1xbet

Merge Animals 3D V1.7.2 APK + MOD (Ücretsiz Ödüller) Indir 2023

Anasayfa
AksiyonOyun
– Merge Animals 3D

1xbet

Merge Animals 3D v1.7.2 APK + MOD (Ücretsiz Ödüller) indir 2022

Merge Animals 3D, hayvan parçalarının insan vücuduna nakli ile ilgili benzersiz içerik kullanan saçma bir oyundur. Konsept korkutucu gelse de, oyuncular başkalarıyla mizahi yarışlara katılacakları için oyun eğlence dolu. Büyüleyici içeriğin yanı sıra

1xbet

Reklamları izlemeden ödüller kazanın!

Merge Animals 3D, hayvan parçalarının insan vücuduna nakli ile ilgili benzersiz içerik kullanan saçma bir oyundur. Konsept korkutucu gelse de, oyuncular başkalarıyla mizahi yarışlara katılacakları için oyun eğlence dolu. Büyüleyici içeriğin yanı sıra, etkinlikler veya eğlence unsurları potansiyele sahiptir ve oyunculara mizahi yarışlar aracılığıyla arkadaşlarıyla çok fazla keyif verir.

YARIŞMACINIZI BİRLEŞTİRMEYE BAŞLAYIN

Oyuncular Merge Animals 3D’ye ilk geldiklerinde, yarışlara hazırlanmak için mutant yaratma sistemine alışmaları gerekir. Mutant oluşturma süreci tanıdık ve basittir, çünkü oyuncuların tamamen yeni bir varyant oluşturmak için yalnızca mevcut parçaları insan vücuduna bulması veya aşılaması yeterlidir. İlginç bir şekilde karakter, nakil sürecine katılan her hayvanın özelliklerinden gelen yeni becerilere veya yeteneklere sahip olacak.

1xbet

TOPLANACAK VE BİRLEŞTİRİLECEK BİRÇOK PARÇA

Parçaların çeşitliliği, oyuna çok sayıda potansiyel ve birden fazla mutant tasarlamak için daha fazla fikir verir. Parçaların ait olduğu hayvanın türüne bağlı olarak, tırmanma, hareket hızı, kavrama yeteneği ve diğer birçok şey gibi varsayılan işlevlere karşılık gelen karakter yetenekleri sağlayacaktır. Mutantı tasarlarken, oyuncunun yaratıcılığı, üstün ve mükemmel bir mutant yaratmak için birçok yeni olasılık açacaktır.

GERÇEK ZAMANLI DİĞER OYUNCULARLA YOĞUN YARIŞ

Merge Animals 3D’deki yarışlar, çeşitli karmaşık arazilerde kimin en etkili ve yetenekli nakillere sahip olduğunu bulmak için yapılan testlerdir. Önceden, yarış pistleri rastgele ve mutlak bir denge oluşturmak için her yoldaki kaosla dolu olarak tasarlandı ve oyuncular mutantları tasarlarken daha esnek hale gelecekti. Ek olarak, yarışlardaki hız ve kontrol mekanizması, oyuncular arasında rekabet yaratmak için samimi ve basittir.

GÜZEL GRAFİKLER VE HAREKET

Oyundaki mutantların grafikleri ve hareketleri, her yarışta samimi ve keyifli bir deneyim yaratmak için mizahi. Ayrıca fizik sistemine gerçekçi bir ragdoll tamircisi eklenecek ve oyuncular birbirleriyle çarpıştığında her şeyi daha canlı ve akıcı hale getirecek. Tabii ki, 3D grafik öğesi de mutantları birçok arkadaşça yoldan komik veya yaratıcı kılıyor.

ZORLU YARIŞ PİSTLERİ

Parkurların tamamı karmaşık bir şekilde tasarlanmıştır ve herhangi bir temayı takip etmez ve Merge Animals 3D bile her oyuncu için çeşitli yarış parkurları sunar. Birinciliği elde etmek istiyorlarsa, vücutlarına yerleştirdikleri herhangi bir yetenek veya hayvan parçasından en iyi şekilde yararlanmaları gerekir. Oyuncular, herhangi bir engeli veya araziyi hızla aşmak için kritik anlara göre kontrol stillerini değiştirebilir.

DAHA FAZLA ÖDÜL İÇİN ARKADAŞLARINLA OYNA

Oyuncular yarışlara arkadaşlarıyla katıldığında, sistem birçok cömert ödülle uygun koşullar yaratacaktır. Ayrıca, yarışın her anında hareketli ve kaotik bir ortam yaratmak için pistte doğrudan etkileşim kurabilirler. Sistemden elde edilecek ödüller, nadir ve kayda değer hayvan parçaları olacak ve oyuncuların komik ama kullanışlı parçalarla her zaferi kazanmalarına yardımcı olmayı vaat ediyor. Merge Animals 3D, hayvan parçalarını insan vücudu ile birleştirme konusunda garip bir konsepte sahip. Bununla birlikte, oyun modlarını düzenleme şekli zekicedir ve sonsuz eğlence sunar. Oyuncular bile her yarışta veya belirli bir parkurda en güçlü mutantları gösterebilir.

Merge Animals 3D İndir

Artık indirmeye hazırsınız Merge Animals 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanSayGames Ltd

Clean Road

My Little Universe

Dreamdale

HellCopter

Stealth Master

Battle Disc

Rage Road

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

Miga Town My TV Shows

Stone Park: Prehistoric Tycoon

BitTorrent®

RoughAnimator

English Tests

DOOM

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın