1xbet

Miga Town 1.8 APK Indir (tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2023

1xbet

Miga Town 1.8 APK indir (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) 2022

Miga Town, oyuncuların sevimli kasabalarında özgürce her şeyi inşa edebilecekleri özgürlük dolu oyunlardan biridir. Hepsinden iyisi, bu bir aile oyunudur, bu nedenle ebeveynler tasarım yaparken veya eğlenirken çocuklarına eşlik edebilir ve daha fazla

Miga Town, oyuncuların sevimli kasabalarında özgürce her şeyi inşa edebilecekleri özgürlük dolu oyunlardan biridir. Hepsinden iyisi, bu bir aile oyunudur, bu nedenle ebeveynler tasarım yaparken veya eğlenirken çocuklarına eşlik edebilir ve daha fazla eğlence veya rahatlama için daha hızlı öğrenmelerine yardımcı olabilir. Aynı zamanda, moda veya şehirde yaygın olarak bulunan ek aktiviteler yoluyla canlandırıcı deneyimler sunma potansiyeline de sahiptir.

1xbet

ÇEŞİTLİ ALANLARLA EVREYİ KEŞFEDİN

Miga Kasabası’nın öne çıkan özelliği, oyuncuların dalarak keyfini çıkarabilecekleri ve arkadaşlarıyla eğlenebilecekleri mağaza ve etkinliklerin çeşitliliğidir. Tüm kasaba birkaç farklı alana bölünecek ve her yer eğlence, alışveriş, yemek ve daha fazlası gibi belirli bir temayı takip edecek. Her yer, oyuncuların her alanda mülklerini inşa etmeleri için daha fazla fikir yaratırken, keşif için çok heyecan verici bir potansiyele sahiptir.

EGZOTİK VE ŞIK GİYİM MAĞAZALARI

Moda alanı, insanların farklı türlerdeki moda bolluğunu keşfedebilecekleri oyundaki en önemli trafiğe sahiptir. Tabii ki, oyuncular gardıroplarını artırmak için onları deneyebilir veya satın alabilir, hatta kıyafetleri karıştırmak için daha fazla fikre izin verebilir. Harika olan şey, butiklerin özel giyim ürünleri sunacak olması ve hepsi gerçek zamanlı olarak büyük dönemlere veya olaylara dayanıyor.

1xbet

DAİREMİZDE AÇIK PARTİ

Yoğun alışveriş gezilerinden sonra herkes yorgun düşerse, bireysel daire insanların döndüğü ve huzurlu bir yaşam sürdüğü yer olacaktır. Miga Kasabası, daireyi oyuncuların kendilerinin inşa ettiği bir cennet haline getiriyor ve birçok seçkin stille özgürce tasarlayabilir veya dekore edebilirler. Bunun da ötesinde, herkes her zaman, her yerde rahatlamak için çeşitli komik mini oyunlar ekleyebilir veya herkes için canlı ve düşünceli partiler düzenleyebilir.

KENDİNİZE YENİ BİR GÖRÜNÜM ALIN

Görünümü değiştirmek çok önemlidir, bu nedenle güzel bölgeyi ziyaret etmek insanların kendilerini değiştirmek için ilk tercihi olacaktır. Bununla birlikte, her mağaza ayrı seviyelerde sınıflandırılır ve güzellikle ilgili birçok yeni içeriğin kilidi açılır veya daha lüks mağazalarda görünür. Oyuncular ayrıca her müşteriyi muhteşem kılmak için her şeyi geliştirerek yeterli bütçeyle bir güzellik salonu kurabilirler.

EĞLENCE PARKINDA AŞIRI EĞLENCE

İnsanlar daha fazla eğlenmek veya aileleriyle rahatlamak istiyorsa, Miga Town’daki tema parkları ideal yerlerdir. Sayısız farklı eğlence biçimlerine sahiptirler, hatta oyuncu sıkılana veya başka şeyler keşfetmek isteyene kadar sonsuz eğlence yaratmak için sürekli olarak şeyleri dönüştürür veya geliştirirler. Hepsinden iyisi, her oyun türü oyunculara olağanüstü puanlar verir ve tema parkında etkileyici ve yüksek değerli eşyalarla takas edebilirler.

YAŞAM TARZINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Bu oyunda her oyuncu farklı bir yaşam tarzına sahip ve sevdiği birçok şeye farklı şekillerde karar verebiliyor. Bu nedenle, oyun birçok seçeneğe ve herkesin her bir ayrı alanda sunduğu tüm potansiyeli keşfetmesi ve keyfini çıkarması için geniş bir dünyaya sahiptir. Her şeyden önce, her yaş için rahatlatıcı ve canlandırıcı, hatta bir aile oyunu için bile uygun ve birçok harika an yaratıyor.

Miga Town, rol yapma türünün bir karışımıdır, ancak içeriğinin veya doğasının tamamı çocuk türünde olduğundan, moda veya eğlence unsurları basit ama çekicidir. Hepsinden iyisi, özgürlüğü sonsuzdur ve tüm ailenin birlikte maceraya atılması veya sunduğu tüm eğlencenin tadını çıkarması için uygundur.

Çeşitli farklı alanlara sahip müreffeh şehri keşfedin ve hatta sabit bir gelir kaynağı için yeni bir iş kurun.
Oyuncuların Doğu’dan Batı’ya yeni kıyafetler veya stil karışımları denemeleri için derinlemesine moda sistemi.
Rahat bir yaşam sürmek veya partilere ev sahipliği yapmak için kişisel dairelerinizi güzel stiller veya mobilyalarla dekore edin.
Olağanüstü ödüller ve ödüller kazanmak için çeşitli konseptlere sahip çeşitli mini oyunların keyfini çıkarın.
Arkadaş edinirken ve yeni aktiviteler yaparken en iyi deneyimi yaşamak için güzel kasabada yeni bir hayat kurun.

Miga Town İndir

Artık indirmeye hazırsınız Miga Town ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanXiHe Digital (GuangZhou) Technology Co Ltd

Miga Town My TV Shows

Miga Town: My Fire Station

Miga Town

Miga Town: My Hospital

Miga Town: My Apartment

Miga Town: My Pets

Miga Town: My Store

Miga Town: My School

Miga Town: My World

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

FormaCar

VLLO

Cat Jump

Shisha

Guns Master

Sleep Cycle

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın