1xbet

Lütfen Ekstrenizi Bankanızın Size Gonderdigi Sekilde

15 Mart 2013 Cuma

Belge gönderme

– Word dökümanı halindeki belgeleri ne yazık ki kabul edemiyoruz. Lütfen ekstrenizi bankanızın size gonderdigi sekilde, pdf veya jpeg formatinda ve mailinize ek olarak bize gonderiniz.
– Slayt show olarak gönderilen görüntüler (Power Point dosyaları) kabul edilmemektedir.
– Göndereceğiniz tüm belgeler renki ve de okunaklı olmalıdır.
– Belgelerinizin tümünü müşteri hizmetleri hesabınıza giriş yaptıkdan sonra sol menüden “Belge Gönder” bölümününü açıp göndermeniz mümkündür. Yine aynı sayfaya giriş yaparak göndermiş olduğunuz belgelerinizin onay durumunu takip edebilir vede finans birimimizin belge onay işleminiz hakkında size göndermiş olduğu cevapları okuyabilirsiniz.
– Bu belgeleri göndermenizin en kolay yolu bir dijital fotoğraf makinesi yardımıyla, belgelerinizin fotoğrafını çekip bize e-posta yoluyla göndermenizdir. Eger böyle bir imkan yoksa ikinci kolay yöntem, bu belgeleri bir scanner (tarayıcı) vasıtasıyla taratarak yine e-posta yoluyla bize ulaştırmanızdır. Eğer tarayıcınız yok ise bu hizmeti herhangi bir internet kafeden temin edebilirsiniz. Bu belgeleri bize gönderirken, belgelerinizin okunaklı olmasına dikkat ediniz
– Belgelerinizi hesabınız adktif ise belge gönder sayfasından yükeleyebilir, hesabınız altif değilse [email protected] adresine eposta ile gönderebilirsinzi.

1xbet

Yorum yapın