1xbet

Kurumsal üyeler bu Kampanyadan Faydalanamaz

PeP Visa Kart İle GittiGidiyor’da 1000 TL Alışveriş Yapan GittiGidiyor Kazananlar Kulübü Üyelerine 50 TL İndirim

1xbet

Kampanya Detayları

– 1 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında PeP Visa Kartınızı GittiGidiyor’a kaydettikten sonra, kayıtlı kartınızla mobil uygulamadan yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişinde anında 50 TL indirim kazanabilirsiniz.
– Kampanyadan sadece PeP Visa kartını GittiGidiyor’a kaydeden ve Kazananlar Kulübü’nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir.
– İndirimden yararlanabilmek için GittiGidiyor mobil uygulamasının güncel sürümü telefonunuzda yüklü olmalıdır. Kampanya sadece GittiGidiyor’un mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanya gittigidiyor.com web ve mobil web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
– Kazananlar Kulübü GittiGidiyor’un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.
– GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.
– Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü’ne dahil olabilirsiniz.
– Katılımcı, PeP Visa kart bilgilerini kayıt ettikten sonra PeP Visa kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında indirimini görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
– PeP Visa ön ödemeli kart sahiplerinin kampanyadan yararlanması için, kampanya öncesinde ve/veya kampanya döneminde PeP Visa ön ödemeli kartlarıyla alışveriş yapmış olmaları ve GittiGidiyor’a kaydetmiş olmaları gerekmektedir.
– Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler;”Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Ses ve Görüntü Sistemleri” (Televizyon kategorisinde yer alan ürünler için) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
– Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
– İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
– Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
– Kullanıcı, 1 – 31 Mayıs 2021 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde PeP Visa kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır. Sadece satıcı kaynaklı nedenlerle iptal edilen işlemler için Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda talebiniz değerlendirilecek, iptal edilen üründe sağlanan indirim tutarı değerinde üyeliğinize tekrar indirim tanımlanarak size bilgi verilecektir.
– Kampanya kapsamında indirim üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez.
– Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
– GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
– Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Yorum yapın