1xbet

Monthly Idol V8.42 APK + MOD (Sınırsız Para) Indir 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Monthly Idol

1xbet

Monthly Idol v8.42 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Aylık Idol, oyuncuların kendi eğlence şirketlerini kurmalarına ve ünlüleri eğiterek yönetmelerine olanak tanır. Son derece eğlenceli ve heyecan verici olan bu, 2D grafik teknolojisiyle birleştirilmiş yeni bir içerik yaratımıdır. Ondan etkileniyor mus

1xbet

Sınırsız para
Sınırsız mücevher
Sınırsız pembe taşlar

Aylık Idol, oyuncuların kendi eğlence şirketlerini kurmalarına ve ünlüleri eğiterek yönetmelerine olanak tanır. Son derece eğlenceli ve heyecan verici olan bu, 2D grafik teknolojisiyle birleştirilmiş yeni bir içerik yaratımıdır. Ondan etkileniyor musun yoksa çekmiyor musun? Şimdi indirin ve keyfini çıkarın! Şirketin erişimini genişletin ve yeni ayda kıyafet ve özel saç stillerinin eklenmesi gibi birkaç yeni teklif alın.

KARARLI SEÇİMLER YAPMAK

Bir şirketin üst düzey yöneticisi olarak seçeneklerle karşı karşıya kaldığınızda, çalışanlarınızın mükemmel bir başlangıç yapmasına yardımcı olacak bir form seçmeniz gerekecek. Monthly Idol’ün erkek grubu veya kız grubu olarak sizin için iki seçeneği vardır ve askerlik işlemlerini yasallaştırmak için lütfen sözleşme imzalama belgeleri yapın. Sözleşme süresini seçtikten sonra, çalışanlarınızı en iyi idollere dönüştürmek için küçük adımlardan yeniden eğitim alarak sınıfları düzenleme çalışmalarına başlamalısınız.

1xbet

Parça besteleme ve bunları sunma ve daha sonra bunları disklere aktarma veya sosyal medya platformlarına video akışı yapma pratiği, başlamak için mükemmel bir yerdir. Piyasanın aradığı müzik türünü seçerken belirli sayıda ilk hayran kazanın. Kaliteli albümler satmak, içeriğe bağlılık ve halka açık görünürken uygun imaj da öğrenmeniz gereken bir iş stratejisidir.

KARARLI DÜZENLEMELER

Aylık Idol, bir günlük program yapmanıza veya önceden bir randevu oluşturmanıza olanak tanır, böylece hiçbir etkinliği kaçırmazsınız. Artan popülerlik nedeniyle, şirketinize daha fazla reklamcı ve sponsor gelecek, onları düşünceli bir şekilde almaya hazır olun! İdol yönetimi hayalinizi gerçekleştirin, seyahat ederken ve ünlü yerleri gezerken daha fazla eğlenin, dünyayı görme şansı ardına kadar açık!

Aylık Idol oynarken akılda tutulması gereken şey, bir kez indirip oynattığınızda ancak yanlışlıkla sildiğinizde veya yeniden yüklediğinizde bulut depolamayı açmadığınızda, tüm veriler kaydedilmediği için sorun yaşayacağınızdır. İlgili işlemler otomatik olarak arşivlenmeyecektir. Ona komutlar vermeniz gerekiyor. Giriş yapmak için Google hesabınızı veya eğlenceye katılmak için yeni bir hesap türünü kullanın!

EĞLENCE ŞİRKETİNE HOŞ GELDİNİZ

Monthly Idol, dünyanın yeni idollerinden oluşan bir kadroyla kendi eğlence şirketini kurmanın, onları hayata döndürmenin ve ünlü olmalarını sağlamanın ve şirkete prestijli sıralamalara girmenin yanı sıra daha da pratik faaliyetlere sahip olacak. Yeni sürüm yakında görünecek ve gelişmiş bir eğlence şirketi hakkında daha heyecan verici şeyler vaat edecek! Arkadaşlarınızla oynarsanız harika olur, ancak ilgili hataları düzeltmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın.

Monthly Idol İndir

Artık indirmeye hazırsınız Monthly Idol ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Bluric

Phantom Of Opera

Armada VPN

RFS – Real Flight Simulator

Modern Age 2

Modern Combat 3

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın