1xbet

METAL SLUG ATTACK V7.13.0 APK (Sonsuz AP, Beceri Yok CD/Reklamlar) Indir

Anasayfa
OyunStrateji
– METAL SLUG ATTACK

1xbet

METAL SLUG ATTACK v7.13.0 APK (Sonsuz AP, Beceri Yok CD/Reklamlar) indir

METAL SLUG ATTACK MOD APK (MSA), cep telefonları için son derece çekici bir yöntem çevrimiçi oyunudur. Genel oyun savaşa yerleştirildi, bu nedenle çok sayıda güçlü ve modern savaş birimi var. Muhtemelen silah hayranlarının kalbini kesinlikle kazanaca

1xbet

METAL SLUG ATTACK MOD APK (MSA), cep telefonları için son derece çekici bir yöntem çevrimiçi oyunudur. Genel oyun savaşa yerleştirildi, bu nedenle çok sayıda güçlü ve modern savaş birimi var. Muhtemelen silah hayranlarının kalbini kesinlikle kazanacaktır.

METAL SLUG ATTACK MOD APK

METAL SLUG ATTACK, yatay bir ekran çekim macera çevrimiçi oyunudur. Bunlar, oyun konsollarında bir fırtına olduğu zamanlardı. Günümüzde elde edilen popülarite göz önüne alındığında, daha birçok yeni konsol sisteminde veya bilgisayar sisteminde, cep telefonunda çalışabilecek şekilde yeniden tasarlandı. Bu oyunu denemek için anında bir beyne, hatta rakibe tepki verebilmek için zihninizden daha hızlı bir dizi ele sahip olmanız gerekir. Çevrimiçi oyunla iyi bir şekilde eğlenme yeteneğine sahip olmak için daha fazla eğitim süresine ihtiyaç duyar. Ancak herkesin telaşlı olduğu, aktivite için biraz zamanın olduğu koşullarda, bu tür artık başlangıçta olduğu kadar iyi tanınmıyor. Bir Metal Slug aşığıysanız veya çok fazla eğitim gerektirmeyen bir oyun isteyen yeni bir oyuncu olmanız gerekiyorsa, yine de oldukça taktikseldir. METAL SLUG ATTACK adlı başka bir çelik Slug çevrimiçi oyunu türü sizi tatmin edebilir.

1xbet

Basit kontroller

Oyun, bir savunma kulesi şeklinde oluşturuldu. Bu, bir ana karargahınız olduğu anlamına gelir, kuvvetleriniz tam buradan çıkar. Görevleri her zaman düşman saldırıları veya düşman karargahına hükmetmek için saldırı şansını azaltmaktır. Savaş ürünleriniz belirli bir AP miktarı gerektirecektir. Bu AP’nin genel merkezde sürekli olarak geri yüklenmesi muhtemeldir ve genel merkezin güncellenmesi size daha yüksek veri kurtarma AP’si ve daha yüksek maksimum kapasite sağlayacaktır. Yalnızca, savaşmalarını talep etmek için yeterli puana sahip olduğunuzda belirli cihazlara ihtiyacınız vardır. Veya bilgisayarın savaş ürününü otomatik olarak seçeceği nokta olan otomatik modu bulun. Sonuçları kesinlikle beklemeniz yeterlidir.

Ürünlerin üstesinden gelin

Bu video oyunu aslında piyade, topçu piyadesi, bıçaklı zırhlı piyade, tanklar, zırhlı araçlar gibi birçok farklı savaş birimine sahiptir… Temel istatistikler değişiklik gösterecektir. Ele aldığınız birimlerin çoğunu anlamak zaten zaferin bir unsurudur. Bir görevi tamamladığınızda madalyalarla ödüllendirileceksiniz. Yepyeni bir ürünün kilidini açmak veya mevcut bir birimi güncellemek için malzemelerin kilidini açmak için bu madalyayı kullanın. Her görevde, yalnızca seçmek için birkaç cihaz seçeceksiniz. Bu nedenle, tüm bunları taşıyacak konumda olmadan yayılabilir bir iyileştirme yapmak yerine, çeşitli anahtar cihazları hedefleyin.

Çok sayıda görev

Pek çok görev çevrimiçi oyunda önceden tasarlanmış olma eğilimindedir, birden fazla savaş ürününe sahip düşman ürünleri ve kolay bir görevden zora doğru merkez ofis gücü artışı ile miktarlara bölünmüştür. Onları yenebilmek için hızlı ve doğru düşünmeniz veya ordunuzu güçlü hale getirmeniz gerekecek. “POW RESCUE”, “COMBAT SCHOOL” veya “TREASURE AVI” gibi genel oyun ayarları elde edilebilir. Her oyun modunun aslında çeşitli savaş ve kazanma kuralları vardır, lütfen katılmaya karar vermeden önce bunları çok dikkatli bir şekilde inceleyin.

Kişilerle bağlantı kurma

Çevrimdışı görevler olmamalısın, uluslararası tüm insanlarla internet tabanlı takımlara katılabilirsin. En fazla 4 katılımcıyla bir savaşa katılın ve bunun en iyisinin bu olduğunu onlara bildirin.

Basit düzenler

Oyunun çizimleri özellikle basit, o kadar hızlılar ki, hepsini oluşturan her bir renkli kareyi görebiliyorsunuz. Bu gevşeklik olmayacak, oyunun konsollardaki ilk çıkışından bu yana korunan bir görüntü stili olacak. O anda, video oyun donanımı aşırı derecede kısıtlanmıştı, cihazın hepsini gösterecek bir konumda olmayacağı için figürleri de ayrıntılı olarak tasarlayamıyordu. Günümüzde bu eski tasarım, çevrimiçi oyun boyutunu daha hafif hale getirerek, daha az güçlü cihazlara sahip olan ancak yine de akıcı bir video oyun bilgisine sahip olan oyunculara yardımcı olur.

METAL SLUG ATTACK MOD APK varyasyonu

AP adeta bir oyun içi para cihazıdır. Yalnızca bir savaşa katıldığınızda başlasa da, yalnızca birimin gücünden sonra oyunla ilgili sonucu önemli ölçüde etkiler. Çok yönlü değilseniz, sınırlı sayıda AP ile yarışmaları kazanmak gerçekten zor olacaktır, o zaman METAL SLUG ATTACK MOD APK‘mıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Gözden geçirilmiş varyasyon size maç başına sonsuz AP vererek oyun bilgisini kullanışlı hale getirir.

Android işletim sistemi için METAL SLUG ATTACK MOD APK yükleyin

Bu video oyunu, diğer oyuncularla birlikte bir çevrimiçi oyun moduna sahiptir. O modda MOD varyasyon desteğini kullanırsanız, insanlar arasında adaletsizliğe neden olur. İnsanlar arasındaki dinginliği kaybetmeden oyunun geleneksel görevlerini geçmek için akıllıca kullanın. Amerika Birleşik Devletleri ile ilgili video oyunları bilginizi bu makalenin yorumlar bölümünde sizinle paylaşmayı unutmayın.

METAL SLUG ATTACK İndir

Artık indirmeye hazırsınız METAL SLUG ATTACK ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSNK CORPORATION

METAL SLUG

Metal SLUG Attack

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

ARC Launcher

TIDAL Music

Zen: Relax, Meditate & Sleep

Learn Polish Speak Polish

Color Pop Effects

Trivia Crack

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın