1xbet

KUNI Cam V1.27.6 APK (Premium Kilitsiz) Indir

Anasayfa
UygulamaVideo ve Fotoğraf
– KUNI Cam

1xbet

KUNI Cam v1.27.6 APK (Premium Kilitsiz) indir

KUNI Cam, fotoğraf seansınız için mükemmel bir uygulamadır. Çeşitli yüzlerce filtre şablonu ve birçok farklı aracın kombinasyonu ile oyuncular en gerçekçi fotoğraf ve video kaydını deneyimleyecekler.

1xbet

Fotoğraf filtrelerinin hayranıysanız, birkaç kat güzellik etkisi eklemeden resimleri ortaya çıkarmak şüphesiz bir tabudur. Dijital ortamda yaşamanıza yardımcı olacak en etkili görüntü düzenleme uygulamaları çok çeşitlidir, ancak KUNI Cam MOD APK (Premium) oldukça çeşitlidir. Bir fotoğrafı mükemmel yapan nedir? Açıkçası, odaklama sırasında gerçekten doğru kompozisyona, ışık efektlerine sahip olmak vazgeçilmezdir.

Ama her şeyden önce duygulu bir fotoğraf, grafikle birlikte oluşturan filtreye bağlı olarak önemli bir faktördür. Ne kadar profesyonel bir fotoğrafçı olursanız olun, sanat eserinizin renklerini düzeltmek çok önemlidir. Tam olarak hangi işlevleri tanıtmak istediğinizi, fotoğrafı bu nedenle neyin farklı kıldığını görelim.

1xbet

KUNI Cam Tanıtımı

Şu anda mevcut, örneğin VSCO, Huji Cam, B612 gibi birçok uzman görüntü değiştirme programı var… Bu uygulamalar genellikle Amerika Birleşik Devletleri’ne çekici filtreler getiriyor. Bu işlevle fotoğrafik filtre yeri, kullanıcıların çekimden önce resim rengini önizlemesine izin verir. Kesinlikle güvenilir uygulamalarımdan biri GinnyPix tarafından yayınlanan KUNI Cam. Bu uygulama insanlara sınırsız filtre sağlar. KUNI Cam ayrıca, hem çekimden önce hem de çekim sırasında efektlerinizi gerçek zamanlı olarak eklemenizi sağlar.

Uzman değiştirme

Ayrıca profesyonel resim düzenleme uygulaması VSCO, KUNI Cam uygulamamız kullanıcılara adım adım düzenleme ayarları sağlar. İnsanlar resim kararlılığını düzenleyebilir, gren, beyaz dengesi, iso, resim karşılaştırması ekleyebilir, … dahası, görüntü keskinleştirme moduyla görüntü ayrıntılarını yeniden oluşturur. Ayrıca, başvuru formu, profesyonel bir görüntü oluşturmak için erişilebilen 10 ücretsiz filtreden yararlanmanıza da olanak tanır. Sanat insanları için 10 filtre yeterli değildir. Kullanıcılar, Premium sürüme yükselterek ek 180 filtrenin kilidini açabilir.

Resimlere temel renklerin eşlik ettiği bir göz atın, düzenli olduğunu göreceksiniz. KUNI Cam uygulamasını kullanarak, resimlere hafif çizgiler ekleyerek olağanüstü bir vurgu yaratabileceksiniz. Bu ışık izleri, fotoğrafa bir ruh hali veren, çok süslü görünen bir gökkuşağı etkisine sahiptir. Sadece bu değil, aynı zamanda bir resmin klasiğini geliştirmek için beyaz kir efekti de ekleyebilirsiniz.

Birkaç resim düzenleme programının sahip olduğu bir başka özellik de, görüntüye yönelik 3B sonuçlar içermesidir. İnsanlar, görüntü için gölge oluştururken fotoğrafların bulanık olmasını sağlamak için bu özel özelliği kullanabilir.

Sınırsız Filtre

KUNI Cam uygulaması, küçük parmağınızı dokunmatik ekranda hareket ettirerek resim filtrelerini değiştirmenize izin verir. Basit ve kolay ilginç. Yukarıda belirtildiği gibi, bu uygulama insanlara 10 adet mevcut renk filtresi sağlar. 180 ekstra renk filtresinin kilidini açmak için kullanıcıların KUNI Cam Premium varyasyonu için yaklaşık 1,5 dolar harcaması gerekiyor. Artık 10 filtreye bağlı kalmayacaksınız, bunun yerine aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda gölge filtresine sahip olacaksınız. Yalnızca bazı temel işlemlerle yaratıcı fotoğraflar oluşturun. Ayrıca program, videoya gölge filtreleri eklemeye de izin verir. Aslında birkaç fotoğraf değiştirme programı var.

KUNI Cam Premium

Ücretsiz sürümde, kişiler KUNI tarafından seçilen 10 standart filtreyi kullanabilir. Ancak birkaç kullanıcı için bu miktar çekici bir görüntü oluşturmak için yeterlidir. Ancak sanat meraklıları için 10 filtre yeterli değildir. Sanatsal ve klasik renkleri elde etmek için, insanların KUNI Cam‘ın Premium sürümüne geçmesi gerekir.

KUNI Premium’un kilidini açarken sunulan özellikler:

– 180 ek renk filtresinin kilidi açıldı.
– Sayısız farklı aydınlatma efektinin kilidini açın.
– Ön ayarlarla renk tedavileri, uzman değiştirme formülleri oluşturun.
– Videolara efektler uygulayın.

Sonuçlandırmak

Yukarıda, KUNI Cam kullanımımız aracılığıyla yapılan birkaç değerlendirme bulunmaktadır. Bunun şimdiye kadar kullandığımız en iyi görüntü ve resim değiştirme uygulamalarından biri olduğu söylenebilir. Basitçe fotoğraf çekelim ve yakala’yı tıklamadan önce önizlemesini yapabileceğimiz filtreler ekleyelim. 190 filtreden oluşan sonsuz bir filtre sistemi ile, insanların resim ve videoları ustalıkla değiştirmesine olanak tanır. Sadece bazı kolay adımlarla fotoğrafçılıkta profesyonel olabilirsiniz.

Android için KUNI Cam Premium APK’yı indirin

Şu anda KUNI Cam, büyük mobil yazılım mağazalarında dolaşıma girmiştir. Bing Enjoy yazılım mağazasını ziyaret ederek indirmek mümkündür. Bununla birlikte, Premium sürüme yükseltmek için, gelişmiş özelliklere sahip eksiksiz filtrenin kilidini açmak için kişilerin 1,5 ABD Doları tutarında bir yatırım yapması gerekir. Sonuç olarak, kullanıcıların ücretli varyasyonu deneyimlemelerine yardımcı olmak için ücretsiz bir varyasyon sağladık. Aşağıdaki bağlantıyı seçip İndir düğmesine basarak programa sahip olun.

KUNI Cam İndir

Artık indirmeye hazırsınız KUNI Cam ücretsiz. İşte bazı notlar:

YapımcıdanGinnyPix

Kuji Cam

Sizin için önerilenler

Retouch

Transparent Clock & Weather

Shot On Stamp

Watermark

Beat.ly Lite

Instasquare Photo Editor

Editörün Seçimi

Going Deeper!

Simple Sandbox 2

TINE TV PRO

Property Brothers Home Design

YouTube Music

Slash & Roll

Yorumlar

Cevabı iptal et

Yorum yapın