYİMLEYİN VE ARKADAŞLARINIZLA HER ŞEYİ KEŞFEDİN

Bu oyuna gelen oyuncular kendileri için oynamayı ve deneyimlemeyi sevdikleri bir karakter seçecekler. Heyecan verici bir macerada size eşlik edecek birçok yeni karakter beliriyor. Ayrıca, birlikte oynamak için arkadaşlarınızı gezilere davet edebilirsiniz. My City: Ski Resort’taki her şey birbirine bağlı, böylece karakterleri daha kolay hareket ettirebilirsiniz.

1xbet

SEVİMLİ KIYAFETLER SEÇİN VE EVİNİZİ YÜKSELTİN

Oyunculara ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli gerekli eşyalar verilir ve birçok farklı tasarımla uygun kıyafetleri seçmenize izin verilir. Ayrıca oyun, evinizi güzelleştirmeniz için size lüks mobilyalar da sunuyor. Oyuncuların ayrıca evlerini daha modern hale getirmek için yükseltmelerine ve iyileştirmelerine izin verilir.

DEĞERLİ ÖDÜLLERLE BİRÇOK ÇEKİCİ GÖREV

Oyun, keşiflerinize meydan okumak için sizi çeşitli zorluk seviyelerinde bir dizi göreve açar. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda fethetmeniz için çok daha heyecan verici bulmacalar da sunuyor. Bu oyun dünyasında bulmacaları çözmek ve gizemleri ve değerli hazineleri ortaya çıkarmak için zekanıza ve çevikliğinize güvenin. Ayrıca birçok çekici hediye ve değerli unvan alırsınız.

ANA ÖZELLİKLER

Rahatça seçmeniz için birçok farklı karakterin yanı sıra ziyaret etmeniz ve keşfetmeniz için çeşitli ilginç turistik yerler sağlayın.
Oyundaki her şey, sizin ve arkadaşlarınızın bunun gibi keyifli ve heyecan verici bir eğlence mekanının keyfini çıkarmanız için koşullar yaratmak için birbirine bağlıdır.
Kendiniz için hava ve tarzınız için güzel ve uygun giysiler seçin ve aynı zamanda evinizi ve gardırobunuzu daha güzel ve daha zengin hale getirmek için yükseltin.
Bu heyecan verici oyunda hazineler ve bodrumlarla gizemleri ortaya çıkarın ve seviyeleri fethetmek için tüm sorunlu bulmacaları çözün.
Keşfinize meydan okumak ve oyunculara daha çekici ve çekici ödüller getirmek için çeşitli görevlerin kilidini açın.

My City : Ski Resort İndir

Artık indirmeye hazırsınız My City : Ski Resort ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanMy Town Games Ltd

My Town

My City Mansion

My Town Wedding

My City My Friend’s House

My Town: City Building

My City Pajama Party

My Town World

My Town: Fire Station Rescue

My Town: Farm Animal

My City Animal Shelter

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Find My Kids

SMS Backup & Restore Pro

Grocery Shopping List Listonic

StrongLifts Weight Lifting Log

My Diary

Clone Armies

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın