1xbet

Miga Town: My Vacation V1.4 APK Indir (tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2023

Anasayfa
EğitimUygulama
– Miga Town

1xbet

Miga Town: My Vacation v1.4 APK indir (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022

Miga Şehrim: Tatilim, popüler Miga Kasabası serisine bir giriştir ve bu seferki içeriği tamamen oyuncuların tatil boyunca tüm eğlencenin ve eğlencenin tadını çıkarmasına odaklanmıştır. Bu seferki gezileri, çeşitli aktiviteler veya etkileyici hizmetle

1xbet

Miga Şehrim: Tatilim, popüler Miga Kasabası serisine bir giriştir ve bu seferki içeriği tamamen oyuncuların tatil boyunca tüm eğlencenin ve eğlencenin tadını çıkarmasına odaklanmıştır. Bu seferki gezileri, çeşitli aktiviteler veya etkileyici hizmetler ile kendinizi şımartacakları bir refah ve gelişme adasına olacaktır. Bu nedenle, oyuncunun bu seferki görevi, oyun boyunca adada sunulan tüm hizmetleri veya olanakları keşfetmektir.

TATİL İÇİN ÇEŞİTLİ ALAN VE TEMALAR

Bu sefer oyuncunun tatilinde herhangi bir sınır yok. My Vacation bile, planlarına ve hedeflerine daha eklektik yardımcı olmak için sürekli olarak genişletecek veya daha fazla yeni içerik sunacaktır. Bu nedenle, her alan, kullanıcının deneyimini çeşitlendirmek ve onlara unutulmaz bir gezi tasarlamak için daha fazla fikir vermek için benzersiz bir güzelliğe sahiptir. Üstelik, normalde insanlar tatile gitmek için para ödemek zorundayken, şimdi birçok yaratıcı ve eğlenceli unsurla tatile gitmek için para alacaklar.

1xbet

CANLI VE HAREKETLİ PLAJI KEŞFEDİN

Plaj, yüzlerce farklı eğlence hizmetiyle sınırsız büyüme potansiyeli olduğundan oyunun en kritik noktalarından biridir. Oyuncular dalışın, yüzmenin, güneşlenmenin, oynamanın ve daha fazlasının keyfini çıkarabilir, böylece daha fazla ödül almak veya yeni eğlence biçimlerini keşfetmek için eğlence puanları biriktirebilir. Her şeyden önce, plajdaki oyuncuların ana kıyafeti, hareket kolaylığı ve daha fazlası için bikini veya havalı mayolardır.

My Vacation’daki otel, plajın yanı sıra 5 yıldızlı bir standart, birçok çekici içeriği ile hizmet kalitesinin zirvesinde bir formdur. Bu aynı zamanda kişisel kullanım için birçok olanak veya yüksek kaliteli eşyalar içeren görkemli ve lüks odaları da içerir. Tabii ki, insanlar daha fazla hatıra veya derin izlenimler yaratmak için otel içinde daha fazla oyun veya eğlenceden yararlanabilir.

DERİN ORMANA YOLCULUK

Müsrif bir otel hayatı oyuncular için yeterli değilse, tehlikeli bir ormana girmek yeni bir deneyim olabilir. Aynı zamanda, oyuncuların keşfetmesi için birçok aktiviteye veya etkileşime sahiptir, bu nedenle eğlenceli veya çeşitli vahşi yaşamla arkadaş edinme 0 düşmandır. Orman aktiviteleri ayrıca istiflenebilir ve oyundaki gizli potansiyeli ve daha fazlasını genişletirken herkesin benzersiz yaratıcılıktan yeni aktiviteler yaratmasına izin verir.

ARKADAŞLARLA GEZİLECEK ÇEŞİTLİ GEZİ ALANLARI

Arkadaşlarla belirli bölgelere seyahat etmenin en iyi yanı birlikte çok güzel anılar biriktirmektir. Tatilim, oyuncuların arkadaşlarıyla veya çevresiyle fotoğraf çekmesi veya şık pozlar oluşturması için birçok gezi alanı sunacak. Aktif olarak fotoğraf çekmek, sistemden birçok çekici ek ürün veya ödülle değiş tokuş edebilecekleri birçok aktivite puanı biriktirmelerine de yardımcı olur.

HER KONUMDA ÇOKLU MİNİ OYUNLAR

Mini oyunlar, Miga Town’daki her oyunun tanıdık bir özelliği gibi görünüyor, ancak bunlar birçok insanın birincil eğlence veya gelir kaynağı. Mini oyunları tamamlama hızına veya yoğunluğuna bağlı olarak, oyun herkesin deneyimini çeşitlendirmek için birçok etkileyici genişlemeye sahip olacak. Burada bitmiyor, ancak mini oyunların teması veya mekaniği, oyuncunun rahatladığı mevcut konumlara dayanıyor.

My Vacation, zengin ve canlı bir adada unutulmaz bir tatile başlarken herkese en harika ve rahatlatıcı deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Ayrıca herhangi bir kısıtlaması veya kısıtlaması yoktur, bu nedenle insanlar programlarını tasarlamakta veya en çok etkilendikleri yeri keşfetmekte özgürdürler.

ÖZELLİKLERİ

Çeşitli alanlar veya eğlence tesisleri aracılığıyla en yaratıcı ve eğlenceli tatili keşfedin ve geliştirin.
Arkadaşlarla, hizmetlerle ve yerel vahşi yaşamla en güzel anları yaşarken birden fazla faktör oyuncuların deneyimlerini geliştirir.
Oyuncuların hiçbir yerde bulamayacağı sürükleyici bir yaşam tarzı için lüks hizmetler ve olanaklar sunan gösterişli otel.
Sahilden sınırsız eğlencenin ve aktivitelerin tadını çıkarın, hatta yerel habitat keşfi için deniz tabanına dalın.
Tatilde daha büyüleyici ürünler veya genişletmeler alışverişinde bulunmak için cömert ödüller için birden fazla mini oyunu tamamlayın.

Miga Town İndir

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Miga Town: My School

Miga Town

Miga Town My TV Shows

Miga Town: My Pets

Miga Town: My Fire Station

Miga Town: My World

Miga Town: My Store

Miga Town: My Apartment

Miga Town: My Hospital

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Genki Heroes

Car Driving School Simulator

Hitmasters

Blacksmith: Ancient Weapons

Tacticool

Lumosity

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın