1xbet

Lirica V5.4 APK (Abone Olundu) Indir

Anasayfa
EğitimUygulama
– Lirica

1xbet

Lirica v5.4 APK (Abone Olundu) indir

Lirica hakkında İspanyolca Almanca keşifHiç bir dil keşfetmek istediniz, ancak orijinal sınıf kurmanın çok göz korkutucu olduğunu gördünüz mü? Ya da belki zaten birkaç temel ifadenin farkındasınız, ancak çok daha akıcı konuşmayı başarmak mı istiyorsu

1xbet

Lirica hakkında İspanyolca Almanca keşif

Hiç bir dil keşfetmek istediniz, ancak orijinal sınıf kurmanın çok göz korkutucu olduğunu gördünüz mü? Ya da belki zaten birkaç temel ifadenin farkındasınız, ancak çok daha akıcı konuşmayı başarmak mı istiyorsunuz? Bu durumda, Lirica MOD APK tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir! Bu harika yazılım dil egzersizleri ve egzersizleri eğlenceli ve kolay hale getirerek hem İspanyolca hem de Almanca öğrenmeniz için etkileşimli bir yol sağlar. Artı, pahalı kursların veya seyahatin önemi yok – Lirica doğrudan Android cihazınızdan kullanılabilir! Neden bu günlerde test etmiyorsunuz? Yeni içeriği ne kadar çabuk almaya başladığınıza şaşırabilirsiniz.

Lirica MOD APK, şarkılar aracılığıyla İspanyolca ve Almanca öğrenmenize yardımcı olan bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, öğrenme prosedürüne şarkılar da dahil olmak üzere benzersiz bir dil uzmanlığı yöntemi kullanır. Bu, kişinin neyi ve ifadeleri daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmasına izin verir ve dili keşfetmenin harika ve çekici bir yolunu sağlar. Yazılım, keşiflerinizde doğru yolda kalmanıza yardımcı olacak bilgi kartı inceleme ve geliştirme izleme gibi bir dizi başka işlevle birlikte gelir. Lirica ile İspanyolca ve Almancayı hemen öğrenebileceksiniz! Bugün indirin!

1xbet

Lirica İndir

Artık indirmeye hazırsınız Lirica ücretsiz. İşte bazı notlar:

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

KUNI Cam

Editörün Seçimi

Click Chronicles Idle Hero

Drum Pads

EvoCreo

Real Bass

Discord

Crimsonland

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın