1xbet

Merge Planes Empire V1.2.20 MOD APK (Hızlı Oyun) Indir 2023

Anasayfa
OyunSimülasyon
– Merge Planes Idle Tycoon

1xbet

Merge Planes Empire v1.2.20 MOD APK (Hızlı Oyun) indir 2022

Uçakları Birleştirme, sizi önemli ölçüde boşta kalan bir patron yapacak ve size sadece oyunun getirdiği eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor. Uçaklarla çalışmaya başlayın ve her şeyi istediğiniz gibi kontrol edin.

1xbet

Oyun, lüks uçakların oluşumunu simüle edecek ve göreviniz bu oyunda yer alan aktiviteleri kontrol etmektir. İşinizi geliştirmek ve kendiniz için bir isim yapmak için yetenekli bir iş adamına dönüşeceksiniz.

MERKEZ PİSTİNDE GÖREVE BAŞLAYIN

Merge Planes, yalnızca bu oyunda size benzersiz ve çekici özelliklerle tamamen yeni bir oyun alanı getirecek. Oyuna başlarken, tüm eğlenceye sahip olan bir iş adamı rolünde olacaksınız ve iş size ait. Verilen görev önemli ölçüde boşta ve uçağın yapımını kontrol etmek ve kalitelerini kontrol etmek için sadece basit işlemleri kullanmanız gerekiyor. Oyun, Pistinizi iyi yönetirken en iyi ürünleri toplamanız ve oluşturmanız için size 30’dan fazla farklı uçak türü sağlayacaktır.

1xbet

UÇAKLARI BİRLEŞTİR VE ONLARI UÇ

Oyun size mükemmel bir oyun alanı sağlayacak ve her seviyede verilen basit görevleri iyi yapmanız gerekiyor. Uçakları tamamladıktan sonra onları yenilmez kılmak için birleşmeye başlayacaksınız. Ayrıca uçaklar arası rekabet yolculuğuna başlamak için güçlü bir uçak filosu kurmanız ve onları piste uyacak şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Ayrıca, bitiş çizgisine her uçuştan sonra en erken altınları toplama ve mükemmel versiyonları oluşturmak için tamir etmeye devam etme fırsatına sahip olacaksınız.

GÜZERGAHLARI YÜKSELTİN VE ÖDÜLLER ALIN

Her seviyede, daha heyecan verici şeylerle yeni bir seviyeye adım atabilmek için hedefi tamamlamanızı gerektiren farklı zorluklar olacak. Ancak, her seviyeye karşılık gelen en iyi Central Runway’i yükseltmeniz gerekiyor, ayrıca oyun en son sürüme yükselttikten sonra size çekici ödüller verecek. Tek yapmanız gereken parkuru kazanmak için akıllı stratejiler oluşturmak ve kazanmak için diğer oyuncularla rekabet etmek. En boş iş adamı ol ve kendi imparatorluğunu kur.

ANA ÖZELLİKLER

Boşta kalan iş simülasyonu oyununa katılın ve operasyonları kontrol etmek için basit işlemler gerçekleştiren benzersiz uçaklarla kendi işinizi kurun
Oyun, keyfini çıkarmanız için birçok farklı modda 30’dan fazla uçak türü sunacak; senin görevin büyük bir uçak yapmak için onları bir araya getirmek
Uçakların birleştiği ve savaşmaya hazır olduğu Merkez Piste yönlendirileceksiniz; uçağın hareket etmesi ve bitiş çizgisine ulaşması için başlamanız ve kontrol etmeniz gerekiyor
Daha sonraki seviyelerde, göreve devam etmek için Pisti yükseltmeniz gerekir; Ayrıca oyun, kazandığınız her seviyeden sonra size çekici ödüller verecek.
Diğer oyuncularla özgürce rekabet edin ve kazanmak için mükemmel stratejileri oluşturmanız gerekir. En zengin patron olma zamanı.

Merge Planes Idle Tycoon İndir

Artık indirmeye hazırsınız Merge Planes Idle Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PhotoRoom

European War 4 : Napoleon

Critical Strike CS

Collage Maker

Royal Archero VS BOSS

Mcpro24fps

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın