1xbet

Music Player – Mp3 Player V6.7.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) Indir 2023

Anasayfa
Müzik ve SesUygulama
– Music Player

1xbet

Music Player – Mp3 Player v6.7.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Müzik Çalar – MP3 Çalar, Android cihazlar için en iyi birinci sınıf müzik çalma ve dinleme uygulamasıdır. Uygulama, birçok özelliği ve güzel tasarımı ile yüksek hızlı, kullanışlı ve güçlü bir müzik çalardır. Uygulama, müzik mağazanızda müzik çalmak,

1xbet

Müzik Çalar – MP3 Çalar, Android cihazlar için en iyi birinci sınıf müzik çalma ve dinleme uygulamasıdır. Uygulama, birçok özelliği ve güzel tasarımı ile yüksek hızlı, kullanışlı ve güçlü bir müzik çalardır. Uygulama, müzik mağazanızda müzik çalmak, ücretsiz müzik dinlemek için kullanılır ve ayrıca güçlü bir ekolayzer harika ve farklı müzikler eklemenize yardımcı olur.

MÜZİĞİNDEN MÜZİĞİ ÇAL

Cihazınızın müzik mağazasından müzik çalmak, indirdiğiniz müziği istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemenize olanak tanır. Bu şarkıları dinlemek için internete ihtiyacınız yok; En sevdiğiniz müziklerden bir koleksiyon oluşturun ve bunları istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Otobüste ya da birini beklerken, sokakta yürürken ya da ne yapıyorsanız yapın, uygulamayı kullanın ve en sevdiğiniz müzikleri en sorunsuz şekilde dinleyin.

YÖNETİM KLASÖRLERİ

Temiz ve güzel bir tasarıma sahip Müzik Çalar, sadece birkaç dokunuşla müzik klasörlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Farklı durumlarda dinleyebileceğiniz farklı şarkı stilleriyle kendi klasörlerinizi oluşturun. Sonra onları tekrar bulup dinleyebilirsiniz ve bu her parlak sabah dinlemek için bir klasör veya yatmadan önce dinlemek için rahatlatıcı şarkılardan oluşan bir klasör olabilir.

1xbet

Artık trend olan şarkıları aramak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Ayrıca, sadece sanatçının adını veya istediğiniz müzik türünün adını aratarak ihtiyacınız olan çevrimiçi müziği zahmetsizce arayabilirsiniz. İstediğiniz müziği dinlemek için en sevdiğiniz türe veya sanatçıya tıklayın.

GÜÇLÜ SES AYARLAYICILARI

Birçok benzersiz ön ayarlı güçlü özelliklere sahip ekolayzır, müziğinizi yeni ve benzersiz hale getirmenize yardımcı olacaktır. Dinlemek için Music Player’ın önceden ayarlanmış ekolayzırını kullanın veya ses efektlerini istediğiniz gibi manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu, hem müziğin keyfini çıkarmak hem de Caz, Rock ve daha fazlasının birleşimiyle sıkıcı müziği harika bir müzik haline getirerek kendinizi profesyonel bir miksologa dönüştürmek için mükemmel bir fırsat.

TÜM FORMATLARI DESTEKLER

Müzik Çalar, herhangi bir biçimde müzik çalmayı destekler. Beğendiğiniz müzik veya anlamlı bir ses içeren videoları indirmekten çekinmeyin; bu özellik en iyi kalitede sesi çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu, herhangi bir ses formatını Mp3 formatına dönüştürmenize ve uygulamada oynatmanıza yardımcı olduğunda da harika bir özelliktir.

Ayrıca herhangi bir müziğin sesini kesebilir ve zil sesi olarak kaydedebilirsiniz.

UYKU ZAMANLAYICI

Başka platformlarda müzik dinliyor ve uykuya dalıp müziği kapatamamaktan mı endişe ediyorsunuz? Bu, uykunuzun iyi olmamasına ve cihazınızın pilinin bitmesine neden olur. Endişelenme ve sadece huzur içinde uyu; bir zamanlayıcı ayarlayın ve uygulama, belirlediğiniz zaman geldiğinde kapanacaktır.

Müzik Çalar, kullanıcılara bir müzik çaların en iyi özelliklerini sunar; bu yüzden dünyanın her yerinden on milyonlarca kullanıcıyı ve milyonlarca her zaman olumlu yorumu kendine çekiyor.

Music Player İndir

Artık indirmeye hazırsınız Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

DraStic DS Emulator

Solitaire

Tank Stars

Duolingo

PDF Extra

Rise Of Empires

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın