1xbet

Let’s Survive V1.0.3 APK MOD (Hileli Son Sürüm) Indir 2023

Anasayfa
Hayatta KalmaOyun
– Let’s Survive

1xbet

Let’s Survive v1.0.3 APK MOD (Hileli Son Sürüm) indir 2022

Hayatta kalma oyunları, piyasadaki en popüler türlerden biridir ve eğlence için en iyi seçimdir. Ve özellikle zombi temalı oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan giderek daha fazla ilgi görüyor. Zombi pandemisinde hayatta kalma oyunu arıyo

1xbet

– Ücretsiz El Sanatları
– Yeterli kaynağınız olmasa bile tezgahlarda bir şeyler üretebilirsiniz.

Hayatta kalma oyunları, piyasadaki en popüler türlerden biridir ve eğlence için en iyi seçimdir. Ve özellikle zombi temalı oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan giderek daha fazla ilgi görüyor. Zombi pandemisinde hayatta kalma oyunu arıyorsanız Let’s Survive APK oyunu harika bir seçim. Bu oyun, mükemmel bir hayatta kalma oyunu yaratmak için gerekli tüm unsurları bir araya getiren ve oyunculara harika bir deneyim getiren oyundur.

ESKİ HİKAYE AMA OYUNCULARIN DİKKATİ HALA DEVAM EDİYOR

1xbet

Bu oyun, oyunun hikayesinin hiç değiştirilemeyeceği için normal oyunlardan farklı değil. Oyunun hala çok tanıdık bir motifi var ve oyunun en önemli özelliği sıkıcı hale gelen şeyler. Oyuncu, diğer oyunlarda gördüğünüz birçok şeyi hissedebilir ve bu asla aynı şey değildir.

Oyun hala çok tanıdık bir hikayeye sahip, dünyanın birlikte huzurlu bir hayatı olan oyuncu. Ama sonra aniden bir salgın patlak verdi ve insanları zombilere dönüştürebilen virüsler hızla patladı. Bu, neredeyse tüm insanları, yalnızca başkalarının etini yemeyi düşünen tehlikeli bir yaratık haline getirdi. Ama dünyanın bir yerinde hala bu salgından kurtulan insanlar var ve hayatta kalanlardan biri de sensin. Oyunda oyuncuların tek yapması gereken hayatta kalmaktır, ırkınızı sürdürebilmek için hayatta kalmalısınız.

GİZLENMEK VE YAŞAMAK İÇİN BİR TEMEL OLUŞTURUN

Bu oyunda çok önemli bir rol oynayan bir şey var: Oyuncunun evi, ki bu da hayatta kalmanıza yardımcı olacak. Bir ev veya barınak çok önemli bir oyuna sahiptir, oyuncular onları korumak için orada dinlenebilir, yiyecek ve araç gereç depolayabilir. Zombilerden bir saldırı olduğunda, ev, oyuncunun oraya saklanmak için gitmesi gereken yerdir. Yapabileceği onlarca fonksiyon ile ev inşa etmek, bu dünyada hayatta kalmak isteyenler için oldukça önemli bir görevdir.

Bir ev inşa edebilmek için, oyuncunun ev inşa etmek için kullanılacak gerekli şeyleri toplaması gerekir. Oyuncuların materyal bulabilmeleri için dışarı çıkmaları gerekiyor, ancak dışarıda sizi bekleyen birçok tehlike var. Oyuncuların ayrıca çok fazla endişelenmesine gerek yok çünkü oyun başladığında, oyuncu inşa etmek için gerekli tüm şeylerle birlikte güvenli bir alanda olacak.

TEHLİKELİ BİR DÜNYADA HAYATTA KALMAK

Oyuncular, yaşadığınız dünyanın çok tehlikeli bir yer olduğunu bildiğinden, bu tehlikelerle sık sık karşılaşıyorsunuz. Yiyecek, su ve daha fazlası gibi oyuncunun görmezden gelemeyeceği şeyler vardır. Oyuncuların, karakterlerinin ateş için kullanabilecekleri tüm bu şeylere sahip olduğundan emin olmaları gerekir.

Bu şeyler, oyuncular yalnızca çok sayıda zombinin sizi beklediği kentsel alanlar gibi belirli yerlerde bulabilirler. Oyuncunun tüm bu tehlikelerden kurtulabilmesi için her şeyi hazırlaması gerekiyor.

Let’s Survive İndir

Artık indirmeye hazırsınız Let’s Survive ücretsiz. İşte bazı notlar:

Yapımcıdan

Let’s Survive

Raft Survival

Sizin için önerilenler

Rocket Star: Idle Tycoon Game

Troll Face Quest: Horror

Horror Show

Richman 4 Fun

War After

Harvest Town

Editörün Seçimi

PictureThis

King Of Defense 2

Adalet Namluda 2

Waradar

Ikki Tousen

TUB

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın